Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Nadchodzi kryzys gospodarczy. Spiesz się z odzyskaniem swoich pieniędzy!

Obserwując polską gospodarkę możemy być pod ogromnym wrażeniem. Najniższy poziom bezrobocia od upadku komunizmu, rosnące PKB i prężnie realizowane inwestycje mogą nas niezwykle cieszyć. Należy jednak zachować czujność, gdyż spowolnienie gospodarcze czyha tuż za rogiem. Szczególnie na baczności powinni mieć się przedsiębiorcy, którzy borykają się z niezapłaconymi należnościami.

Gospodarka zwolni i odczujemy to w naszych portfelach

Zagłębiając się choć odrobinę w tematy związane z gospodarką od razu zauważymy swoistą cykliczność. Po okresie prężnego rozwoju zawsze przychodzi bolesny kryzys. Opierając się na historycznych danych o dynamice PKB, zatrudnieniu, płacach, produkcji i konsumpcji analitycy oceniają, że spowolnienie nadejdzie już w 2019 r. W sierpniu bieżącego roku w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw zostało zlikwidowanych 2 tys. etatów, a we wrześniu już aż 4 tys. Ponadto w ciągu ostatnich 6 miesięcy 200 tys. obywateli Ukrainy zrezygnowało z przedłużenia zezwolenia na pracę w naszym kraju, gdyż otwiera się przed nimi od stycznia niemiecki rynek. Te czynniki i wiele innych przełoży się znacząco na kondycję naszej gospodarki. Prognozuje się, że w 2019 roku nastąpi zmniejszenie liczby zamówień na towary i usługi.

Nie warto zwlekać z odzyskaniem środków pieniężnych

Na spowolnienie gospodarcze warto być przygotowanym. Każdy przedsiębiorca powinien zadbać o dokładny przegląd inwestycji. Należy bezwzględnie wycofać się z najbardziej ryzykowanych aktywów i zamienić je na zdecydowanie bezpieczniejsze. Kolejnym krokiem powinno być zadbanie o odpowiednią sumę oszczędności, by zagwarantować bezpieczeństwo sobie i przedsiębiorstwu. Jeśli borykasz się z dłużnikami, podejmij stanowcze kroki. To najlepszy moment na odzyskanie środków pieniężnych od nierzetelnych kontrahentów. Zwlekając możesz zaprzepaścić taką możliwość bezpowrotnie.

Skuteczna windykacja należności to specjalność AIF Kancelaria. Powierzając nam swój portfel wierzytelności masz pewność, że błyskawicznie uporamy się z zatorami płatniczymi. Jak rozpocząć współpracę z naszą kancelarią?

 1. Prześlij dokumenty, które potwierdzają powstanie długu

 2. Nasi specjaliści niezobowiązująco i bezpłatnie ocenią szanse na odzyskanie należności

 3. Przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną propozycję odzyskania wierzytelności

 4. Po zawarciu umowy wyręczymy Cię we wszystkich czynnościach windykacyjnych

 5. Odzyskasz błyskawicznie pieniądze – 70% spraw rozwiązujemy w zaledwie 30 dni

Nie zwlekaj i odzyskaj swoje pieniądze już teraz. Postaw na doświadczoną kancelarię windykacyjną. Nasi specjaliści służą swoją pomocą!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej