Każdego dnia kontaktują się z nami przedsiębiorcy, którzy nie otrzymali zapłaty za wykonaną usługę. Niezapłacone faktury stanowią powszechny problem, a im jest ich więcej, tym bardziej zagrożone stają się całe przedsiębiorstwa. W naszej kancelarii windykacja faktur jest prowadzona fachowo i konsekwentnie. Tak, aby pieniądze w możliwie najkrótszym czasie znalazły się na koncie wierzyciela. Odzyskanie należności za fakturę wymaga kompleksowych działań, dlatego powierzając nam sprawę możesz liczyć na rzetelną pomoc doświadczonych prawników. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak odzyskiwanie należności z faktur wygląda w praktyce.

Nie pozwolimy, by nieuregulowane faktury osłabiły Twoją firmę! Windykacja faktur to mocna strona specjalistów AIF

Na podstawie dokumentu, z którego wynika dług, jesteśmy w stanie opracować skuteczną strategię na odzyskanie należności za fakturę. Wystarczy więc, że dostarczysz nam dowód na nieuczciwość kontrahenta, a my po zweryfikowaniu jego wypłacalności, zdecydujemy się przyjąć sprawę. Machina ruszy i od tej pory nic nie będzie w stanie jej powstrzymać! Powierzona AIF Kancelarii windykacja faktur to indywidualnie dobrane działania, mające na celu skłonić dłużnika do uregulowania należności. Najczęściej odbywa się to polubownie – nasi negocjatorzy nawiązują kontakt z kontrahentem i przy pomocy odpowiednich argumentów, przekonują go do spłaty długu. W około 75% przypadków odzyskiwanie należności z faktur przeprowadzamy pozasądowo, a wyegzekwowane środki trafiają na konto wierzyciela w ciągu 30 dni. Jeżeli nie otrzymałeś pieniędzy za wykonaną usługę lub dostarczony towar, nie zwlekaj z działaniem. Twój dłużnik nie może zostać bezkarny! Z naszym wsparciem windykacja faktur przebiega sprawnie i pozwala przedsiębiorcom uniknąć poważnych problemów finansowych.

Powierz windykację naszej kancelarii i przekonaj się, że odzyskanie należności za fakturę może być formalnością!

Niesiemy pomoc osobom, które z powodu niezapłaconych faktur znalazły się w trudnej sytuacji i są zagrożone popadnięciem w spiralę zadłużenia. Potrafimy uporać się z nawet najbardziej zatwardziałymi dłużnikami, windykując na ich koszt. Pozwala nam na to 20-letnie doświadczenie w branży oraz dostęp do znakomitych narzędzi, dzięki którym szybko weryfikujemy nieuczciwych kontrahentów i doprowadzamy do ich ukarania. W AIF Kancelarii windykacja faktur odbywa się kompleksowo: dbamy o wszelkie formalności i wyręczamy Klientów we wszystkich możliwych czynnościach. Bierzemy na siebie ciężar procedury, pozwalając poszkodowanym wierzycielom odetchnąć z ulgą. Bardzo często odzyskiwanie należności z faktur zajmuje nam mniej, niż 30 dni i nie wymaga wkraczania na drogę sądową. Skontaktuj się z naszymi prawnikami i poznaj strategię odzyskania należności, jaką Ci zaproponujemy.