negocjacje z firmą ubezpieczeniową

< PROWADZENIE SPRAWY BEZ ZALICZEK

Wysoka skuteczność negocjacji prowadzonych przez AIF Kancelaria pozwala nam na finansowanie całego postępowania o odszkodowanie. Klient nie ponosi żadnych zaliczek a nasze wynagrodzenie otrzymujemy po odzyskaniu nalezności od firmy ubezpieczeniowej.

< WYNAGRODZENIE DLA AIF KANCELARIA PO UZYSKANIU ODSZKODOWANIA

Wynagrodzenie otrzymamy wyłącznie za skuteczne uzyskanie odszkodowania. Nie otrzymujemy zaliczek, nie pobieramy opłat wstępnych. Proponujemy takie warunki, gdyż dział odszkodowań szczyci się wysoką skutecznością uzyskanych odszkodowań.

Nasza prowizja jest jedną z najniższych na rynku i pozostaje niezmienna.

< GWARANTUJEMY SZYBKIE WYPŁATY ODSZKODOWANIA

Jeżeli dotychczas nie otrzymałeś jeszcze żadnych wypłat od firmy ubezpieczeniowej gwarantujemy szybką wypłatę bezspornej części odszkodowania. Gwarancja obejmuje uzyskania odszkodowania lub jego części w terminie 30 dni od daty wysłania wezwania do zapłaty i uzupełnienia dokumentacji wymaganej przez firmę ubezpieczeniową. Jeżeli nie zmieścimy się w tym terminie, naszą prowizję zmniejszymy o stosowny upust.

< KAŻDY KLIENT OTRZYMUJE INDYWIDUALNEGO DORADCĘ

Twoją sprawę poprowadzi jeden wyznaczony doradca. Wiemy jak ważne jest osobiste zaangażowanie w Twoją sprawę. Dlatego staramy się, żeby kontakt z Tobą utrzymywała jedna osoba, która pozna Twoje potrzeby i sprawę „od podszewki”.

< ZAPŁACIMY ZA CIEBIE WSZYSTKIE KOSZTY PROCESU

AIF Kancelaria może pokryć koszty procesu, jeżeli Twoja sytuacja to uzasadnia. Wiemy, że poszkodowani mają często trudną sytuację życiową i finansową. Proces w sprawach o odszkodowanie może być kosztowny, ale korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję, że nic to Was nie będzie dodatkowo kosztować.

< NIE TRACISZ CZASU I NERWÓW NA SĄD

Radcy prawni i adwokaci zatrudniani przez AIF Kancelaria do prowadzenia spraw wykonają dla Ciebie całą pracę związaną z uzyskaniem odszkodowania. Twoja obecność na rozprawach jako strony nie będzie obowiązkowa. Proces w 100% będzie nadzorować nasz prawnik.

Jakie dokumenty są niezbędne do zgłoszenia szkody z polisy OC i AC

Jakie są rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych

Word Zgłoszenie odszkodowania

Word Zgłoszenie odszkodowania na wypadek śmierci bliskiego