Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Nie każdy dług można odzyskać. Działaj, póki Twój dłużnik jest w dobrej kondycji finansowej!

Ukrywanie, przenoszenie, wyzbywanie się majątku przez dłużników to norma. Cel takich działań jest oczywisty: nieuczciwy płatnik nie zamierza zaspokajać roszczeń wierzyciela. Gdy nie będzie miał z czego spłacić należności, z wysokim prawdopodobieństwem zostanie ona umorzona. Nie przyglądaj się biernie temu, jak Twój dłużnik pozbywa się majątku. Robiąc to, popełnia przestępstwo na Twoją szkodę! Zleć windykację, póki możesz lub pogódź się z tym, że nigdy nie odzyskasz należnych Ci pieniędzy.

Dłużnicy lubią grać na czas. Nie wierz w zapewnienia kontrahenta, który Ci nie płaci

Unikanie odpowiedzialności opanowali niemalże do perfekcji. Kłamią, jak z nut i nie boją się składać obietnic, których nie zamierzają dotrzymać. Nierzetelni kontrahenci potrafią bez końca odwlekać terminy spłat, byle tylko zyskać dodatkowy dzień, tydzień lub miesiąc na 'zgromadzenie potrzebnych środków’. Zapewniają, że ich kłopoty są przejściowe: sami czekają na pieniądze i uregulują dług, kiedy tylko je otrzymają. Lata doświadczenia pokazały nam, że w zdecydowanej większości przypadków takie wymówki nie mają nic wspólnego z prawdą. Są częścią gry, służącej przesuwaniu terminów płatności. Wzruszające historie przedstawiane wierzycielom niemal zawsze są wyssane z palca i mają uśpić ich czujność. Jako przedsiębiorca oczekujący na spłatę długu, nie możesz dać się zwieść. Jeśli będziesz zbyt długo czekać, sprawy się skomplikują. Istnieje bowiem realne ryzyko, że w czasie, gdy Ty cierpliwie godzisz się na odraczanie terminu płatności, Twój dłużnik upłynnia swój majątek. Rozpocznij windykację, zanim kontrahent wyzbędzie się wszystkiego, co posiada i ogłosi bankructwo! Wtedy nie zdołasz już odzyskać należności, gdyż nie będzie jej z czego ściągnąć. Być może nawet teraz, kiedy czytasz ten artykuł, osoba zalegająca Ci z zapłatą planuje ukrycie swojego majątku. Nie pozwól się oszukiwać – Ty uczciwie wykonałeś swoją pracę. Pora, by została ona wynagrodzona.

Specjaliści AIF Kancelarii sprawdzą, czy występują przesłanki skargi pauliańskiej

Ważnym zagadnieniem, związanym z windykacją należności od dłużnika wyzbywającego się swojego majątku, jest skarga pauliańska. W sytuacji, gdy nieuczciwy płatnik zaczyna „przepisywać” wartościowe części majątku na inne osoby ze świadomością pokrzywdzenia wierzyciela, ten może złożyć roszczenie pauliańskie. Wtedy wskazany element majątku zostaje zabezpieczony. Zachowanie Twojego dłużnika jest niepokojące? Podejrzewasz, że stara się on ukryć majątek lub go upłynnić? W takiej sytuacji windykacja to jedyne słuszne wyjście. Skontaktuj się z prawnikami z naszej AIF Kancelarii. Rzetelnie przeanalizujemy sprawę i upewnimy się, czy możesz skorzystać ze skargi pauliańskiej. Jesteśmy bezkompromisowi, bo wiemy, że tylko tak prowadzone działania pozwalają wygrać walkę z dłużnikiem. Daj nam szansę zmierzyć się z kontrahentem, który zalega z zapłatą wynikającą z faktury. Za naszą pracę zapłaci nikt inny, jak on – Twój dłużnik. Zapraszamy do kontaktu.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej