Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Dlaczego skuteczna windykacja wymaga interwencji prawnika? Poznaj zalety naszej pracy

Egzekwowanie należnych Ci pieniędzy od osób prywatnych bądź przedsiębiorców nigdy nie było najprostszym zadaniem. Za ogromną rzadkość należy uznać przecież sytuację, kiedy to dłużnik bez większego problemu spłaca wystawione na niego faktury. To olbrzymi komfort. Co jednak uczynić w przypadku regularnego unikania spłaty zobowiązania? Z pewnością można stwierdzić, że działanie na własną rękę przy takim scenariuszu może okazać się mało efektywnym rozwiązaniem. Pomocną dłoń wyciągają jednak prawnicy, wyspecjalizowani w windykacji. Dlaczego warto korzystać z usług takich specjalistów? AIF Kancelaria prezentuje zalety profesjonalnego ściągania wartości faktur!

Windykacja z prawnikiem, czyli skuteczne działanie egzekwujące należności finansowe!

Powołując się na nasze wieloletnie doświadczenie doskonale wiemy, że powodów, dla których dłużnik decyduje się opóźnić spłatę zobowiązania finansowego, może być naprawdę wiele. Warto jednak zauważyć, że błyskawiczna oraz przede wszystkim skuteczna windykacja zobowiązania jest możliwa niezależnie od przyczyny powstania zaległości pieniężnych. Zwłaszcza, jeżeli proces ten zostanie oddany w ręce prawdziwych ekspertów. Nie musisz ich szukać daleko – właśnie znajdujesz się na stronie internetowej AIF Kancelaria, która zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych i bardzo efektywnych w swoich działaniach prawników. Tego typu wsparcie gwarantuje przede wszystkim sięganie po legalne metody negocjacyjne w ramach windykacji miękkiej bądź twardej. Nasza AIF Kancelaria aż 75% spraw rozwiązuje na etapie polubownym. Nie ma co ukrywać – taki parametr byłby nierealny do osiągnięcia dla osób decydujących się na samodzielne ściganie dłużników. Windykacja za pośrednictwem prawnika to również możliwość wykorzystania rozbudowanej wiedzy w zakresie obowiązującego w Polsce prawa. Dla zdecydowanej większości osób skomplikowane i często niejednoznaczne przepisy są prawdziwą zmorą. Współpraca z kancelarią windykacyjną eliminuje problem ich interpretacji!

Skuteczna windykacja w zaledwie 30 dni? Z pomocą prawnika będzie to możliwe!

Windykacja wykonywana przez prawnika to również gigantyczna oszczędność czasu. Dla wielu przedsiębiorców będzie on cenniejszy od pieniędzy. O ile samodzielne egzekwowanie długu może ciągnąć się w nieskończoność, tak interwencja doświadczonej kancelarii otwiera szansę szybkiego rozwiązania problemu. Ile przeważnie trwa skuteczna windykacja przeprowadzona przez prawnika? AIF Kancelaria potrafi zamknąć całe postępowanie w zaledwie 30 dni od zgłoszenia problemu. Moc polubownych działań jest naprawdę ogromna! Zdecydowanie rzadziej spotyka się konieczność realizowania windykacji twardej, czyli sądowej. To ostateczność, której chce uniknąć zarówno dłużnik, jak i wierzyciel oraz kancelaria odpowiedzialna za ściągnięcie zobowiązania.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej