Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Odzyskaj swój dług przed urlopem. Z pomocą AIF Kancelarii będzie to proste

Twój dłużnik od miesięcy Cię zwodzi, wciąż obiecując spłatę należności? Pora ukrócić jego samowolę. Jeśli chcesz w pełni wykorzystać nadchodzące wakacje, dopilnuj żeby Twoją sprawą już teraz zajęli się specjaliści. Współpracując z profesjonalną kancelarią przeprowadzisz windykację, dzięki której szybko zapomnisz o problemie.

Odzyskaj swoje pieniądze od dłużnika i w pełni ciesz się zasłużonymi wakacjami

Okres wakacyjny sprzyja nieuczciwym dłużnikom, którzy korzystając z nieuwagi swoich wierzycieli, wkręcają się w jeszcze większą spiralę zadłużeń. Wynika to z tego, że podczas miesięcy letnich, wiele osób postanawia przerwać działania windykacyjne i… wyjechać na urlop. To duży błąd. Pamiętaj, że każdy dzień zwłoki działa na korzyść Twojego dłużnika. Należy przez to rozumieć, że rezygnacja z egzekwowania należności oddala Cię od jej odzyskania. Każdy dług ma bowiem swój termin ważności, ustalony przepisami prawa. Jeśli chcesz udać się na zasłużony wypoczynek i relaksować się bez obaw o to, co dzieje się z Twoimi pieniędzmi, powierz swoją sprawę wyspecjalizowanej Kancelarii. Być może uda się zamknąć postępowanie w krótkim czasie, jeszcze zanim zdążysz wyjechać na wakacje.

Nie zapominaj o tym, że Twój dłużnik najprawdopodobniej nie poprawia swojej kondycji finansowej, tylko zadłuża się u innych kontrahentów. Tym samym kolejka do odzyskania pieniędzy stale się wydłuża, a Ty pozostajesz na jej końcu. Miej też na uwadze, że zwlekanie z odzyskaniem należności może doprowadzić do przedawnienia długu. To wciąż nie wszystkie opcje: nieuczciwy dłużnik ma również możliwość ogłoszenia upadłości, a wtedy Ty już możesz już nigdy nie odzyskać środków! Musisz działać jak najszybciej.

Zaufaj nam, a należycie rozprawimy się z Twoim dłużnikiem podczas gdy Ty będziesz spędzać bezstresowe wakacje. Kompleksowo poprowadzimy sprawę, godnie Cię reprezentując. Nie przejmuj się tym, że masz już zarezerwowany urlop i opłacony samolot – w AIF Kancelaria wszystkim się zajmiemy. Już od ponad kilkunastu lat skutecznie windykujemy nawet najbardziej opornych dłużników. Wypracowaliśmy sobie efektywne metody, które bardzo często przynoszą oczekiwane rezultaty już na etapie negocjacji. Jeżeli masz dość bezskutecznej walki z osobą, która jest Ci winna pieniądze, współpraca z nami to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Zanim wyjedziesz na zaplanowany urlop, powierz windykację długu profesjonalistom

Pozwalając, aby windykacja była prowadzona przez wyspecjalizowaną Kancelarię zyskasz pewność, że Twoja sprawa znajdzie się w odpowiednich rękach. Wakacje to pora odpoczynku, a wierzycielom, którzy od dłuższego czasu walczą z dłużnikami, relaks należy się szczególnie. Nie zastanawiaj się więc dłużej – jeśli masz już dość dłużnika, zalegającego ze spłatą należności, pozwól, że zajmą się nim profesjonaliści. W AIF Kancelaria windykujemy z wysoką skutecznością. W imieniu Klientów odzyskujemy długi na koszt dłużników, zamykając większość spraw jeszcze na etapie polubownym. Ciesz się urlopem, korzystaj ze słońca. Podczas, gdy Ty będziesz popijać drinki z parasolką, my skłonimy Twojego dłużnika do uregulowania należności. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej sprawy i pokaźnemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasi windykatorzy należycie wykonają swoje zadanie. Zapraszamy do współpracy, która pozwoli Ci uwolnić się od problemu!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej