Windykacja na koszt dłużnika pozwala na odzyskanie od dłużników nie tylko należności podstawowej, ale również kosztów związanych z windykacją. Klienci nie musza już martwić się, że zlecenie windykacji profesjonalistom jest zbyt drogie. AIF Kancelaria odzyskuje dla swoich Klientów wszystkie należne pieniądze.

Windykacja na koszt dłużnika? To możliwe! Za pracę AIF Kancelaria zapłaci nierzetelny kontrahent!

Niezapłacone faktury są prawdziwą zmorą dla polskich przedsiębiorców. Wydłużająca się lista dłużników potrafi pogrążyć nawet najlepiej prosperującą firmę. Bardzo często przed oddaniem spraw profesjonalnej kancelarii windykacyjnej  powstrzymują nas koszty. Niesłusznie, zmieniły się przepisy i obecnie prawo jest po stronie wierzycieli. Dlatego AIF Kancelaria oferuje windykację na koszt dłużnika. Nie warto dalej samodzielnie borykać się z dłużnikiem. Czas działa na Państwa niekorzyść, nasze doświadczenia pokazują, że nierzetelni kontrahenci zwlekając z zapłatą najprawdopodobniej zadłużają się u innych firm. W przypadku spółek pojawia się jeszcze ryzyko ogłoszenia upadłości. Oddając sprawę do windykacji mogą Państwo szybko odzyskać swoje pieniądze, a za naszą pracę zapłaci dłużnik. Nasza oferta obejmuje należności powstałe pomiędzy przedsiębiorcami po 28 kwietnia 2013 r. Teraz mogą Państwo bezkosztowo dochodzić swoich pieniędzy od dłużnika! Z doświadczoną kancelarią windykacyjną u boku odzyskanie środków za niezapłacone faktury stanie się o wiele łatwiejsze. Windykacja na koszt dłużnika to najlepsza propozycja dostępna na rynku!

Nie bój się kosztów! Za pracę kancelarii windykacyjnej zapłaci dłużnik! Nie zwlekaj i odzyskaj swoje pieniądze w zaledwie 30 dni

Windykacja na koszt dłużnika to możliwość dochodzenia swoich pieniędzy bez obawy przed kosztami. Zachęcamy do przesłania dokumentów w celu bezpłatnego sprawdzenia kondycji finansowej dłużnika. W zaledwie 48h nasi pracownicy mogą dla Państwa ocenić wypłacalność kontrahenta tworząc obszerny raport wraz z propozycją rozwiązania sprawy. AIF Kancelaria wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Dysponujemy szerokim wachlarzem możliwości, bogatą wiedzą merytorycznym i ogromną determinacją w działaniu. Zdecydowana większość spraw naszych klientów kończy się sukcesem. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczne metody egzekwowania pieniędzy. Ponad 75% spraw zlecanych AIF Kancelaria kończy się już na etapie polubownym, czyli w ciągu pierwszych 30 dni. Wielu dłużników pod naciskiem naszych windykatorów reguluje jednorazowo należność lub zobowiązuje się do zapłaty w krótki układzie ratalnym. Jesteśmy innowacyjną kancelarią, która wszystkim klientom umożliwia bieżący wgląd do prowadzonej sprawy w programie tAIFun. Dzięki niemu mogą Państwo śledzić nasze poczynania i przeglądać sporządzoną dokumentację ze wszystkich podejmowanych czynności. AIF Kancelaria działa obecnie na terenie całej Polski, a także poza granicami. Przez 14 lat działalności nawiązaliśmy współpracę z kancelariami w 48 państwach! Zachęcamy do sprawdzenia bezpłatnie dłużnika i skorzystania z opcji windykacji na koszt dłużnika.

Obciążenie dłużnika kosztami windykacji to korzystne rozwiązanie dla wierzycieli. Chronimy interesy naszych Klientów

W AIF Kancelarii za windykację płaci dłużnik. Jeżeli po zweryfikowaniu sprawy stwierdzimy, że windykacja będzie w tym przypadku najlepszym wyjściem, przeprowadzimy ją więc na koszt dłużnika. Jest to zgodne z prawem i wynika z dyrektywy 2011/7/UE. Zwalniając wierzycieli z kosztów, ułatwiamy im podjęcie decyzji o wszczęciu działań windykacyjnych, doprowadzając do ukarania nieuczciwych kontrahentów. Jeśli obawiasz się, że firma windykacyjna obciąży Cię kosztami windykacji, zgłoś się do nas. Unikniesz niepotrzebnych stresów i zyskasz gwarancję bezkosztowego odzyskania należnych Ci pieniędzy. Nasza kancelaria prawna działa na przejrzystych warunkach, dlatego od razu wyjaśniamy, jak windykacja dłużnika na jego koszt, wygląda u nas w praktyce. Gdy tylko wyegzekwujemy spłatę długu, pobierzemy prowizję w wysokości, wskazanej w umowie. Równolegle przygotujemy tzw. notę obciążeniową na tę samą kwotę – będzie ją musiał uregulować dłużnik. W pierwszym etapie otrzymasz więc główną należność pomniejszoną o prowizję, a w drugim resztę środków. Windykacja może zostać przeprowadzona na koszt dłużnika, jeśli wcześniej wierzyciel poniesie stratę – tylko na jej podstawie można dochodzić zwrotu kosztów windykacji.

Podejmiemy działania windykacyjne, w wyniku których dłużnik uzna dług i go spłaci. Zleć sprawę prawnikom AIF Kancelarii

Ustaliliśmy już, jak w rzeczywistości wygląda obciążenie dłużnika kosztami windykacji. Warto wyjaśnić również to, w jaki sposób można zlecić nam sprawę. Pierwszą z możliwości jest przesłanie dokumentów, z których wynika dług. Aby windykacja dłużnika mogła być prowadzona, musimy bowiem upewnić się, że jest on wypłacalny. Zweryfikujemy jego sytuację finansową i ocenimy, czy rozpoczęcie działań windykacyjnych ma sens. Jeżeli tak, możesz być spokojny o wydatki – obciążenie dłużnika kosztami windykacji to stały element procedury. Przede wszystkim dostarcz nam dokumenty, żebyśmy mogli przygotować propozycję współpracy. Jeśli wysyłka drogą e-mailową nie wchodzi w grę, umów się na konsultację w naszej siedzibie we Wrocławiu. U nas na stronie możesz znaleźć wzór umowy oraz wszelkie niezbędne informacje. Miej na uwadze, że windykacja dłużnika oraz późniejsze obciążenie go kosztami przebiegnie bezproblemowo tylko wtedy, gdy sprawą zajmą się profesjonaliści. AIF Kancelaria od niemal 20 lat prowadzi sprawy, związane z windykowaniem należności. Skontaktuj się z nami, a sprawdzimy, czy Tobie również będziemy w stanie pomóc.