Skip to content

Masz kredyt frankowy? Odzyskaj nadpłacone raty z AIF Kancelarią!

Masz kredyt frankowy? Odzyskaj nadpłacone raty z AIF Kancelarią!

Należysz do grupy frankowiczów, którzy mają za sobą już spłatę kredytu i zaczynasz cieszyć się z wolności od przeraźliwie wysokich rat czy wzrastającego oprocentowania? Koniec regularnego sprawdzania kursu franka nie musi oznaczać końca Twojej przygody z taką walutą. Ale w takim przypadku możemy Ci zaproponować coś zdecydowanie przyjemniejszego od spłacania dużych rat w każdym miesiącu. Zakończony kredyt frankowy może otworzyć przed Tobą furtkę do ubiegania się o zwrot pieniędzy w postaci nadpłaconych rat. Przeczytaj nasz artykuł i uzyskaj więcej informacji.

Spłata kredytu frankowego a zwrot nadpłaconych rat

Warto znać swoje prawa! Nawet jeżeli Twój kredyt frankowy został już spłacony, w dalszym ciągu możesz ubiegać się o roszczenia związane z wadliwą umową kredytową. Do najpopularniejszych w tego typu aspekcie spraw należy zwrot części pieniędzy w postaci nadpłaconych rat. A zakończenie spłaty zobowiązania nie zamyka Ci furtki do ich odzyskania. Chociaż niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, sąd w rzeczywistości może orzec, że umowa podpisana z bankiem jest nieważna. I to nawet w sytuacji, gdy przestała już obowiązywać (kredyt został prawidłowo uregulowany). Wtedy istnieje możliwość dochodzenia swoich roszczeń z tytułu nieważności umowy kredytowej i żądać zwrotu nadpłaconych rat. Niestety nie ma aktualnie żadnego sposobu na uzyskanie takich środków bez ingerowania sądu.

Zgłoś problem z wadliwą umową kredytu we frankach do AIF Kancelaria

AIF Kancelaria posiada ponad dwie dekady doświadczenia w zakresie windykowania długów lub zgłaszania upadłości konsumenckich. Zatrudniany przez nas zespół posiada również odpowiednie kwalifikacje, aby świadczyć skuteczną pomoc frankowiczom. Zwrot nadpłaconych rat po pełnym spłaceniu zobowiązania to jeden z najpopularniejszych problemów dla tej grupy osób. Konieczne będzie w takim przypadku skierowanie swojej sprawy do sądu, więc fachowa pomoc ekspertów z naszej AIF Kancelarii z pewnością będzie Ci przydatna. Zwłaszcza, że zdecydowana większość kredytobiorców we frankach szwajcarskich nie posiada specjalistycznej wiedzy prawnej czy także umiejętności odpowiedniej reprezentacji swojej osoby przed sądem. Jeżeli chcesz ograniczyć do absolutnego minimum swój udział w takim procesie, ale jednocześnie oczekujesz maksymalnego poziomu skuteczności działań, skontaktuj się z AIF Kancelaria. Wysłuchamy Twojego problemu oraz zaproponujemy kilka ścieżek na jego efektywne rozwiązanie. Udowadniamy tym samym, że dochodzenie swoich roszczeń z tytułu wadliwych umów kredytowych to absolutnie normalna sprawa.