Uzyskaj wysokie odszkodowanie komunikacyjne z prawnikami AIF Kancelaria! Wieloletnie doświadczenie i umiejętności negocjacyjne to nasz klucz do sukcesu!

Codzienny pośpiech i natłok obowiązków sprawiają, że każdego dnia wiele osób uczestniczy w wypadkach komunikacyjnych. Te traumatyczne wydarzenia niestety bardzo często niosą za sobą wiele negatywnych skutków. Należy jednak bezwzględnie podkreślać, że poszkodowani nie są bez szansy na powrót do dawnego życia. AIF Kancelaria codziennie walczy o wysokie odszkodowania komunikacyjne dla swoich klientów. Dzięki uzyskanym stawkom poszkodowani mogą liczyć na szybki powrót do zdrowia i dalszej realizacji swoich życiowych planów. Jeśli ulegli Państwo wypadkowi komunikacyjnemu lub otrzymali niską propozycję odszkodowania od ubezpieczyciela zachęcamy do nawiązania współpracy z AIF Kancelaria Wrocław! Przesyłając do nas dokumenty faxem lub pocztą elektroniczną mogą Państwo liczyć na bezpłatną ocenę szans na wyższe odszkodowanie i nakreślenie ścieżki dalszego postępowania. Nasza kancelaria może się poszczycić uzyskiwaniem odszkodowań nawet o 60% wyższych od pierwotnej propozycji ubezpieczyciela.

Odszkodowanie komunikacyjne to szansa na szybki powrót do zdrowia! Nie bądź bierny i zawalcz o godne odszkodowanie z AIF Kancelaria

Oferta AIF Kancelaria skierowana jest do wszystkich poszkodowanych osób w wypadkach komunikacyjnych. Dochodzimy roszczeń dla pieszych, motocyklistów, rowerzystów, kierowców, a także pasażerów pojazdu poszkodowanego. Nasza kancelaria pomaga też bliskim osób, które zginęły w tragicznych wypadkach komunikacyjnych. Uzyskujemy wysokie odszkodowania z polisy OC sprawy. W przypadkach gdy sprawca takowej nie posiadał lub nie został ustalony kierujemy swoje roszczenia do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Poszkodowany w wypadku może uzyskać:

  • odszkodowanie za koszty poniesiona na leczenie i rehabilitacje
  • zwrot kosztów zakupów leków
  • zwrot kosztów poniesionych na opiekę i dojazdy do placówek medycznych
  • wyrównanie z tytułu utraconego dochodu
  • zwrot kosztów poniesionych na przekwalifikowanie zawodowe
  • rentę z tytułu utraconego dochodu, gdy poszkodowany nie może wrócić do pracy
  • rentę na zwiększone potrzeby związane z opieką i leczeniem
  • zadośćuczynienie za poniesione krzywdy psychiczne i fizyczne

Zawalcz o wysokie odszkodowanie komunikacyjne z AIF Kancelaria Wrocław. Postaw na doświadczenie i umiejętności negocjacyjne naszych specjalistów!