Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Szybki pozew do E-Sądu? Tylko z AIF Kancelaria!

aif-handshake-2056023_960_720Błyskawiczne działanie to klucz do sukcesu w każdym postępowaniu windykacyjnym. AIF Kancelaria góruje nad konkurencją w szybkości kierowania spraw do sądu elektronicznego. Windykując działamy dwutorowo, co gwarantuje Państwu błyskawiczne odzyskanie pieniędzy przy niewielkim nakładzie kosztów.

Windykacja polubowna i sądowa jednocześnie? To możliwe!

Zwlekanie z odzyskaniem należności od dłużnika daje mu zawsze możliwość ukrycia majątku lub dalszego zadłużania się u innych przedsiębiorców. AIF Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie w skutecznym odzyskiwaniu należności od dłużników. Naszym priorytetem jest błyskawiczna spłata każdej powierzonej nam wierzytelności. Jest to możliwe, gdyż jako jedyni działamy dwutorowo – polubownie i w sądzie już od pierwszych chwil prowadzenia sprawy.
Jak to wygląda w praktyce? Po zawarciu umowy, natychmiast kierujemy sprawę do postępowania w sądzie elektronicznym, równoległe prowadząc windykację polubowną dłużnika. Takie działanie daje szansę na szybką spłatę zobowiązania polubownie lub w razie niepowodzenia negocjacji, na błyskawiczne uzyskanie nakazu zapłaty. Należy podkreślić, że dłużnik dowiaduje się o toczącym postępowaniu dopiero w chwili jego zakończenia. Dlatego skierowanie sprawy do e-sądu nie wpływa na skuteczność prowadzonych negocjacji z dłużnikiem. Przemyślane działanie z zaskoczenia przynosi oczekiwane efekty w postaci pewności odzyskania długu. Nie warto tracić czasu na standardowy tryb windykacji. Długotrwała windykacja polubowna, a następnie po jej niepowodzeniu skierowanie sprawy do sądu, finalnie często uniemożliwia odzyskanie długu. Tylko działając dwutorowo mamy pewność, że pieniądze za sprzedany towar lub wykonaną usługę wpłyną na firmowe konto.

E-sąd to najtańszy i najszybszy sposób na odzyskanie pieniędzy

Postępowanie sądowe przez wielu przedsiębiorców postrzegane jest jako drogie i długotrwałe. Nic bardziej mylnego, Elektroniczne Postępowanie Upominawcze tzw. E-Sąd umożliwia w sposób prosty i tani uzyskanie nakazu zapłaty. Warto poznać główne zalety tego typu postępowania:

– opłata sądowa tylko 1,5% należności głównej
– brak konieczności uczestniczenia w rozprawach
– szybkość postępowania
– wszelkie formalności załatwia za pośrednictwem internetu AIF Kancelaria

Zachęcamy Państwa do skorzystania z bezpłatnej analizy sprawy pod kątem wypłacalności dłużnika. Kontaktując się z nami, niezobowiązująco otrzymają Państwo przygotowany raport, przedstawiający sytuację finansową dłużnika wraz z nakreśleniem konkretnego przebiegu skutecznej windykacji. Nasi specjaliści służą swoją pomocą i odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania dotyczące dwutorowej windykacji należności. Zapewniamy, że powierzając nam swoją wierzytelność skutecznie i szybko odzyskają Państwo należne środki pieniężne.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej