Skip to content

Kontrahenci nie zapłacili Ci zaległych faktur? Zacznij Nowy Rok z windykacją!

Coraz więcej rodzimych przedsiębiorców boryka się z problemem zamrożonych pieniędzy z tytułu nieopłaconych przez dłuższy okres faktur za usługi. Liczba dłużników dla takich właścicieli firm z roku na rok rośnie. Miniony był nawet rekordowy pod względem wykonanych windykacji czy też zgłoszonych upadłości konsumenckich. Jeżeli Twoim postanowieniem na Nowy Rok jest sprawne odzyskanie gotówki, sprawdź swoje możliwości w ramach usługi świadczonej przez ekspertów. Nasza AIF Kancelaria od lat pomaga wierzycielom w odmrażaniu zalegających zobowiązań.

Dlaczego samodzielna windykacja rzadko okazuje się być skutecznym rozwiązaniem?

Prowadząc własną działalność gospodarczą i realizując różnorodne usługi na rzecz kontrahentów należy liczyć się z tym, że prędzej czy później trafisz na partnera biznesowego, który będzie mieć problemy z regularną płatnością za wystawione faktury. Mrożenie w taki sposób gotówki uznaje się za jeden z największych problemów współczesnych przedsiębiorców. Zwłaszcza, że często nie są oni w stanie dojść do porozumienia z dłużnikiem na etapie samodzielnej, polubownej windykacji. Możemy tutaj wymieniać kilka sprawdzonych metod negocjacji oraz dialogu z takimi osobami. Prawda jest natomiast brutalna dla większości przedsiębiorców. Jeżeli przeciwna strona nie chce lub nie może opłacić zobowiązania, będzie skutecznie unikać z Tobą kontaktu. Sytuacja zmienia się dopiero w momencie, kiedy zamiast rozżalonego już wierzyciela w słuchawce odezwie się prawnik bądź osoba pracująca z ramienia doświadczonej kancelarii.

Windykacja na koszt dłużnika w AIF Kancelaria nie potrwa dłużej niż 30 dni

Ponad tysiąc zadowolonych Klientów oraz dwie dekady doświadczenia w efektywnej windykacji sprawiają, że nasza AIF Kancelaria jest miejscem polecanym dla zniecierpliwionych już wierzycieli z całego kraju. Możemy nawet zdradzić, że wyróżnia nas niezwykła skuteczność pracy. Około 75% spraw rozwiązywanych jest na etapie polubownym, trwającym nie dłużej niż 30 dni. Należy także podkreślić, że nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i kompleksowe podejście do windykacji na koszt dłużnika. Tak, dobrze widzisz. Będziemy w stanie obarczyć rachunkami za pracę kontrahenta, który zalega Ci z płatnością za fakturę. To bardzo atrakcyjna opcja, ponieważ daje Tobie szansę na błyskawiczne odzyskanie zamrożonej gotówki bez dodatkowych opłat. I nie musimy chyba utwierdzać Cię w przekonaniu, że windykacja z doświadczoną kancelarią będzie o wiele lepszym rozwiązaniem od samodzielnego upominania się o przelew.