Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Windykacja starych długów sposobem na zachowanie płynności finansowej. Czemu powinieneś się spieszyć?

Choć IV etap odmrażania gospodarki wszedł już w życie, sytuacja ekonomiczna Polaków wcale się nie polepszyła. Niemal 50% przedsiębiorców z sektora mikro- i małych firm zgodnie przyznaje, że jest źle. Banki niechętnie udzielają kredytów, a pomysłów na uchronienie biznesu przed upadkiem, zdaje się być coraz mniej. W związku z problemami finansowymi, wynikającymi z pandemii koronawirusa, przedsiębiorcy podejmują się działań, które dotychczas odwlekali. Mowa o windykacji starych długów, pozwalającej odzyskać potrzebne środki, a tym samym zapewnić firmie płynność finansową. Jeśli zastanawiasz się, czy teraz jest dobry moment na rozpoczęcie windykacji, zapewniamy: lepszego nie będzie! Spiesz się z rozpoczęciem procedury albo obserwuj, jak Twoi dłużnicy spłacają należności na rzecz innych wierzycieli.

Odnotowaliśmy rekordowy wzrost zgłaszanych długów do windykacji. Nie zwlekaj, bo na koncie dłużnika zabraknie środków dla Ciebie

Aby chronić swoje firmy przed bankructwem, właściciele szturmem ruszyli do kancelarii windykacyjnych, w celu windykacji należności. Długi, które w normalnych okolicznościach najpewniej miesiącami czekałyby na swoją kolej lub były ignorowane, teraz stały się szansą na uzupełnienie braków na koncie. Pandemia koronawirusa skutecznie ograniczyła działalność wielu przedsiębiorstw, a przestój związany z niemożnością wykonywania pracy, spowodował potężne zatory finansowe. Przedsiębiorcy zrozumieli, że windykacja jest okazją do zdobycia tak bardzo im potrzebnych środków. Co za tym idzie, pokaźny napływ spraw windykacyjnych wydłużył średni czas trwania procedur, związanych z odzyskiwaniem długów. Postępowania, które w zwykłych okolicznościach mogłyby być rozpatrzone w ciągu kilku tygodni, obecnie będą trwać miesiącami. Dla wierzycieli, którzy jeszcze nie oddali swojej sprawy do windykacji, oznacza to znaczne zmniejszenie szans na odzyskanie pieniędzy. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że wielu dłużników przez COVID-19 znalazło się w tragicznej sytuacji i mimo szczerych chęci, nie ma już z czego spłacić wszystkich długów, wniosek jest prosty: zwlekanie z windykacją to wyrażenie zgody, by pieniądze zostały przekazane komuś innemu.

Pospiesz się z windykacją należności albo zapomnij o tym, że odzyskasz środki. Nasi prawnicy jeszcze mogą Ci pomóc!

W innych okolicznościach sprawy windykacyjne mogłyby trochę poczekać, choć zawsze wcześniejsze rozpoczęcie procedury działa na korzyść wierzyciela. Jednak obecnie, gdy pandemia koronawirusa dotknęła większość przedsiębiorstw, tylko bezzwłoczne oddanie sprawy w ręce prawników może zagwarantować zwycięstwo – odzyskanie środków od dłużnika. Windykacja należności od nieuczciwych kontrahentów stała się znakomitym kołem ratunkowym, pozwalającym zabezpieczyć finanse firmy. Jednakże im więcej przedsiębiorców zdecyduje się podjąć walkę z dłużnikami, tym bardziej zmaleje prawdopodobieństwo, że Ty również otrzymasz należną Ci kwotę. Środki, znajdujące się na kontach windykowanych kontrahentów są bowiem bardzo ograniczone.

Jeżeli nie zamierzasz godzić się z utratą przysługujących Ci pieniędzy od nierzetelnego partnera w biznesie, zleć windykację AIF Kancelarii. Zdaj się na 18 lat doświadczenia, które posiadamy i pozwól nam wyegzekwować dług na koszt dłużnika. Jeszcze jest czas, aby doprowadzić sprawę do korzystnego finału! Skontaktuj się z nami i otrzymaj kompleksową pomoc.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej