Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Poradnik poszkodowanego: Jak wybrać skuteczną kancelarię odszkodowawczą?

poradnik poszkodowanego

O wysokości odszkodowania często przesądza fachowa reprezentacja prawna. Dlatego każdy poszkodowany powinien mieć się na baczności przy wyborze kancelarii odszkodowawczej, do której skieruje swoją sprawę. Dla ułatwienia podjęcia decyzji przygotowaliśmy krótki poradnik, w którym wskazujemy jakimi cechami wyróżnia się skuteczna kancelaria odszkodowawcza. Znajdź najlepszego pełnomocnika i ciesz się wysokim odszkodowaniem. Kancelaria AIF Wrocław przygotowała krótki poradnik, który może pomóc każdemu poszkodowanemu w doborze odpowiedniej reprezentacji.

Setki firm, którą ofertę wybrać?

W internecie roi się od ofert kancelarii odszkodowawczych z całej Polski. Piękne witryny internetowe kuszą atrakcyjnymi ofertami. Czy jednak obietnice bijące do nas z kolorowych stron mają przełożenie na rzeczywiste działania? Poniżej prezentujemy kilka pomocnych wskazówek, którymi warto kierować się przy wyborze kancelarii odszkodowawczej. Pamiętajmy, że wysokie odszkodowanie to gwarancja szybkiego powrotu do zdrowia i życia sprzed wypadku.

 • Kadra z wieloletnim doświadczeniem – w skutecznym dochodzeniu odszkodowania ogromną rolę odgrywa doświadczenie i wykształcenie pełnomocnika. Przed podpisaniem umowy z daną kancelarią upewnijmy się jakie kompetencje posiada kadra w niej pracująca. Wypytajmy o dotychczasowe doświadczenie w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Dobrym znakiem jest posiadanie wielu sukcesów, zarówno w negocjacjach polubownych, jak i postępowaniu sądowym. Doświadczeni specjaliści pomogą uzyskać odszkodowanie z OC, AC i ZUS.
 • Kompleksowa pomoc w uzyskiwaniu odszkodowania – dobra kancelaria odszkodowawcza świadczy obsługę na każdy etapie postępowania. Poszkodowany powinien upewnić się czy dana firma oferuje mu pomoc zarówno na etapie polubownym, jak i sądowym. Dzięki kompleksowej obsłudze mamy pewność, że firma wykorzysta wszystkie możliwości do uzyskania najwyższej stawki odszkodowania.
 • Stały kontakt z klientem – pełnomocnik to osoba, która dba o poszkodowanego nie tylko od strony prawnej. Najwyższej klasy specjalista wie, że udana współpraca oparta jest na szacunku. Doświadczona kancelaria odszkodowawcza zawsze informuje swojego klienta o postępach w sprawie. Dlatego poszkodowany przed zawarciem umowy na usługi prawne powinien upewnić się czy będzie mógł w każdej chwili skontaktować się ze swoim pełnomocnikiem. Nowoczesne kancelarie umożliwiają swoim klientom bieżące monitorowanie postępów w sprawie poprzez internetowy panel obsługi. Dzięki temu rozwiązaniu możemy w dowolnej chwili zapoznać się z dokumentacją w sprawie i bieżącymi ustaleniami negocjatora.
 • Przejrzysta umowa – uczciwa kancelaria prawna nie stosuje żadnych „kruczków”. Oferowana umowa poszkodowanemu powinna być czytelna i nie zawierać zbędnych zawiłości. Przejrzysta umowa to gwarancja zabezpieczenia naszych interesów. W jej zapisach nie może zabraknąć warunków współpracy, zasad wynagrodzenia, informacji o odstąpieniu od umowy. Przed podpisaniem dokumentów zapoznajmy się spokojnie z jej treścią, zawsze żądajmy wyjaśnienia niejasnych zapisów.

Każdy poszkodowany poszukujący pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych powinien zwrócić uwagę na wyżej wymienione kwestie. Nie warto podejmować decyzji w pośpiechu lub pod namową osób trzecich. Pamiętajmy, że obietnice składane przez daną firmę muszą znaleźć pokrycie w czynach. Nie dajmy się oszukać lub zmanipulować, od szybkiego uzyskania odszkodowania zależeć może nasz powrót do zdrowia.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej