AIF Kancelaria od wielu lat uzyskuje wysokie zadośćuczynienie za śmierć. Nie bądź sam w walce z ubezpieczycielem, postaw na pomoc doświadczonych prawników

Śmierć ukochanej osoby wywołuje smutek wprost nie do opisania. Po tak tragicznym wydarzeniu bliscy nie mają głowy do walczenia o zadośćuczynienie za śmierć w wypadku. Niedowierzanie przeplatane smutkiem utrudnia codzienne funkcjonowanie, dlatego w walce o wysokie odszkodowanie za śmierć warto zdać się na pomoc zaufanej kancelarii prawnej. Od ponad 14 lat dochodzimy wysokich odszkodowań dla naszych klientów. Wielokrotnie braliśmy udział w skutecznych negocjacjach z ubezpieczycielami. Nasi prawnicy używając rzeczowej argumentacji uzyskiwali zadośćuczynienia za śmierć dla osób, które straciły bliskich w wypadku. Do każdej sprawy podchodzimy w indywidualny sposób nakreślając zawsze na początku ścieżkę dochodzenia odszkodowania.

Skontaktuj się z prawnikami AIF Kancelaria i dowiedz się na jak wysokie zadośćuczynienie za śmierć masz szansę!

Każdy klient kontaktujący się z naszą kancelarią może liczyć na szczegółową ocenę sprawy i bezpłatne przygotowanie propozycji dochodzenia roszczenia odszkodowawczego. Zachęcamy też do bezpłatnych konsultacji telefonicznych lub osobistych w siedzibie AIF Kancelaria we Wrocławiu. Nasi prawnicy szczegółowo odpowiedzą na każde zadane pytanie z zakresu odszkodowań i zadośćuczynienia za śmierć. Kancelaria AIF Wrocław wyróżnia się wysoką skutecznością, dlatego nie pobieramy żadnych opłat wstępnych za przyjęcie sprawy. Rozliczamy się jedynie na zasadzie efektu poprzez prowizję za skuteczne uzyskanie odszkodowania dla klienta!

Wiemy jak wielką krzywdą dla bliskich jest śmierć ukochanej osoby. To strata, której nie da się wycenić! Dlatego dołożymy wszelkich starań, by uzyskane odszkodowanie za śmierć ułatwiło dalsze funkcjonowanie po stracie członka rodziny. O odszkodowanie może ubiegać się najbliższa rodzina zmarłego czyli rodzice, małżonek, dzieci, dziadkowie, wnuki, rodzeństwo i konkubent. W każdej sprawie dochodzimy nie tylko zadośćuczynienia za śmierć, ale też zwrotu kosztów pogrzebu  i wypłaty renty.