Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

Windykacja

Windykacja na koszt dłużnika? To możliwe! Windykujemy na koszt dłużnika. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług doświadczonej kancelarii windykacyjnej z Wrocławia!

Obrót gospodarczy od zawsze wiązał się ze sporym ryzykiem. Klienci nie płacący za towar lub wykonaną usługę są prawdziwą zmorą dla wszystkich przedsiębiorców. Gdy na horyzoncie pojawiają się problemy z odzyskaniem należności warto oddać sprawę doświadczonej kancelarii windykacyjnej. AIF Kancelaria Wrocław działa z powodzeniem na rynku już od 14 lat. Zebrane doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczny model windykacji. Pomagamy w zmaganiach z dłużnikami na terenie całej Polski, jak i również poza granicami kraju. Nasza kancelaria windykacyjna działa na terenie całej Europy, Stanów Zjednoczonych, Rosji, a nawet Chin. Docieramy obecnie do 48 państw! AIF Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę na wszystkich etapach odzyskiwania należności. Sprawy krajowe przyjmujemy bezzaliczkowo, rozliczając się jedynie za efekt! Dodatkowo w przypadku należności powstałych pomiędzy przedsiębiorcami po 28 kwietnia 2013 r. AIF Kancelaria prowadzi windykację na koszt dłużnika. Odzyskujemy w drugim postępowaniu koszt naszej prowizji od nierzetelnego kontrahenta, a Państwo otrzymują 100% swojej należności.

Nie musisz wierzyć naszym słowom, sprawdź jak skuteczna jest AIF Kancelaria z Wrocławia! Skorzystaj z bezpłatnej analizy wypłacalności dłużnika i poznaj naszą ofertę!

AIF Kancelaria zawsze zaczyna od bezpłatnego sprawdzenia kondycji finansowej dłużnika. Wystarczy przesłać na nasz adres e-mail dokument, z którego wynika dług, a my przygotujemy raport na temat wypłacalności kontrahenta i konkretną propozycję rozwiązania sprawy. Nasza kancelaria windykacyjna wyróżnia się wybitną skutecznością, dlatego ze swoimi klientami rozlicza się na zasadzie efektu. Każdą sprawę przyjmujemy bez żadnych opłat wstępnych!

Zapewniamy wsparcie na wszystkich etapach odzyskiwania należności. Nasze działania zaczynamy od windykacji polubownej prowadzonej przez windykatorów z wieloletnim doświadczeniem. Ich rozbudowane zdolności negocjacyjne sprawiają, że ponad 75% spraw kończy się w pierwszych 30 dniach od rozpoczęcia windykacji!

W sprawach spornych lub trudnościągalnych proponujemy skierowanie dochodzenia należności do postępowania sądowego. Prawnicy AIF Kancelaria są wyspecjalizowani w prawie gospodarczym, co pozwala im w skuteczny sposób bronić interesów klientów. Minimalizujemy zawsze koszty oferując pokrycie w całości lub części zastępstwa procesowego! W trakcie postępowania dział wywiadu gospodarczego ustala majątek dłużnika, by usprawnić do maksimum egzekucję na etapie komorniczym. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam wypracować współpracę z zaufanymi kancelariami komorniczymi na terenie całej Polski. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Świadczymy usługi windykacyjne dla Klientów z całej Polski. Główny obszar naszych działań to Wrocław. Przekonaj się, jak skuteczna jest windykacja z AIF!

Aby windykacja należności rzeczywiście była skuteczna, musi być prowadzona przez wyspecjalizowanych prawników. Nie bez znaczenia pozostaje ich doświadczenie – usługi windykacyjne wymagają umiejętnego wdrażania konkretnych działań. Jeden błędny ruch może skutkować niepowodzeniem i przegraniem sprawy. Nasza Kancelaria zatrudnia ekspertów, dla których windykacja to całe życie zawodowe. Wśród specjalistów AIF czekają prawnicy z 20-letnim doświadczeniem, pozwalającym uporać się z najbardziej uciążliwym, jak i najtrudniej uchwytnym dłużnikiem. Na siedzibę wybraliśmy Wrocław i to tutaj prowadzimy postępowania. Nasze usługi windykacyjne kierujemy jednak do Klientów z całego kraju, dlatego jeśli interesuje Cię skuteczna windykacja, pozostajemy do Twojej dyspozycji. Możesz osobiście odwiedzić Wrocław lub skontaktować się z nami inną drogą. Zapewniamy, że bez względu na to skąd jesteś, nasze usługi windykacyjne pozwolą Ci rozwiązać problemy z dłużnikiem. Windykacja powierzona profesjonalistom przyniesie znakomite efekty i, jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, zakończy się spłatą należności już po 30 dniach.

Twój dłużnik nie płaci? Windykacja prowadzona na jego koszt to skuteczny sposób na odzyskanie całej należności. Skorzystaj z naszej pomocy

Jeśli chodzi o usługi windykacyjne, Wrocław jest bardzo konkurencyjnym miastem. To nie przeszkodziło nam w otworzeniu kancelarii prawnej właśnie tutaj. Od lat udowadniamy, że skuteczna windykacja jest w zasięgu wszystkich Klientów – zarówno indywidualnych, jak i firm – z siedzibą w mieście Wrocław oraz poza nim. Z naszych usług korzystają przedsiębiorcy z całej Polski, którzy z różnych powodów nie mogą nakłonić swoich kontrahentów do zapłaty za dostarczony towar lub wykonaną usługę. Jeżeli Ty również jesteś w takiej sytuacji, usługi windykacyjne mogą być rozwiązaniem, które pozwoli Ci ostatecznie rozprawić się z dłużnikiem! Prawnicy z AIF Kancelarii dysponują najlepszymi z dostępnych narzędzi, umożliwiających na odzyskiwanie należności w krótkim czasie. Jeszcze przed przyjęciem sprawy sprawdzimy, czy nierzetelny kontrahent jest wypłacalny i ocenimy szansę na powodzenie windykacji polubownej. Gdy konieczna będzie windykacja sądowa, również pomożemy – Wrocław to doskonałe miejsce do jej przeprowadzenia. Tu Sądy funkcjonują bardzo sprawnie: zazwyczaj wydają nakazy zapłaty w ciągu 14 dni. Sprawdź naszą ofertę na usługi windykacyjne i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów!

  W celu uzyskania dodatkowych informacji, wypełnij formularz kontaktowy.


  Windykacja przedsiębiorstw
  windykacja przedsiębiorstw
  – windykacja bezzaliczkowa
  – czas realizacji w 30 dni
  – jednorazowa spłata wierzytelności
  – zawieranie ugód
  – weryfikacja wiarygodności dłużnika
  – windykacja bezpośrednia w całej Polsce
  zobacz więcej

  Windykacja sądowa
  windykacja sądowa i egzekucja
  – finansowanie procesów sądowych
  – 3 dni na przygotowanie pozwu
  – egzekucja przez sprawdzonych komorników
  – ustalanie majątku dłużnika do egzekucji
  – zespół prawników, radców oraz adwokatów
  zobacz więcej

  Windykacja zagraniczna
  wierzytelności zagraniczne
  – oferta windykacji wierzytelności zagranicznych
  – lista krajów
  – postępowanie sądowe i egzekucja
  zobacz więcej

  Złóż zapytanie o dłużnika
  zapytanie o dłużnika
  Prosimy o przesyłanie danych o dłużniku i wierzytelności w celu dokonania wstępnej weryfikacji. Możecie Państwo zadawać pytania naszym pełnomocnikom z działu obsługi klienta drogą mailową i telefoniczną.
  zobacz więcej

  Windykacja i postępowanie sądowe w Warszawie
  windykacja w Warszawie
  – windykacja bezzaliczkowa w Warszawie
  – przenosimy procesy do Wrocławia
  – finansowanie procesów sądowych
  – egzekucja przez sprawdzonych komorników
  – renomowana Kancelaria z Wrocławia
  – ZLECENIE WINDYKACJI
  zobacz więcej

  Windykacja polubowna
  Skuteczna windykacja polubowna tylko z AIF Kancelaria. Skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych widykatorów i odzyskaj swoje pieniądze w przeciągu 30 dni! Wielu przedsiębiorców boryka się z kontrahentami nie płacącymi w terminie. Takie zachowanie to „lampka ostrzegawcza”, która powinna wywołać stanowcze działania. Brak zapłaty należności to znak, że dłużnik boryka się z kłopotami finansowymi lub celowo […]
  zobacz więcej

  Windykacja bankowa
  Windykacja bankowa to skuteczny sposób na wyegzekwowanie spłaty należności od nierzetelnego kredytobiorcy! Nierzetelna spłata kredytów stała się prawdziwą zmorą dla banków. Kiedy dłużnik zwleka ze spłatą kolejnych rat sprawy trafiają do doświadczonych kancelarii prawnych. AIF Kancelaria zajmuje się windykacją bankową już od 14 lat. Znamy od podszewki specyfikę tego typu wierzytelności i potrafimy w sposób […]
  zobacz więcej

  Windykacja terenowa
  Zwiększ swoje szanse na odzyskanie długu zlecając windykację terenową AIF Kancelaria. Nasza windykacja bezpośrednia to gwarancja skutecznych rozmów z dłużnikiem. Windykacja terenowa w przypadku spraw trudnych jest najlepszych sposobem nakłonienia dłużnika do spłaty należności. AIF Kancelaria posiada sztab doświadczonych windykatorów, którzy charakteryzują się wysoką skutecznością w prowadzenia negocjacji z nawet najbardziej konfliktowymi kontrahentami. Windykacja bezpośrednia […]
  zobacz więcej

  Windykacja należności / wierzytelności
  Windykacja należności może być szybka, skuteczna i bezkosztowa! AIF Kancelaria prowadzi windykację wierzytelności na koszt dłużnika Nierzetelny kontrahent zalegający z płatnościami potrafi spędzić sen z powiek nawet najbardziej doświadczonemu przedsiębiorcy. Nie warto borykać się z trudnym dłużnikiem samodzielnie, AIF Kancelaria Wrocław działa na rynku windykacyjnym od 14 lat. Zebrane doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczny proces […]
  zobacz więcej

  Windykacja bezzaliczkowa
  AIF Kancelaria przyjmuje wierzytelności do windykacji bez żadnych opłat wstępnych i zaliczek! Nierzetelny kontrahent to dla każdego przedsiębiorcy ogromny problem. Opóźnienia w płatnościach mogą przełożyć się znacząco na kondycję finansową firmy. Nie warto zwlekać i odpuszczać dłużnikowi! Z naszego doświadczenia wiemy, że czas działa na niekorzyść wierzyciela. Bardzo często dłużnicy zwlekając z płatnościami zadłużają się […]
  zobacz więcej

  Windykacja na koszt dłużnika
  Windykacja na koszt dłużnika? To możliwe! Za pracę AIF Kancelaria zapłaci nierzetelny kontrahent! Niezapłacone faktury są prawdziwą zmorą dla polskich przedsiębiorców. Wydłużająca się lista dłużników potrafi pogrążyć nawet najlepiej prosperującą firmę. Bardzo często przed oddaniem spraw profesjonalnej kancelarii windykacyjnej  powstrzymują nas koszty. Niesłusznie, zmieniły się przepisy i obecnie prawo jest po stronie wierzycieli. Dlatego AIF […]
  zobacz więcej

  Dłużnik wekslowy
  Dłużnik wekslowy spędza sen z powiek? AIF Kancelaria prowadzi skuteczną windykację należności z weksla. Odzyskaj swoje pieniądze, dzięki współpracy z profesjonalistami! Wielu przedsiębiorców decyduje się na zabezpieczenie należności wekslem. Jest to posunięcie słuszne, gdyż windykacja tego typu wierzytelności jest ułatwiona ze względu na możliwość wykorzystania postępowania nakazowego. AIF Kancelaria ma na swoim koncie wiele skutecznych […]
  zobacz więcej

  Windykator
  Skuteczny windykator to gwarancja sukcesu w negocjacjach z dłużnikiem. AIF Kancelaria zatrudnia doświadczonych windykatorów terenowych z wieloletnim stażem! Każdemu przedsiębiorcy zależy na szybkim odzyskaniu należności od dłużnika. AIF Kancelaria wie jak ważną rolę odgrywa etap polubowny, dlatego zatrudnia doświadczonych windykatorów. Postępowanie polubowne trwa maksymalnie do 30 dni. W tym czasie nasi windykatorzy negocjują jednorazową spłatę […]
  zobacz więcej

  Windykacja polubowna i sądowa przedsiębiorstw budowlanych może być skuteczna
  Windykacja sądowa w branży budowlanej Zadłużenie branży budowlanej wzrosło w ostatnim półroczu dwa razy bardziej niż przez cały ostatni rok 2018. W tym okresie podwoiły się również wierzytelności tego sektora gospodarczego. Zadłużenie wynosi obecnie 4,9 miliarda złotych. Mimo sporej liczby kontraktów na rynku następuje spadek koniunktury w budownictwie.  Ale windykacja przedsiębiorstw budowlanych wciąż jest skuteczna. […]
  zobacz więcej

  Windykacja przedsądowa
  Windykacja przedsądowa stanowi jedno z najlepszych narzędzi, umożliwiających szybkie odzyskanie należności od dłużnika. Składa się na nią szereg złożonych czynności, w tym przygotowanie i wysyłanie wezwań do zapłaty oraz negocjacje. Pozasądowe odzyskiwanie długów realizowane przez specjalistów z AIF Kancelarii, w zdecydowanej większości przypadków kończy się powodzeniem i prowadzi do spłaty zobowiązania bez konieczności wkraczania na […]
  zobacz więcej

  Windykacja faktur
  Każdego dnia kontaktują się z nami przedsiębiorcy, którzy nie otrzymali zapłaty za wykonaną usługę. Niezapłacone faktury stanowią powszechny problem, a im jest ich więcej, tym bardziej zagrożone stają się całe przedsiębiorstwa. W naszej kancelarii windykacja faktur jest prowadzona fachowo i konsekwentnie. Tak, aby pieniądze w możliwie najkrótszym czasie znalazły się na koncie wierzyciela. Odzyskanie należności […]
  zobacz więcej

  Windykacja telefoniczna
  Jednym ze stałych działań, związanych z polubownym odzyskiwaniem należności, jest windykacja telefoniczna. Przez niemal 20 lat pracy w branży bardzo często mieliśmy okazję przekonać się o tym, że kontakt telefoniczny z dłużnikiem może przynieść znakomite rezultaty. Aby tak się stało, windykator musi być stanowczy, bezkompromisowy i uzbrojony w twarde argumenty. Umiejętnie prowadzona windykacja telefoniczna to […]
  zobacz więcej

  Windykacja we wspólnocie mieszkaniowej
  W sytuacji, gdy członkowie wspólnoty mieszkaniowej lub właściciele mieszkań należących do wspólnoty zalegają z opłatami, zarząd ma prawo do podjęcia działań windykacyjnych. Pozwalają one wyegzekwować należność od lokatorów, niezależnie od tego, w jakiej sytuacji materialnej się oni znajdują. Windykacja we wspólnocie mieszkaniowej obejmuje wiele czynności, które pozwalają uchronić wspólnotę przed utratą głównego źródła finansowania. AIF […]
  zobacz więcej
  Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej