Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Uratuj swoją firmę przed bankructwem, wdrażając windykację należności

Coraz więcej przedsiębiorców napotyka problemy na obranej przez siebie biznesowej drodze. Najczęściej mają one naturę finansową – przez działania nieuczciwych kontrahentów, firmy zaczynają mieć kłopoty z wypłacalnością. Nieumiejętne zarządzanie przepływem pieniędzy może nieść za sobą poważne konsekwencje, z których najgorszą jest bankructwo. Jak się przed nim ustrzec? Odpowiedź jest prostsza, niż mogłoby się wydawać.

Żadna firma nie upada z dnia na dzień. To proces, który rozpoczyna się nawet rok wcześniej!

Jak się okazuje, pierwsze symptomy wskazujące na to, że firma jest zagrożona upadłością, pojawiają się już około 12 miesięcy przed dniem, w którym dochodzi do bankructwa. O ile niewielki procent dłużników w stosunku do wierzycieli nie zawsze musi niepokoić, stosunek 40:60 już tak. Statystyki pokazują, że nawet niewielkie kwoty do odzyskania od nierzetelnych kontrahentów mogą zaszkodzić firmie na tyle, aby po upływie roku, nie była ona w stanie uniknąć upadłości. Dlatego kiedy firma zmaga się z dłużnikami, należy natychmiast reagować. Elastyczność w zakresie dostosowania się do dynamicznej sytuacji, może zdziałać cuda. Analogicznie, bierność i czekanie na rozwój wydarzeń, działają wyłącznie na szkodę firmy.

Należy mieć na uwadze, że żadne przedsiębiorstwo nie znajduje się w sytuacji kryzysowej momentalnie. Zanim do tego dojdzie, pojawiają się liczne przesłanki, których nie wolno lekceważyć. Dostrzeżenie problemu i jak najszybsze znalezienie rozwiązania, może uchronić firmę przed bankructwem. Jest to możliwe, kiedy skrupulatnie monitoruje się finanse. Ich bieżąca analiza pozwoli oszacować ryzyko, związane z wystąpieniem kryzysu – niewypłacalności firmy. Taka wiedza daje przedsiębiorcy realną szansę na wdrożenie skutecznych rozwiązań, pozwalających zapanować nad sytuacją. Jednym z efektywnych sposobów przynoszących szybkie rezultaty, jest windykacja należności.

Nie dopuść do tego, by dłużnicy zniszczyli Twoją firmę. Zleć windykację należności prawnikom z AIF Kancelarii

Nawet, jeśli nie przedsiębiorca nie zdoła zauważyć pierwszych niepokojących sygnałów wskazujących na problemy finansowe, wciąż może on liczyć na fachową pomoc. Zdecydowaną większość nieuregulowanych zobowiązań można bowiem wyegzekwować! Co ciekawe, da się to zrobić polubownie, bez wkraczania na drogę sądową. Umożliwia to windykacja należności, zlecona profesjonalnej kancelarii.

W AIF windykujemy bezkompromisowo. Wiemy, jak działać, aby chronić interesów reprezentowanej przez nas firmy. Dlatego gdy tylko zauważysz pierwsze oznaki, mogące wskazywać na ryzyko niewypłacalności, skontaktuj się z nami. Przeanalizujemy Twoją sytuację – a im wcześniej się tym zajmiemy, tym lepiej dla Twojej firmy. Pamiętaj, że reagując na czas, odzyskasz od swoich dłużników pieniądze i zdążysz pozbyć się problemów finansowych.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej