Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Relacja z gali wręczenia Złotych Certyfikatów Programu Biała Lista 2013 w Gazecie Wyborczej. AIF Kancelaria w gronie uhonorowanych.

Złoty Certyfikat Białej Listy dla AIF KancelariaRzetelność firmy potwierdzona certyfikatem „Biała Lista”

 

ZŁOTY CERTYFIKAT Programu Biała Lista 2013 dla AIF KancelariaGazeta Wyborcza i Radio Wrocław zdaje relację z Gali „Białej Listy 2013” we wrocławskim ratuszu:  Kilkadziesiąt przedsiębiorstw różnych branż dostało w piątek certyfikaty rzetelnych firm – pisze Gazeta – Po uroczystości w ratuszu ich nazwy zostaną teraz oficjalnie umieszczone na „Białej Liście” Wrocławskiej Izby Gospodarczej.

ZŁOTA BIAŁA LISTA na stronie www.bialalista.pl

Zdjęcie z wręczenia AIF Kancelaria Złotego Certyfikatu, więcej zdjęć na www.gazeta.pl

ZŁOTY CERTYFIKAT Programu Biała Lista 2013 dla AIF Kancelaria(…)

Pomysłodawcą „Białej Listy” jest Wrocławska Izba Gospodarcza, która certyfikaty dla dolnośląskich przedsiębiorców przyznaje od 2004 roku. Kandydaci do wyróżnień przechodzą przede wszystkim kontrole dokumentów księgowych, które potem są kontrolowane co kwartał. Gdyby kontrola wypadła niepomyślnie, firma zostałaby wykreślona z listy.

Wyróżnione wczoraj firmy dostawały jeden z czterech certyfikatów: złoty, srebrny, brązowy i biały, w zależności od tego, jak długo dane przedsiębiorstwo znajduje się na „Białej Liście”. Najwyższe odznaczenia przyznawane zostały firmom, które figurują na niej od sześciu lat. Wśród nich znajdują się m.in. AIF Kancelaria (spółka prawnicza), Gazstal SA (firma handlowa), KGHM Ecoren SA (spółka przetwarzająca odpady), KRUK  SA (spółka windykacyjna).

Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,14764535,Rzetelnosc_firmy_potwierdzona_certyfikatem__Biala.html#ixzz2hXAhWXC1

Dla Radia Wrocław wypowiedź złożyła Pani Beata Mrugowska, prokurent spółki AIF Kancelaria.

„Złoty Certfikat Białej Listy jest bardzo cenny dla AIF Kancelaria – stwierdza Beata Mrugowska po odebraniu dyplomu –  A szczególnie dla jej Klientów, gdyż jest potwierdzeniem rzetelności i wiarygodności. W programie bierzemy udział już wiele lat, a dzisiaj obchodzimy 10 rocznicę utworzenia programu”.

Na stronie Radia znajdziemy następującą informację o Gali:

Program pozytywny, jakim jest, w swojej istocie, odmienny jest od tzw. czarnych list (typu KRD); zdobył ogromne uznanie wśród przedsiębiorców.

Poddanie się społecznej weryfikacji przez Izbę i późniejsze umieszczenie na portalu www.bialalista.pl nie tylko nobilituje, ale także zobowiązuje do dalszego, rzetelnego prowadzenia biznesu.

Działanie strony jest bieżącym weryfikatorem solidności działania przedsiębiorcy. Nie fakt zatem posiadania certyfikatu jest potwierdzeniem spełnienia wymogów Białej listy, ale obecność na stronie jej portalu, co również czyni program wyjątkowym.

http://www.prw.pl/

 

Certyfikat:

Złoty Certyfikat Białej Listy dla AIF Kancelaria

Gala:

ZŁOTY CERTYFIKAT Programu Biała Lista 2013 dla AIF Kancelaria

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej