Giełda wierzytelności AIF Kancelaria to skuteczny sposób na szybką sprzedaż długu!

Twój dłużnik unika spłaty swojego zobowiązania? Umieść go na Giełdzie Wierzytelności AIF Kancelaria! Nie pobieramy żadnych opłat za wpis o wierzytelności, ani abonamentów za późniejsze utrzymanie długu na giełdzie. Umieszczenie dłużnika na naszym portalu jest całkowicie bezpłatne! Giełda Wierzytelności pobiera jedynie wynagrodzenie przy pośredniczeniu w sprzedaży wierzytelności. Nasza prowizja wynosi od 3 do 5% wartości długu.

Jak umieścić dług na giełdzie?

Zarejestruj się: Rejestracja

Jeśli masz już konto zaloguj się tutaj.

lub wyślij faxem na nr +48 71 349 09 14 lub mailem na adres: info@aif.com.pl zestawienie wierzytelności z adnotacją: Giełda Wierzytelności oraz kontaktem do Ciebie. Resztą zajmą się nasi pracownicy.

Chcesz nakłonić dłużnika do spłaty zobowiązania? Umieść dług na pozycjonowanej giełdzie i ciesz się szybkim wpływem gotówki na konto!

Wielu dłużników odmawia dobrowolnej zapłaty należności. Umieszczając dług na giełdzie możesz w skuteczny sposób nakłonić dłużnika do spłaty zobowiązania. Giełda wierzytelności jest pozycjonowana w wyszukiwarkach internetowych, o jej skuteczności można przekonać się wpisując w google.pl nazwę dłużnika z rejestru. Po kilku dniach informacja jest dostępna dla wszystkim zainteresowanym w sieci. Jeśli dłużnik prowadzi działalność gospodarczą z pewnością nie chce, aby jego firmy widniała na giełdzie wierzytelności. Zachęcamy do umieszczenie długu na Giełdzie Wierzytelności AIF Wrocław.