AIF Kancelaria uzyska dla Ciebie wysokie odszkodowanie z OC sprawcy! Postaw na nasze doświadczenie i przeznacz otrzymane środki na szybki powrót do życia sprzed wypadku.

Poszkodowani po traumatycznym wypadku nie wiedzą jak dochodzić skutecznie odszkodowania z OC sprawcy. Stres, ból psychiczny i fizyczny nie są najlepszymi kompanami w walce z ubezpieczycielem. Niestety Towarzystwa Ubezpieczeniowe bazując na niewiedzy poszkodowanych drastycznie obniżają wypłacane odszkodowania. Decydując się na współpracę z AIF Kancelaria mogą Państwo otrzymać nawet o 70% wyższe odszkodowanie OC. Przesyłając dokumenty dotyczące wypadku nasi prawnicy w ciągu 48h przygotują bezpłatną propozycję prowadzenia sprawy. Nasza kancelaria dochodzi odszkodowania z OC sprawcy bez pobierania żadnych opłat wstępnych. Rozliczamy się jedynie systemem prowizyjnym po skutecznym odzyskaniu dla Państwa wysokiego odszkodowania. Wielu poszkodowanych poprzestaje dochodzenia odszkodowania na polisie NNW. Nie warto ograniczać się jedynie do własnej polisy NNW! Z polisy sprawcy wypadku możemy dochodzić o wiele wyższego odszkodowania! AIF Kancelaria oceni o jaki typ odszkodowania możemy wnioskować i przygotuje niezbędną dokumentację do szybkiego rozstrzygnięcia sprawy. Nasza kancelaria ok. 3/4 spraw rozwiązuje w ciągu 30 dni!

Wysokie odszkodowanie z OC sprawcy wypłacane w ciągu 30 dni? Tylko dzięki skutecznym negocjacjom AIF Kancelaria!

AIF Kancelaria dochodzi odszkodowań z polisy OC sprawcy. Z nam możesz ubiegać się o:

  • Zwrot kosztów leczenia, zakupu leków i rehabilitacji
  • Zwrot za dojazdy do placówek medycznych
  • Wyrównanie z tytułu utraconego dochodu (jednorazowe odszkodowanie, renta wyrównawcza)
  • Zadośćuczynienie za poniesioną krzywdę fizyczną i psychiczną
  • Rentę z powodu braku możności powrotu do życia zawodowego
  • Jednorazowe świadczenia na przekwalifikowanie zawodowe
  • Wysokie odszkodowanie osobowe i rzeczowe!

Siła argumentacji ma ogromne znaczenie na etapie polubownego dochodzenia należności. Prawnicy AIF Kancelaria mają szerokie doświadczenie w prowadzeniu skutecznych negocjacji z ubezpieczycielem. Ponad 70% spraw kończymy już na etapie polubownym! Nie należy zapominać, że oprócz prawidłowego oszacowania szkody, poszkodowany zobowiązany jest do rzeczowego uargumentowania swojego roszczenia. Po tam traumatycznym zajściu bardzo ciężko jest ocenić wpływ wypadku na dalsze funkcjonowanie. AIF Kancelaria gwarantuje pełnomocnictwo na każdym etapie dochodzenia odszkodowania z OC sprawcy. Udział naszych klientów w postępowaniu ograniczany jest do minimum! Zdaj się na specjalistów i odzyskaj wysokiej odszkodowanie po wypadku!

Starając się o odszkodowanie z OC nie musisz znać żadnych procedur. Nasi prawnicy zajmą się wszystkim – w pełni profesjonalnie

Pilnowanie wszelkich formalności w sytuacji, kiedy wypadek pozostawił trwałe ślady na ciele i w psychice poszkodowanego, dla wielu stanowi zadanie ponad siły. W pełni to rozumiemy, dlatego w imieniu naszych Klientów przeprowadzamy odzyskiwanie odszkodowań OC. Zgłoszenie skutecznego roszczenia, a także ewentualne przeprowadzenie postępowania sądowego, wymaga dogłębnego poznania okoliczności zdarzenia. AIF Kancelaria z siedzibą w mieście Wrocław, od wielu lat z sukcesem prowadzi sprawy o odszkodowanie z OC sprawcy. Zapewniamy fachowe konsultacje oraz pełnomocnictwo w całym toku dochodzenia należności. W przypadku ubezpieczenia OC odszkodowanie przyznaje się dopiero po uwzględnieniu licznych, różnorodnych czynników. Pracujący u nas specjaliści doskonale znają wszystkie czynności, jakie powinna wówczas wykonać strona poszkodowana. Stopień uszczerbku na zdrowiu, medyczne rokowania czy zalecenia lekarzy – podczas starań o odszkodowania OC trzeba drobiazgowo udokumentować wszelkie skutki niezawinionego zdarzenia. Mając tę wiedzę jesteśmy w stanie tak dobrać argumenty, aby firma ubezpieczeniowa zwyczajnie nie miała innego wyjścia, jak tylko ponownie obciążyć polisę i przelać pieniądze. Odszkodowanie z OC sprawcy to wydatne wsparcie w powrocie do codzienności. Nasza pomoc przyniesie w tej kwestii natychmiastowe efekty.

Odzyskiwanie odszkodowań OC nie zawsze trwa miesiącami. AIF Kancelaria załatwi sprawę nawet w 30 dni!

Przewlekłość różnego rodzaju postępowań to w powszechnej opinii jedna z największych bolączek całego polskiego prawa. My robimy wszystko co w naszej mocy, aby wynegocjowane lub zasądzone odszkodowanie z OC trafiło do poszkodowanego jak najszybciej. Z leczeniem nie można zwlekać, czas odgrywa decydującą rolę w powrocie do pełnej sprawności. Prowadzone przez AIF Kancelaria z Wrocławia odzyskiwanie odszkodowań OC, umożliwia błyskawiczne pozyskanie potrzebnych środków finansowych. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że w uzasadnionych przypadkach nie będą one ograniczone do jednorazowej wypłaty. Jeśli tylko zaistnieją określone w prawie okoliczności, doprowadzimy do tego, żeby odszkodowanie z OC sprawcy pokrywało rentę wyrównawczą. Podobne świadczenie okazuje się niezbędne dla osób, które w wyniku wypadku utraciły możliwość wykonywania dotychczasowej pracy. Czasami odszkodowania OC muszą zastąpić dotychczasowe, podstawowe źródło dochodów. Dlatego też jak najszybsze uzyskanie należnych pieniędzy ma tak duże znaczenie. Prawnicy z AIF Kancelaria po sumiennej analizie otrzymanych dokumentów będą doskonale wiedzieć, w jaki sposób doprowadzić do ekspresowego załatwienia sprawy i dostać odszkodowanie z OC dla Klienta. Opracowaliśmy szereg sprawdzonych taktyk na rozmowy z przedstawicielami ubezpieczyciela.

Dzięki naszej pomocy otrzymasz środki, które Ci przysługują. Odszkodowania z OC uzyskujemy z wysoką skutecznością

Przeprowadzenie kolejnych zabiegów lekarskich, długa i żmudna rehabilitacja, kupno potrzebnych leków oraz sprzętu po wypadku… To wszystko wymaga konkretnych pieniędzy, a odszkodowania z OC sprawcy często stanowią jedyną rozsądną drogę do ich szybkiego pozyskania. AIF Kancelaria z Wrocławia poprowadziła już mnóstwo spraw, które zakończyliśmy podwyższeniem rekompensaty dla naszego Klienta. Mamy zatem dokładne rozeznanie, jak dużą różnicę jest w stanie zrobić dodatkowe odszkodowanie z OC. Wypłacane przez ubezpieczycieli sprawców sumy wielokrotnie wynosiły nawet 170% pierwotnej wyceny szkody osobowej. Skąd takie wyniki? Nasi prawnicy mają szeroką wiedzę oraz przebogate doświadczenie w specyficznej dziedzinie, jaką z całą pewnością jest odzyskiwanie odszkodowań OC. Polisy często skonstruowane są w zawiły sposób, który zabezpiecza przede wszystkim interesy firmy ubezpieczeniowej. Jednak z punktu widzenia poszkodowanego, najważniejsze okazują się procedury dotyczące wypłacania odszkodowania z OC sprawcy. Tutaj również osoby bez specjalistycznej wiedzy łatwo się pogubią, zwłaszcza jeśli wciąż odczuwają skutki wypadku. AIF Kancelaria udziela poszkodowanym kompleksowego wsparcia, doprowadzając do zgodnego ze stanem faktycznym oszacowania uszczerbku i pilnując, żeby odszkodowanie z OC rzeczywiście odpowiadało potrzebom Klienta. Więcej informacji udzielą nasi przedstawiciele. Serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na stronie, a także drogą e-mailową lub telefoniczną.