Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Dłużnik w Black Friday wydał Twoje pieniądze! Powiedz STOP tym praktykom!

Szaleństwo zakupów już za nami, jak co roku Polacy ruszyli szturmem na podbój galerii wydając krocie w ulubionych sklepach. Tymczasem niespłacone długi w Polsce szacowane są już w miliardach złotych. Dlaczego Twój dłużnik nie spłaca należności? Bo nie musi. Jak pokazują statystyki większość wierzycieli nie upomina się o swoje pieniądze! Mit biednego dłużnika już dawno odszedł do lamusa, bowiem wśród osób zadłużonych nie brakuje zamożnych.

Przedsiębiorcy nie robią nic, by odzyskać należności!

Choć na oficjalne statystyki podsumowujące tegoroczny Black Friday musimy jeszcze poczekać, to według ankiet przeprowadzanych przed, aż 60% respondentów zadeklarowało, że dokona zakupów w ten dzień. Z roku na roku sprzedaż w Black Friday wzrasta o ok. 5%! Tymczasem statystyki zadłużenia pozostają bezlitosne, a długi Polaków liczone są już w miliardach złotych. Niestety, jak wskazują eksperci z BIG InfoMonitor – Polacy nie spłacają swoich długów, bo mogą. Główną przyczyną rosnących zatorów płatniczych jest bierność wierzycieli. Dlaczego przedsiębiorcy nie egzekwują od nierzetelnych kontrahentów swoich należności? Możemy wyróżnić dwa główne powody:

 • strach przed popsuciem relacji – to główna przyczyna, dlaczego polscy przedsiębiorcy pozostają bierni na brak płatności. Strach przed obrażeniem się kontrahenta i zerwaniem dalszej współpracy jest głównym powodem nieegzekwowania zapłaty. Należy podkreślić, że nie zgłaszając dłużnika do żadnego rejestru długów oraz nie podejmując profesjonalnej windykacji, utwierdzamy go w poczuciu bezkarności! Jak pokazują nasze wieloletnie obserwacje, wizja dalszej współpracy z dłużnikiem to zwykła utopia! Ponad 85% wierzycieli już nigdy nie otrzymuje żadnych zleceń od nierzetelnego kontrahenta.

 • brak czasu na windykację – drugim bardzo poważnym powodem, dlaczego przedsiębiorcy nie odzyskują swoich pieniędzy, jest brak czasu na windykację. Mit, że odzyskanie należności wymaga dużego nakładu sił i środków ciągle tkwi w świadomości wielu Polaków. Nic bardziej mylnego, kancelaria prawnicza AIF udowadnia, że profesjonalna windykacja jest szybka, skuteczna i bezproblemowa. Ponad 70% należności odzyskujemy w zaledwie 30 dni bez udziału przedsiębiorcy.

Według danych BIG Info Monitor, tylko 20% należności zostaje zapłacone w terminie. Zatory płatnicze są zmorą polskich przedsiębiorców. Również Biuro Informacji Kredytowej wskazuje, że w 90% przypadków dłużnicy nie płacąc w jednym miesiącu, pozwalają sobie na kolejny brak płatności w następnym. Każda firma powinna współpracować z profesjonalną kancelarią windykacyjną. Decydując się na AIF Kancelarię oddajesz swój portfel wierzytelności w ręce skutecznych specjalistów z branży. Dlaczego warto z nami współpracować?

Ponad 80% należności w Polsce nie jest płaconych w terminie

  • ocena szans na odzyskanie należności – każdorazowo przed przyjęciem sprawy bezpłatnie i niezobowiązująco ustalamy możliwości w zakresie odzyskania należności.

  • windykujemy na koszt dłużnika – wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i kosztami pracy Kancelarii obarczamy nierzetelnych kontrahentów.

  • wyręczamy klientów w większości czynności prawnych – udział Klientów w postępowaniu windykacyjnym jest ograniczany do niezbędnego minimum. Na podstawie udzielonego pełnomocnictwa jesteśmy w stanie dokonywać większości czynności samodzielnie, bez udziału wierzyciela.

  • działamy kompleksowo – skupiamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się windykacją polubowną, sądową i komorniczą. Oddając sprawę AIF Kancelarii uzyskasz wsparcie na każdym etapie.

Wszystkich wierzycieli zainteresowanych podjęciem współpracy zachęcamy do przesłania za pośrednictwem poczty elektronicznej dokumentów, z których wynika dług. Ocenimy szansę na odzyskanie należności i przygotujemy spersonalizowaną propozycję współpracy. Nasi specjaliści czekają na Twój kontakt. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej