Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Kancelaria prawna – skuteczna pomoc w wielu nieprzewidzianych sytuacjach

lady-justice-2388500_960_720W życiu każdego człowieka dochodzi do szeregu nieprzewidzianych sytuacji, w których trudno jest poradzić sobie samemu. Nikt przecież nie jest specjalistą w każdym możliwym zakresie, dlatego też warto czasami skorzystać z pomocy profesjonalistów. Szczególnie jest to ważne w przypadku problemów prawnych, gdzie nieznajomość lub niewłaściwa interpretacja skomplikowanych przepisów mogą doprowadzić do bardzo poważnych skutków, chociażby majątkowych.

AIF Kancelaria – kim jesteśmy i komu pomagamy?

AIF Kancelaria prawna jest jedną z najbardziej dynamicznie działających firm prawniczych w Polsce. Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na klientów biznesowych , a więc na małe i średnie przedsiębiorstwa . Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę, że prowadzenie działalności gospodarczej zawsze związane jest z różnego rodzaju problemami. Jednym z nich są chociażby problemy z nierzetelnymi kontrahentami . To tylko jedno z wielu ryzyk, przed którym stają przedsiębiorcy każdego dnia. Dobrze jest więc mieć zapewnione wsparcie profesjonalistów, dla których rozwiązywanie tego typu zawiłości jest codziennością. Nasi pracownicy nie tylko doskonale znają się na obsłudze klienta, lecz również potrafią udzielić porady w sprawach bieżących . Jeżeli natomiast dany przypadek jest bardzo skomplikowany i wymaga rozwiązania na drodze sądowej, wówczas z pomocą przychodzą radcowie prawni , z którymi stale współpracujemy.

W jakich problemach najczęściej pomagamy?

Jak już wspomnieliśmy, pomagamy głównie przedsiębiorcom w sprawach dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej. W zakresie naszych usług znajduje się szeroko pojęta windykacja należności, czy też wywiad gospodarczy. Z kolei klientom indywidualnym proponujemy pomoc w dochodzeniu roszczeń związanych z odszkodowaniami. Dotyczą one zarówno wypadków drogowych, jak również i innych zdarzeń, na przykład wypadków w rolnictwie, w pracy, których wystąpienie przyczyniło się do powstania szkody majątkowej bądź osobowej. Co ważne, pomagamy nie tylko w uzyskaniu odszkodowań, ale także pozostałych świadczeń, które należą się poszkodowanym – zadośćuczynień, rent, zwrotów kosztów. Nasze wsparcie nie ogranicza się do udzielenia porady, czy też przygotowania odpowiedniego pisma, klienci bowiem cenią sobie możliwość powierzenia nam swojej sprawy do kompleksowego jej poprowadzenia. Istotną kwestią jest również fakt, iż do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, co także przekłada się na ostateczny koszt.

AIF Kancelaria to jedna z firm prawniczych, która oferuje bardzo szeroki zakres usług. Wszystko to dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach. Z całą pewnością możesz nam zaufać i powierzyć swoją sprawę. Szybko i skutecznie znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu. A Ty zaoszczędzisz nie tylko czas, ale również pieniądze, bowiem oferujemy niezwykle korzystne warunki finansowe.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej