Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

Czas to pieniądz! Zobacz, ile powinna trwać profesjonalna windykacja długu

Problem odzyskiwania pieniędzy z nieopłaconych faktur za sprzedaż produktu lub też usługi jest narastającym zjawiskiem w ostatnich latach. Niestety… Liczba dłużników stale rośnie, a wszelkie znaki na niebie i ziemi nie wskazują na to aby sytuacja miała się diametralnie poprawić w kilku następnych latach. Windykacja w zdecydowanej większości przypadków jest więc koniecznością. Ale czy musi ona ciągnąć się tygodniami? Absolutnie nie! Nasza AIF Kancelaria rozwiązuje tego typu problemy w zaledwie kilkadziesiąt dni. Tak, to jest możliwe. Przeczytaj ten artykuł i zobacz, jaką siłę niesie za sobą skuteczna windykacja miękka. Zaufaj doświadczonym prawnikom.

Twoje pieniądze wrócą do Ciebie w zaledwie 30 dni. Tyle czasu potrzebuje AIF Kancelaria

Zauważalną większość prowadzonych przez nas spraw udaje się zakończyć w zaledwie 30 dni od terminu zgłoszenia problemu do AIF Kancelaria. To świetny wynik, jaki osiągamy przez stosowanie windykacji polubownej, opartej przede wszystkim na informowaniu dłużnika o upływie terminu płatności bądź o konsekwencjach dalszego zwlekania z uregulowaniem faktury. Rozumiemy, że dla Ciebie czas to pieniądz, dlatego poświęcamy cały swój profesjonalizm, byś uwolnił się od problemu nieopłaconych rachunków za sprzedaż produktu lub świadczenie konkretnej usługi. AIF Kancelaria dzięki swojemu doświadczeniu jest w stanie zaproponować sprawdzone techniki negocjacyjne oraz kompleksową pomoc na każdym etapie windykacji. Nawet, jeżeli ta wykroczy poza polubowne prowadzenie postępowania. Ściąganie długów w ekspresowym tempie to nasza specjalność.

Jakie czynniki wpływają na wydłużenie windykacji? Jest ich przynajmniej kilka!

Ale najważniejszym zawsze będzie brak współpracy na linii dłużnik – wierzyciel bądź prawnik. Efektem takich działań każdorazowo jest konieczność zgłoszenia sprawy do sądu. Profesjonalny wniosek stosuje się w przypadkach, gdy windykacja miękka nie przynosi oczekiwanego rezultatu w postaci spłaty zobowiązania lub podpisania ugody. Bardzo ważnym czynnikiem wydłużającym cały proces będzie również fakt samodzielnego działania. Już wiele przypadków windykacji na własną rękę pokazało, że tego typu postępowania ciągną się w nieskończoność. Tymczasem pomoc wykwalifikowanych prawników diametralnie skraca czas oczekiwania na decyzję sądu. Razem z AIF Kancelaria nie popełnisz podstawowego błędu. Jako doświadczeni specjaliści pomożemy Ci dopełnić formalności i maksymalnie przyśpieszyć termin spłaty nieuregulowanych jeszcze faktur za sprzedaż towaru bądź usługi.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej