Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Dłużniku, Twoje zadłużenie wpływa nie tylko na Ciebie, ale również na całą Twoją rodzinę !

Dłużniku, Twoje zadłużenie wpływa nie tylko na Ciebie, ale również na całą Twoją rodzinę !Polacy często zaciągają pożyczki i uważają, że opóźnienia w spłatach rat mogą zdarzyć się każdemu. Mimo to wiedzą, że długi wpływają negatywnie nie tylko na osobę dłużnika, ale również na całą jego rodzinę. Niepłacone raty są ogromnym obciążeniem psychicznym. Jest tylko jeden sposób, by się go pozbyć – zacząć spłacać. 

Warto spłacać zadłużenie…

Aby przezwyciężyć finansowe kłopoty niezbędna jest konsekwencja i ogromna odporność na stres. Większość z nas uważa, że osobom, które wyszły z długów należy się duże uznanie. A dlaczego jeszcze warto spłacać zadłużenia? Aby być uczciwym i odpowiedzialnym człowiekiem, który spełnia swój obowiązek, aby zapewnić spokój i poczucie bezpieczeństwa dla siebie i najbliższych, aby zadbać o swoją pozytywną historię kredytową, nie mieć w przyszłości problemów z zaciągnięciem pożyczek, pozbyć się strachu przed konsekwencjami i uniknąć innych nieprzyjemnych emocji, takich jak napięcie, wstyd, bezradność, frustracja i lęk. Te powody wskazują na dwa aspekty łączące się z byciem dłużnikiem – kwestię formalną i kwestię psychologiczną.

aby budować pozytywną historię kredytową…

Dłużniku, Twoje zadłużenie wpływa nie tylko na Ciebie, ale również na całą Twoją rodzinę !Strona formalna regulowania zobowiązań oznacza, że sumienny płatnik z łatwością otrzyma pożyczkę w przyszłości, nie utraci swojej wiarygodności i nie zostanie wpisany do rejestrów dłużników. Rzetelny konsument nie będzie miał problemów z zakupami na raty oraz z podpisaniem umów abonamentowych. Za terminowe płatności można uzyskać pozytywny wpis do biura informacji gospodarczej, co pomaga budować wizerunek uczciwego płatnika. Do takich biur dostęp mają przede wszystkim banki i na podstawie informacji w nich znalezionych podejmują decyzje o przyznaniu bądź odmowie przyznania pożyczki. Dobra historia kredytowa, płacenie w terminie i wyrównanie zaległości może wpłynąć na wynegocjowanie lepszych warunków kredytowania. Ponadto, długi tak jak majątek, przechodzą na spadkobierców, a im dłużej zwlekamy z płatnością, tym większe koszty poniosą nasi najbliżsi.

…oraz zapewnić spokój ducha sobie i swoim najbliższym

Dłużniku, Twoje zadłużenie wpływa nie tylko na Ciebie, ale również na całą Twoją rodzinę !Strona psychologiczna spłaty zadłużenia wiąże się byciem postrzeganym jako przyzwoity człowiek, który dotrzymuje zobowiązań, nie łamie ogólnie przyjętych norm i nie musi wstydzić się swojego postępowania. Dlatego częstą motywacją do spłaty jest właśnie poczucie obowiązku oraz chęć zapewnienia spokoju sobie i swojej rodzinie. Chcemy osiągnąć spokój ducha, rozwiązać stresującą sytuację i uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Niepłacenie długów powoduje ogromne napięcie, lęk, bezradność, frustrację, wstyd, poczucie wyobcowania i niepewność. Natomiast spłata zadłużenia przynosi wielką ulgę, radość, spokój i satysfakcję. Te pozytywne emocje wpływają nie tylko na osobę, której udało się pokonać długi, ale na całą jego rodzinę i najbliższe otoczenie. Dłużniku, zapewnij spokój sobie i najbliższym – zadzwoń pod nr 71 349 09 31, a razem z doradcą AIF Kancelarii ustalisz możliwości pokonania swojego zadłużenia. 

Paulina Milka

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej