Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Boisz się wysokich kosztów windykacji? Zupełnie niepotrzebnie, gdyż Twoje koszty pokryją dłużnicy

Wiele czynności dokonywanych przed sądami wymaga wniesienia opłaty w precyzyjnie określonej wysokości. Postępowania windykacyjne i komornicze nie są tutaj żadnym wyjątkiem. W sytuacji, kiedy desperacko potrzebujesz pieniędzy na podtrzymanie płynności finansowej swojej firmy, takie wydatki z pewnością stanowią dodatkową trudność. Dlatego usługi doświadczonych prawników, wyspecjalizowanych w sprawach windykacyjnych, są na wagę złota. Najlepiej świadczą o tym rezultaty osiągane przez zespół AIF Kancelaria.

Składając odpowiednie wnioski zmusisz dłużnika do uregulowania powstałych należności

Świadczenia permanentnie nie regulowane w terminie są w stanie zachwiać kondycją nawet najlepiej prosperującego przedsiębiorstwa. Nieuczciwi partnerzy biznesowi ochoczo wykorzystują wszelkie możliwe kruczki, aby tylko uniknąć płacenia. Nieobecność w miejscu zamieszkania czy ukrywanie majątku to tylko niektóre z nich. Jednak polskie prawo daje wierzycielom szereg instrumentów, dzięki którym windykacja ma realne szanse powodzenia. W AIF Kancelaria wypracowano nadzwyczajnie efektywny model działania: kilkanaście lat zajmowania się podobnymi sprawami wiąże się z mnóstwem przydatnych doświadczeń. W pierwszej kolejności należy realnie ocenić stan finansów dłużnika – zaawansowane metody wywiadu gospodarczego są w tym względzie niezastąpione. Kiedy sąd otrzymuje pełne, rzeczywiste zestawienie środków i aktywów, cały proces przybiera obrót znacznie korzystniejszy dla wierzycieli.

Dzięki profesjonalistom windykacja przebiegnie szybko, sprawnie i maksymalnie skutecznie

Odzyskiwanie należności wcale nie musi trwać miesiącami. Praktyka pokazuje, że w wielu przypadkach można doprowadzić sprawę do pozytywnego, sprawiedliwego zakończenia w miesiąc od jej rozpoczęcia. Liczby mówią same za siebie. Jak dotąd ok. 75% przyjętych przez AIF Kancelaria spraw windykacyjnych zostało rozwiązanych w ciągu pierwszych 30 dni, licząc od momentu rozpoczęcia pierwszych działań w sprawie. Rozwiązania windykacji polubownej wyróżniają się wysoką efektywnością, jednakże w postępowaniach sądowych profesjonalna kancelaria również odnajduje się znakomicie. Co równie istotne, uzyskanie nakazu zapłaty wcale nie zamyka tematu. W ramach egzekucji roszczenia uznanego przez sąd należy jeszcze zobowiązać dłużnika do pokrycia kosztów poniesionych przez wierzyciela. Dotyczy to również nakładów poniesionych na zastępstwo procesowe. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z AIK Kancelaria i powierz windykację należności prawdziwym fachowcom!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej