Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

Nie pozwól, aby Twój dłużnik grał Ci na nosie! Odzyskaj środki teraz!

Nieterminowi kontrahenci to prawdziwa zmora uczciwych wykonawców. Brak wynagrodzenia za terminowo wykonaną pracę zmusza poszkodowanych do dochodzenia roszczeń w sądzie. Ty nie musisz egzekwować płatności na drodze sądowej – z dużym prawdopodobieństwem możesz otrzymać należne Ci pieniądze polubownie. Skorzystaj ze wsparcia naszych prawników i przekonaj się, jak łatwo jest nakłonić do spłaty kontrahenta, który rzekomo nie dysponuje żadnymi środkami.

Zanim wykonasz pracę, sprawdź wiarygodność kontrahenta i nie daj się oszukać!

Większości komplikacji, związanych z niedotrzymywaniem umownych terminów płatności przez kontrahentów, można uniknąć. W tym celu warto zasięgnąć informacji o danym przedsiębiorcy w Biurze Informacji Gospodarczych. Jednak jak głosi polskie przysłowie: Mądry Polak po szkodzie. Najczęściej wykonawcy nie mają czasu na weryfikację kontrahenta i podejmują współpracę bez wcześniejszego upewnienia się, czy dany podmiot nie miał w przeszłości trudności z płaceniem na czas. Dopiero kiedy prace zostaną wykonane, a faktura nieuregulowana, poszkodowani decydują się zasięgnąć języka. Zwykle okazuje się wtedy, że inwestor nie cieszy się dobrą opinią, a w przeszłości wielokrotnie nie zapłacił za wykonaną usługę. Tacy dłużnicy stosują wyrafinowane machinacje, byle tylko uniknąć konieczności spłaty zobowiązania.

Kłamią, składają obietnice, wyzbywają się majątku. Tak działają dłużnicy

Dla tych, którzy nie pierwszy raz zaciągnęli długi i zdecydowali się nie płacić, okłamywanie wierzycieli to pestka. Obok takich strategii, jak utrudnianie kontaktu albo zapewnianie o rychłej spłacie, popularną metodą dłużników jest nakręcanie spirali kłamstw. Kontrahenci zalegający z zapłatą za faktury potrafią po mistrzowsku grać na czas. Przekonują wierzycieli, że potrzebują tylko kilku dni, obiecują spłatę pieniędzy, a składanie kolejnych deklaracji przychodzi im z ogromną łatwością. Zyskany czas pozwala im wyzbywać się majątku, a w efekcie doprowadzić do niewypłacalności. O ile niedoświadczeni wierzyciele mogą dać się nabrać na ich sztuczki, profesjonalni windykatorzy nigdy tego nie zrobią. Jedynym sposobem na kontrahentów którzy nie płacą, jest windykacja.

Nie ryzykuj bezpowrotną utratą należnych Ci pieniędzy. Niech o Twój interes zadbają prawnicy z naszej AIF Kancelarii. Zadziałamy w Twoim imieniu odzyskując całą należność, zanim dłużnik zdąży wymyślić kolejną wymówkę, byle tylko znów Cię zwieść. Jeśli sytuacja na to pozwoli, windykację przeprowadzimy polubownie. Tak unikniemy wkraczania na drogę sądową – doprowadzimy do tego, że dłużnik podpisze deklarację spłaty zadłużenia i odda pieniądze w ciągu 10 dni od podpisania zobowiązania. Zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy o sytuacji, w jakiej znalazłaś/eś się przez nieuczciwego kontrahenta!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej