Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Nowe funkcjonalności w systemie tAIFun – korzyści dla stałych i nowych Klientów

zaawansowany informatyczny sotware do obsługi spraw TAIFUNDrodzy Klienci!

Być może otrzymaliście Państwo w ostatnim czasie wiadomość mailową od AIF Kancelaria, że w sprawie windykacyjnej prowadzonej przez nas pojawiła się nowa czynność. Żeby zobaczyć, jakie czynności zostały wykonane w sprawie oraz podejrzeć dokumenty przychodzące od dłużników,z sądu, od komornika i od innych instytucji i sprawdzić saldo zobowiązań – prosimy o zalogowanie się w systemie na stronie www.aif.com.pl

Dla wygody naszych Klientów wciąż aktualizujemy system informatyczny tAIFun o nowe funkcje. Zachęcamy do zalogowania się w Panelu Klienta i sprawdzenia postępów w sprawie windykacji. Instrukcje znajdują się w mailu, proszę wykorzystać podany login i hasło. System po zalogowaniu się poprosi o zmianę hasła. Od tej pory będziecie się Państwo posługiwać loginem  podanym przez nas oraz hasłem wprowadzonym przez Państwa.

Panel Klienta działa od 01-08-2012 i jest aktualnie testowany przez nas pod kątem najlepszej funkcjonalności. Wcześniejsze wpisy przed tą datą mogą nie zawierać pełnej informacji o prowadzonej sprawie. Mogą być widoczne czynności lub dokumenty bez uzupełnionej treści. Oznacza to, że w sprawie pojawił się taki wpis, jednak nie został on zaimportowany do nowej wersji systemu. Jeżeli chcą Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje w tych sprawach, prosimy o kontakt mailowy.

Aktualnie system zapewnia:

– logowanie się w Panelu Klienta

– automatyczne powiadamianie na adres email o nowych dokumentach w sprawie

– bezpośredni wgląd w sprawę

– sprawdzenie etapu postępowania

– przejrzenie zadań realizowanych w sprawie

– przejrzenie czynności w sprawie

– przejrzenie Rejestru Zdarzeń w sprawie

– przejrzenie historii rozrachunków w sprawie

– przejrzenie dokumentów utworzonych w sprawie

– podgląd dokumentów przychodzących od dłużników, z sądu i od komornika, z innych instytucji z którymi współpracujemy przy windykacji sprawy

– kontakt mailowy i telefoniczny z osobą prowadzącą.

Moduł ten daje Państwu możliwość komunikacji z osobą nadzorującą postępowanie co zapewni Państwu bezpośredni nadzór nad postępowaniem windykacyjnym. Dla naszych negocjatorów to dodatkowa motywacja do efektywnego działania.

 INFORMACJA O SYSTEMIE INFORMATYCZNYM:

Realizując plany wprowadzenia certyfikacji systemu ISO 9001, mając na względzie ustandaryzowanie procedur zarządzania jakością świadczonych usług przeprowadzamy inwestycję w zaawansowany informatyczny software do obsługi spraw windykacyjnych o nazwie tAIFun. System jest tworzony od 2011 r. przez firmę o sprawdzonych referencjach w tego typu projektach IT Business Consulting Experts Sp. z o.o. (http://www.itbce.com).

Dla Klientów tAIFun to narzędzie do komunikacji, nadzorowania postępowania oraz powiadamiania o efektach działań. Naszej Kancelarii tAIFun umożliwi zwiększenie efektywności procedur windykacyjnych, automatyzację części procesów, lepsze zarządzanie zasobami ludzkimi.

LOGOWANIE DO TAIFUNA

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej