Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

Pomagamy wierzycielom uniknąć bankructwa w czasie pandemii. Ratujemy małe i duże firmy!

W ostatnich miesiącach kilkukrotnie informowaliśmy o tym, jak źle wygląda aktualna sytuacja polskich firm. Kryzys gospodarczy wywołany drugą falą koronawirusa okazuje się być bezlitosny. Kolejne przedsiębiorstwa ogłaszają upadłość. Wiele z nich to firmy, które przed pandemią świetnie prosperowały. Teraz znalazły się na skraju bankructwa i walczą o swoje być lub nie być na rynku! Przerażający jest fakt, że większość z tych biznesów mogło się uratować, odzyskując na czas pieniądze od kontrahentów. Mobilizacja i przyspieszenie działań windykacyjnych wciąż są możliwe – jeśli Twojej firmie grozi upadłość, właśnie nastał czas, by skutecznie nakłonić dłużników do spłaty zobowiązań.

Podejmij zdecydowane kroki naprawcze i zachowaj płynność finansową firmy

Zdolność kontrahentów do spłaty należności maleje z każdym dniem trwającej pandemii. Jeśli teraz nie zmobilizujesz się do działania, możesz utracić płynność finansową popadając w długi, których przyczyną będą nieuregulowane faktury! Jeżeli Twoi kontrahenci nie płacili w terminie, a Ty pozostawałeś pobłażliwy i cierpliwie czekałeś na zapłatę, musisz być bardziej stanowczy. Pandemia COVID-19 sprawiła, że polska gospodarka szybko nie stanie na nogi. Nie wiemy, jak długo utrzyma się obecny stan, ani jak rozwinie się kryzys gospodarczy w najbliższych tygodniach. Wielkimi krokami nadchodzi nowy rok, a związane z nim prognozy gospodarcze niestety nie brzmią optymistycznie – trzeba działać.

Windykacja polubowna i sądowa w dobie COVID-19 są możliwe do przeprowadzenia

Mało który przedsiębiorca może sobie obecnie pozwolić na ustępliwość wobec dłużników. Ty również nie bój się przeciwstawić opieszałości nieuczciwych kontrahentów. Pieniądze, które powinni oni przelać na konto Twojej firmy, mogą być cennym zabezpieczeniem biznesu w dobie nowej rzeczywistości. Godzenie się na spłatę zadłużenia w późniejszym terminie lub rozkładanie płatności na kolejne raty, zawsze działają na szkodę wierzyciela. Tym, co powinien zrobić rozsądny właściciel firmy, jest więc windykacja długów.

Mimo trwającej pandemii koronawirusa, działania związane z egzekwowaniem długów są prowadzone na bieżąco. Prawnicy z AIF Kancelarii realizują złożone strategie, pozwalające im ratować małe i duże polskie biznesy. Przeprowadzamy windykację polubowną na koszt dłużników, skłaniając kontrahentów do spłaty całej kwoty. Co ważne, czynności te nie zajmują nam więcej, niż 30 dni. Jeśli dłużnik pozostaje nieuchwytny lub za wszelką cenę nie chce uregulować należności i polubowne dochodzenie roszczeń nie przynosi rezultatów, kierujemy sprawę do E-Sądu. Mamy w tym zakresie bogate doświadczenie: tylko w tym roku uchroniliśmy dziesiątki firm przed ogłoszeniem upadłości.

Zdaj się na doświadczenie prawników z AIF Kancelarii i odzyskaj pieniądze

Pomagamy wierzycielom, którym grozi niewypłacalność z powodu dłużników. Jesteś jednym z nich? Skontaktuj się z nami jak najszybciej. Specjaliści AIF Kancelaria dokonają weryfikacji wypłacalności Twojego dłużnika i opracują strategię, dopasowaną do konkretnej sytuacji. Działamy skutecznie i nie dajemy się zwodzić, gdyż świetnie znamy metody i wymówki nieuczciwych kontrahentów. Z naszym wsparciem odzyskasz należności i będziesz w stanie zabezpieczyć swoją firmę przed bankructwem.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej