Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

Wierzyciel hipoteczny

Egzekucja komornicza to bardzo ważny etap w odzyskiwaniu długu. Nie warto borykać się samodzielnie z trudnym dłużnikiem. AIF Kancelaria oferuje pomoc w skutecznym dochodzeniu należności!

Nierzetelni kontrahenci to spory problem dla każdego przedsiębiorcy. Piętrzące się należności do odzyskania z czasem ulegają przedawnieniu, a wierzyciel tym samym traci możliwość dochodzenia swoich pieniędzy. Nie warto odpuszczać dłużnikowi, oddając sprawę w ręce doświadczonej kancelarii mają Państwo pewność, że należność zostanie odzyskana w maksymalnie krótkim czasie. AIF Kancelaria wyróżnia się 14-letnim doświadczeniem w windykacji. Dochodzimy wierzytelności na etapie polubownym, sądowym i komorniczym. Nie boimy się trudnych dłużników, zawsze z powodzeniem ustalamy składniki majątkowe dłużnika. Dzięki temu egzekucja komornicza przebiega sprawnie. Ustalając nieruchomości nierzetelnego zawsze dokonujemy odpowiedniego zabezpieczenia. Wierzyciel hipoteczny ma znacznie większe szanse na  skuteczne odzyskanie pieniędzy. Stawiając na współpracę z AIF Kancelaria zyskują Państwo fachowe wsparcie na każdym etapie dochodzenia należności!

Wierzyciel hipoteczny może szybko odzyskać swoją należność! AIF Kancelaria prowadzi efektywne działania w egzekucji komorniczej z nieruchomości

AIF Kancelaria to wywiadownia gospodarcza, która szczyci się wieloma sukcesami w zakresie wyjawiania majątku dłużników. Klienci decydujący się na egzekucję komorniczą u boku AIF Kancelaria mogą liczyć na kompleksowe doradztwo i poszukiwanie składników majątkowych nierzetelnego kontrahenta. Ustalając ruchomości i nieruchomości zawsze dokonujemy odpowiednich wpisów zabezpieczających. Pierwszy wierzyciel hipoteczny ma znacznie większe szanse na odzyskanie swoich środków. Hipotekę co do zasady zabezpieczamy w walucie polskiej, jednak gdy przepisy prawa dewizowego zezwalają na zabezpieczenie w walucie obcej to czynimy to na życzenie klienta. Ponadto wierzyciel może uzyskać nie tylko hipotekę umowną ale też przymusową na każdej nieruchomości nierzetelnego kontrahenta. Do takiego kroku mają prawo wierzytelności, które zostały stwierdzone tytułem wykonawczym. Nasi prawnicy dokonują takowego zabezpieczenia już na etapie postępowania sądowego! Wierzyciel hipoteczny zabezpiecza nie tylko kwotę należności głównej, ale tez nieprzedawnione odsetki i wszelkie inne koszty postępowania. AIF Kancelaria pomoże w prowadzeniu każdej windykacji na etapie egzekucji komorniczej. Zadbamy o efektywność prowadzonych działań i szybkie odzyskanie wierzytelności od dłużnika.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej