Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Współpraca AIF Kancelarii z zespołem prawników

Współpraca z Kancelarią Radców R.Ptak i WspółnicyAIF Kancelaria wie, że sprawy, którymi się zajmuje są dla każdego z Klientów najważniejsze i wymagają indywidualnego podejścia, staranności i właściwej komunikacji. Niemal każda zlecona sprawa przechodzi przez wiele etapów i pewnie nieraz zastanawiali się Państwo, jak ten proces wygląda. AIF Kancelaria chce przybliżyć Klientom zasady swojego działania, organizacji i współpracy z partnerami, dzięki którym wzrasta szansa na skuteczne zakończenie każdego postępowania. 

Windykacja polubowna

Pierwszym krokiem do odzyskania zaległych pieniędzy jest przekazanie AIF Kancelarii dokumentów dotyczących dłużnika, przede wszystkim tych, z których wynika wierzytelność oraz podpisanie umowy z AIF Kancelarią. Na tym etapie do każdego z Klientów przypisany zostaje Opiekun, który kontaktuje się z Klientem, pomaga w wypełnieniu umowy, wyjaśnia wszystkie wątpliwości i gromadzi dokumenty niezbędne do dalszego postępowania. Ponieważ w windykacji czas odgrywa dużą rolę, niezwłocznie po otrzymaniu potrzebnych informacji AIF Kancelaria rozpoczyna postępowanie windykacyjne dążąc do polubownego zakończenia sprawy. Na tym etapie dział windykacji posługując się wieloma różnymi narzędziami windykacyjnymi  stara się wpłynąć na dłużnika tak, by spłacił on swoje zadłużenie. O kolejnych działaniach windykatorów Klienci mogą dowiedzieć się korzystając z panelu Klienta i w ten sposób monitorować działania windykacyjne i pozyskiwać informacje o postępach w sprawie.

Współpraca z Kancelarią Radców Prawnych R.Ptak i Wspólnicy na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego

Współpraca z Kancelarią Radców R.Ptak i WspółnicyW sytuacjach, gdy sprawa wymaga podjęcia dalszych kroków, czyli skierowania do sądu, AIF Kancelaria przekazuje niezbędne dokumenty zatrudnianej Kancelarii Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy Spółka komandytowa, z którą z sukcesem współpracuje od wielu lat.  Kancelaria mecenasa Rafała Ptaka zatrudnia zespół ekspertów z wielu dziedzin prawa, przede wszystkim prawników specjalizujących się w procesach o zapłatę, o dochodzenie odszkodowania i zadośćuczynienia, doradców w sprawach majątkowych, pomocy prawnej w pracy i w rodzinie, ale także specjalistów z dziedziny obsługi korporacyjnej (również podmiotów zagranicznych), transakcji handlowych, rynku nieruchomości, zagadnień dotyczących upadłości, likwidacji i restrukturyzacji oraz innych. AIF Kancelaria od wielu lat skutecznie współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy, ponieważ cechuje się ona determinacją i ukierunkowaniem na osiągnięcie celu,  efektywnymi metodami pracy i solidną bazą merytoryczną zbudowaną na wieloletnim doświadczeniu i ciągłej chęci doskonalenia. Wspomniana kancelaria może poszczycić się bardzo dużą liczbą wygranych sporów sądowych, dobrymi taktykami perswazji na salach sądowych, wypracowanymi sposobami reagowania w każdej zaistniałej sytuacji, a przede wszystkim niezwykłą skutecznością w rozwiązywaniu spraw na etapie sądowym. Od lat AIF Kancelaria powierza sprawy swoich Klientów w sprawdzone ręce prawników, z którymi współpraca zawsze układała się pomyślnie, od których zawsze można oczekiwać jasnej komunikacji i prędkiego, ale starannego i odpowiednio dobranego działania. AIF Kancelaria wraz z prawnikami i zespołem eksperckim z Kancelarii Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy tworzy świetnie zgrany duet oparty na wzajemnym zaufaniu, odpowiedzialności, dobrym przepływie informacji, a świeże i kreatywne podejście prawników, ich rzetelne i terminowe działanie zwiększa szanse na wygranie każdej sprawy.

Kolejnym, po sądowym, jest etap egzekucyjny, jeśli dłużnik nadal nie spełnia swojego obowiązku zapłaty. I również wówczas AIF Kancelaria współpracuje ze specjalistami w postępowaniu egzekucyjnym z zespołu prawników Kancelarii Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy, którzy reprezentują AIF Kancelarię w kontaktach z komornikami, podobnie jak na etapie postępowania sądowego – w sądach.

Komunikacja między AIF Kancelarią i Kancelarią Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy jest bardzo skuteczna i odbywa się bez najmniejszych zakłóceń, ponieważ oba te podmioty pracują na tym samym, stworzonym specjalnie z myślą o windykacyjnych działaniach AIF Kancelarii, autorskim programie TAIFUN. Co więcej, pracownicy obu firm dobrze się znają, a koleżeńska atmosfera pomaga w rozwiązywaniu różnych problemów.

To, że AIF Kancelaria prowadzi etap postępowania sądowego i egzekucyjnego poprzez zatrudnianą Kancelarię Radców Prawnych R. Ptak i Wspólnicy Sp. Komandytowa oznacza, że kancelaria ta jest osobnym podmiotem związanym z AIF Kancelarią jedynie umową o stałej współpracy i AIF Kancelaria  nie odnosi żadnych korzyści płynących z kierowania sprawy na drogę postępowania sądowego. Celem AIF Kancelarii jest zakończenie każdej sprawy sukcesem, dlatego powierza je w ręce ekspertów. Kierowanie spraw na etapie polubownym, sądowym i egzekucyjnym do Kancelarii Radców Prawnych mecenasa Rafała Ptaka wiąże się z dodatkowymi kosztami obsługującej nas kancelarii prawnej, kosztami windykacji polubownej, kosztami zastępstwa procesowego, klauzulowego, zabezpieczającego i egzekucyjnego, ale istnieje możliwość dochodzenia tych kosztów od dłużników, co daje jeszcze większą motywację do jak najskuteczniejszej windykacji.

Paulina Milka

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej