Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

Tracisz płynność finansową przez problem z dłużnikami? Upomnij się o swoje pieniądze!

Opieszałość dłużników niejednego przedsiębiorcę wprowadziła w poważne problemy. Nie otrzymując opłat na czas, firmy tracą dobrą kondycję finansową. W efekcie popadają w coraz większe tarapaty – właściciele nie są w stanie wypłacać pracownikom wynagrodzeń i sami stają się dłużnikami. Przed niewypłacalnością można się uchronić! Jedną z metod, pozwalających odzyskać dług i uniknąć dotkliwych konsekwencji działań nieuczciwych klientów, jest windykacja. Na szczęście nie musisz zajmować się nią sam/a. Gdy pozycja Twojej firmy zaczyna słabnąć, sprawą powinni zająć się prawnicy z kancelarii windykacyjnej.

Koniec z pobłażliwością! W trosce o Twój interes czas wdrożyć twarde negocjacje

Twoi dłużnicy od miesięcy obiecują, że jutro uregulują zaległości? Masz dość czekania i z niepokojem obserwujesz, jak oszczędności firmy się kurczą? Skończ z czekaniem, które prędzej czy później i tak obróci się na Twoją niekorzyść. Zamiast biernie przyglądać się upadkowi swojego przedsiębiorstwa, powstrzymaj karuzelę zadłużenia. Możesz to zrobić, pozwalając windykatorom zająć się Twoją sprawą. Tu nie ma miejsca na kompromisy – dłużnicy mieli szansę zwrócić pieniądze i jej nie wykorzystali.

Sytuacja jest poważna, ponieważ kolejne tygodnie bez pieniędzy niszczą pozycję Twojej firmy na rynku. Miej na uwadze, że kłopoty finansowe ograniczają możliwości przedsiębiorstwa, którym zarządzasz. Nie otrzymując opłat za przeprowadzone prace albo doręczony towar, tracisz możliwość inwestowania i zawierania kolejnych umów. Z czasem zaczniesz mieć kłopot z wypłacaniem wynagrodzeń pracowniczych i terminowym płaceniem rachunków. Niejedna polska firma z silną pozycją na rynku, przez współpracę z nieuczciwymi kontrahentami znalazła się na skraju bankructwa. Wierząc w zapewnienia dłużników oszukujesz sam siebie! Pomóc mogą wyłącznie efektywne działania windykacyjne: twarde negocjacje, prowadzone przez doświadczonych prawników.

AIF Kancelaria od niemal 20 lat ratuje polskie przedsiębiorstwa przed upadkiem

Prawie dwie dekady obecności na rynku windykacyjnym pozwoliły nam zdobyć duże doświadczenie w zakresie odzyskiwania długów. Wielokrotnie udawało nam się wyciągnąć z opresji firmy, które przez problemy z dłużnikami były o krok od ogłoszenia upadłości. Jeśli na Twoim koncie brakuje pieniędzy za wykonaną usługę, a Ty posiadasz umowę albo fakturę VAT potwierdzającą zobowiązanie, windykacja jest rozwiązaniem dla Ciebie! Odzyskujemy należności z niebywałą skutecznością. W swoich działaniach jesteśmy bezkompromisowi. Zdecydowaną większość spraw doprowadzamy do pomyślnego finału jeszcze na etapie polubownym, unikając kierowania postępowania na drogę sądową. Skontaktuj się z nami. Uporamy się z kontrahentami, którzy nie płacą!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej