AIF Kancelaria przyjmuje wierzytelności do windykacji bez żadnych opłat wstępnych i zaliczek!

Nierzetelny kontrahent to dla każdego przedsiębiorcy ogromny problem. Opóźnienia w płatnościach mogą przełożyć się znacząco na kondycję finansową firmy. Nie warto zwlekać i odpuszczać dłużnikowi! Z naszego doświadczenia wiemy, że czas działa na niekorzyść wierzyciela. Bardzo często dłużnicy zwlekając z płatnościami zadłużają się u innych kontrahentów lub upłynniają swój majątek. AIF Kancelaria wychodząc na przeciw swoim klientom nie pobiera żadnych opłat wstępnych! Windykacja bezzaliczkowa jest u nas standardem przy przyjmowaniu nowych spraw. Nasze wynagrodzenie stanowi jedynie prowizja, która jest pobierana od skutecznie odzyskanej należności. Ponadto windykacja bezzaliczkowa obejmuje opcję dochodzenia należności na koszt dłużnika. W sprawach powstałych pomiędzy przedsiębiorcami po 28 kwietnia 2013 r. mamy możliwość przeprowadzenia windykacji obciążając kosztami naszej pracy dłużnika.

Nie zwlekaj z odzyskaniem swoich pieniędzy. Windykacja bezzaliczkowa z AIF Kancelaria rozwiąże wszelkie problemy z dłużnikami!

Jesteśmy rzetelną kancelarią windykacyjną, wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczne metody działania. AIF Kancelaria zawsze zaczyna od bezpłatnego sprawdzenia kondycji finansowej dłużnika. Przesyłając do nas dokumenty, z których wynika dług w zaledwie 48h otrzymują Państwo wywiad na temat wypłacalności kontrahenta wraz z obszerną propozycją rozwiązania sprawy. Sprawdzamy dłużników pod kątem egzekucji komorniczych, postępowań upadłościowych, obecności na giełdach wierzytelności, a także nawiązanych relacjach biznesowych z innymi kontrahentami. AIF Kancelaria jest dowodem, że odzyskiwanie wierzytelności przez specjalistów nie musi być drogie. Zmiana przepisów umożliwiła dochodzenie kosztów windykacji bezpośrednio od dłużnika. Po skończeniu postępowania windykacyjnego AIF Kancelaria otwiera drugie postępowanie, w którym dochodzi zwrotu kosztów prowizji od nierzetelnego kontrahenta. Na podstawie ustawy istnieje możliwość nie tylko dochodzenia tej kwoty na drodze polubownej, ale też sądowej. Nasze kancelaria nie obciąża klientów kosztami obsługi zwrotu kosztów windykacji. Za przeprowadzenia całej procedury płaci AIF Kancelaria. Prawo jest po Państwa stronie, dlatego nie warto zwlekać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na windykację bezzaliczkową.