Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

Chcesz przeprowadzić windykację polubowną? Skorzystaj z pomocy mediatora

Odzyskiwanie długów jest zmorą wielu wierzycieli. W końcu nie każdy chce brać udział w czasochłonnych postępowaniach sądowych. Jest sposób, dzięki któremu możesz tego uniknąć! Windykacja polubowna! Jeśli Twój dłużnik również zechce uniknąć procesu w sądzie to z pomocą doświadczonych mediatorów masz szansę na szybkie odzyskanie zaległych należności! Poznaj techniki windykacji polubownej przynoszące oczekiwane rezultaty!

Windykacja polubowna – najkorzystniejsze rozwiązanie dla wierzyciela i dłużnika

Windykacja polubowna inaczej zwana windykacją miękką jest sposobem na ugodowe porozumienie z dłużnikiem oraz na uniknięcie ciągnących się rozpraw sądowych. Kluczową funkcję pełni tutaj umiejętność nawiązania rozmowy z dłużnikiem i skłonienie go do dobrowolnej spłaty bez nakazu sądowego. Celem windykacji polubownej jest ustalenie warunków przynoszących korzyść zarówno wierzycielowi jak i dłużnikowi. Pierwszy etap obejmuje wysłanie pisma lub maila przypominającego o uregulowaniu zapłaty. Jeśli ze strony dłużnika dalej nie ma żadnej reakcji to kolejny krok polega na kontakcie telefonicznym lub osobistym. Podczas prób skontaktowania się z dłużnikiem poza poinformowanie go o terminie spłaty zadłużenia należy także przedstawić jakie konsekwencje niesie za sobą nieuregulowanie zaległej zapłaty. Windykacja polubowna niesie wiele pozytywów zarówno dla Ciebie, jako wierzyciela jak i dłużnika. Ty masz szansę na szybkie odzyskanie roszczeń pieniężnych bez zbędnej formalności, a dłużnik uniknie wpisania na listę Krajowego Rejestru Długów (KRD).

Odzyskaj dług w kilka dni od rozpoczęcia negocjacji! Skorzystaj z pomocy AIF Kancelarii

Podczas przeprowadzania windykacji polubownej pomoc doświadczonego mediatora jest niezbędna. Tutaj na uwadze należy mieć fakt, że każdy dłużnik jest inny. O tyle o ile jeden bez mniejszych problemów w szybkim czasie ureguluje zaległą zapłatę, tak drugi będzie próbował zwieść Cię na manowce. Nasza AIF Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu negocjacji z dłużnikami. Windykacja polubowna prowadzona przez naszych prawników już w wielu przypadkach przyniosła oczekiwane rezultaty. Wraz z nami nie ulegniesz próbą manipulacji przez dłużnika. Dokładna znajomość przepisów windykacyjnych oraz przeanalizowanie Twojej sytuacji umożliwia nam przybranie nam odpowiedniej strategii działania. Wiedząc jak w sprawach dotyczących spłaty zaległego długu ważna jest szybkość, dokładamy wszelkich starań, aby wierzyciel uzyskał spłatę zaledwie w ciągu 10 dni! Nie zwlekaj! Pamiętaj, że akurat w tym przypadku czas nie działa na Twoją korzyść! Im szybciej rozpoczniesz działania windykacyjne, tym szybciej uzyskasz zaległą należność! Pozwól, że to my zajmiemy się Twoim dłużnikiem i zyskaj gwarancję spłaty!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej