Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

Zajmij się swoją sprawą, zanim dłużnik ogłosi upadłość

W przypadku trudności z dotarciem do osoby zalegającej ze spłatą długu, szanse na szybkie i korzystne zakończenie sprawy znacznie maleją. Może się zdarzyć, że sąd postanowi o ogłoszeniu upadłości dłużnika. Wtedy konieczne będzie zgłoszenie wierzytelności i uczestnictwo w postępowaniu upadłościowym. Aby uniknąć takiego obrotu spraw, warto bezzwłocznie podjąć decyzję i zlecić windykację, zanim będzie za późno.

Każdy dzień zwłoki z windykacją niebezpiecznie zwiększa ryzyko ogłoszenia upadłości

Tej sytuacji każdy wierzyciel wolałby uniknąć: kiedy dłużnik złoży do sądu wniosek o upadłość, odzyskanie pieniędzy stanie się znacznie trudniejsze, o ile nie niemożliwe. Takie działanie skutkuje koniecznością natychmiastowego wstrzymania działań windykacyjnych. Tym samym, wszelkie próby ubiegania się o spłatę zadłużenia od tej pory będą już nielegalne i zaczną podlegać surowym karom finansowym.

Wierzyciel, którego dłużnik zawnioskował o bankructwo, musi więc czekać na decyzję sądu – tak zwane fundusze masy upadłości zostaną podzielone według ustalonych kategorii. Nie jest to korzystne rozwiązanie dla wierzycieli, gdyż zazwyczaj przypadają im zaledwie niewielkie części środków albo w ogóle nie zostają im one przyznane. Przedsiębiorcy i kontrahenci znajdują się bowiem w dalszej kategorii: za pracownikami, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędami Skarbowymi. Taka kolejność zaspokojenia wierzycieli oznacza tyle, że ostateczny plan podziału funduszy może być bardzo nieopłacalny. Dlatego nie warto zwlekać z podjęciem działań. Czekanie z windykacją do ostatniej chwili działa na niekorzyść wierzyciela.

Uprzedź dłużnika i stań w obronie swojej wierzytelności. AIF Kancelaria służy pomocą

Zwindykowanie dłużnika, zanim ten ogłosi upadłość i pozbawi wierzyciela szansy na odzyskanie całej należności, najlepiej przeprowadzić u boku sprawdzonej Kancelarii Windykacyjnej, jak AIF. Przy pomocy fachowców, dotarcie do osoby zalegającej z płatnością i jej windykacja będą łatwe i skuteczne. Szybkie powierzenie sprawy profesjonalistom zminimalizuje prawdopodobieństwo zabezpieczenia swoich interesów przez dłużnika. Uprzedzenie go, jeszcze zanim zdąży on złożyć wniosek o upadłość, zawsze będzie intratne dla wierzyciela.

Jeśli interesuje Państwa przeprowadzenie efektywnej windykacji, AIF Kancelaria jest gotowa do działania. Zapraszamy do współpracy – mamy wieloletnie doświadczenie w walce z dłużnikami, którzy na różne sposoby unikają spłaty należności.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej