Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Twój dłużnik dostał środki z Tarczy i nie spłacił zobowiązania? Pomożemy odzyskać Twoje faktury

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, rząd zaoferował polskim firmom i branżom pomoc w ramach Tarcz Antykryzysowych. Poszczególne z nich obejmują m.in. świadczenia postojowe, zwolnienie ze składek ZUS, dofinansowanie wynagrodzeń pracowników i różne dotacje. Wielu przedsiębiorców objętych wsparciem, jeszcze przed wybuchem epidemii COVID-19 miało problemy finansowe. Być może również Twój dłużnik spełnił warunki i skorzystał z pomocy, przyjmując środki z Tarczy Antykryzysowej. To dobry moment by dopilnować, żeby spłacił z nich zaległe faktury.

Pomoc z Tarczy Antykryzysowej mogą otrzymać firmy, notujące straty przez COVID-19

Pakiet pomocowy wprowadzony przez polski rząd jest skierowany do małych i średnich firm, ich pracowników oraz przedsiębiorców. Każdy, kto spełni określone warunki i w terminie złoży odpowiedni wniosek, ma szansę otrzymać wsparcie, np. trzymiesięczne dofinansowanie, zwolnienie z obowiązku płacenia składek ZUS czy jednorazowe postojowe. To oczywiście tylko przykłady rozwiązań oferowanych tym, którzy potrzebują szczególnej ochrony przed skutkami pandemii COVID-19. Mowa przede wszystkim o firmach, działających w obszarze gastronomii, rozrywki, hotelarstwa, rekreacji czy turystyki. To one przez kolejne lockdowny musiały wstrzymać bądź znacznie ograniczyć funkcjonowanie.

Każdy podmiot korzystający z państwowej pomocy jaką są Tarcze Antykryzysowe, musi liczyć się z faktem, że informacja ta jest publiczna. Każdy może sprawdzić, kto otrzymał wsparcie oraz ile wyniosło dofinansowanie lub dotacja. Jeśli podejrzewasz, że osoba zalegająca z płatnością wynikającą z faktury dostała środki z Tarczy, możesz zapoznać się z ogólnodostępną Bazą SUDOP (System Udostępniania Danych o Pomocy Publicznej) i potwierdzić tę informację.

Odzyskujemy środki za niezapłacone faktury! Rozprawimy się z Twoim dłużnikiem

W AIF Kancelarii windykujemy na koszt dłużników. Mamy w tym zakresie niemal 20-letnie doświadczenie, dlatego świadczone przez nas usługi są na bardzo wysokim poziomie. Teraz, gdy tysiące polskich przedsiębiorców otrzymało pomoc w ramach Tarczy Antykryzysowej, wielu naszych Klientów zyskało szansę na odzyskanie swojej należności. Profesjonalnie prowadzona windykacja pozwoli nam nakłonić dłużnika do spłaty zobowiązania. Zaczniemy od sprawdzenia jego wypłacalności, a następnie dobierzemy skuteczną strategię działania. Nasi prawnicy specjalizują się w windykacji na koszt dłużników – nie obawiaj się więc ukrytych kosztów. Jeszcze dziś skontaktuj się przez formularz i uzyskaj szczegółowe informacje na temat tego, jak możemy Ci pomóc!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej