Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Uległeś wypadkowi? AIF Kancelaria świadczy najlepszą pomoc w uzyskaniu odszkodowania! Postaw na naszych doświadczonych prawników

AIF Kancelaria ma doświadczenie 14 lat działalności i ok. 1200 procesów sądowych. 98 % spraw wygraliśmy lub zawarliśmy ugodę. Zatrudniamy wielu szanowanych prawników do obsługi naszych spraw. Prowadziliśmy negocjacje w kilku tysiącach spraw. Świadczymy pomoc w uzyskaniu odszkodowania na najwyższym poziomie!

Jak nawiązać współpracę z AIF Kancelaria?

Wypełnij formularz z numerem telefonu i mailem znajdujący się po prawej stronie i zamów rozmowę z doradcą. Całkowicie bezpłatnie ustalimy, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Zachęcamy też do przesłania dokumentów pocztą elektroniczą na adres odszkodowanie@aif.com.pl lub faxem  71 349 09 14. W ciągu 48h nasi pracownicy ocenią szanse na uzyskanie odszkodowania i przygotują bezpłatną propozycję rozwiązania sprawy!

 ZAWARCIE UMOWY

Umowę zawieramy dopiero po wstępnej ocenie Twojej sprawy. Jest to niezbędne do ustalenia najkorzystniejszej dla Klienta prowizji od wypłaconego odszkodowania. Raz ustalonych zasad nie zmieniamy. Do sprawy wyznaczamy stałego doradcę, który będzie dla Ciebie prowadził całe postępowanie na każdym etapie.

3/4 odszkodowań uzyskujemy na drodze polubownej

  • bez zaliczek za prowadzenie sprawy
  • optymalna prowizja za skuteczność
  • w 30 dni otrzymasz odszkodowanie
  • pomoc indywidualnego doradcy
  • koszty sądowe zapłacimy za Ciebie
  • Prawnicy za Ciebie wystąpią przed sądem – nie tracisz swojego cennego czasu

PROWADZENIE SPRAWY BEZ ZALICZEK

Wysoka skuteczność negocjacji prowadzonych przez AIF Kancelaria pozwala nam na finansowanie całego postępowania o odszkodowanie. Klient nie ponosi żadnych zaliczek a nasze wynagrodzenie otrzymujemy po odzyskaniu nalezności od firmy ubezpieczeniowej.

 WYNAGRODZENIE DLA AIF KANCELARIA PO UZYSKANIU ODSZKODOWANIA

Wynagrodzenie otrzymamy wyłącznie za skuteczne uzyskanie odszkodowania. Nie otrzymujemy zaliczek, nie pobieramy opłat wstępnych. Proponujemy takie warunki, gdyż dział odszkodowań szczyci się wysoką skutecznością uzyskanych odszkodowań. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania jest świadczona jedynie za prowizję po skutecznym uzyskaniu roszczenia odszkodowawczego.

GWARANTUJEMY SZYBKIE WYPŁATY ODSZKODOWANIA

Jeżeli dotychczas nie otrzymałeś jeszcze żadnych wypłat od firmy ubezpieczeniowej gwarantujemy szybką wypłatę bezspornej części odszkodowania. Gwarancja obejmuje uzyskania odszkodowania lub jego części w terminie 30 dni od daty wysłania wezwania do zapłaty i uzupełnienia dokumentacji wymaganej przez firmę ubezpieczeniową. Jeżeli nie zmieścimy się w tym terminie, naszą prowizję zmniejszymy o stosowny upust.

 KAŻDY KLIENT OTRZYMUJE INDYWIDUALNEGO DORADCĘ

Twoją sprawę poprowadzi jeden wyznaczony doradca. Wiemy jak ważne jest osobiste zaangażowanie w Twoją sprawę. Dlatego staramy się, żeby kontakt z Tobą utrzymywała jedna osoba, która pozna Twoje potrzeby i sprawę „od podszewki”.

ZAPŁACIMY ZA CIEBIE WSZYSTKIE KOSZTY PROCESU

AIF Kancelaria może pokryć koszty procesu, jeżeli Twoja sytuacja to uzasadnia. Wiemy, że poszkodowani mają często trudną sytuację życiową i finansową. Proces w sprawach o odszkodowanie może być kosztowny, ale korzystając z naszych usług mają Państwo gwarancję, że nic to Was nie będzie dodatkowo kosztować.

NIE TRACISZ CZASU I NERWÓW NA SĄD

Radcy prawni i adwokaci zatrudniani przez AIF Kancelaria Wrocław do prowadzenia spraw wykonają dla Ciebie całą pracę związaną z uzyskaniem odszkodowania. Twoja obecność na rozprawach jako strony nie będzie obowiązkowa. Proces w 100% będzie nadzorować nasz prawnik. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania udziela przez AIF Kancelaria Wrocław jest na najwyższym poziomie!

Word Zgłoszenie odszkodowania

Word Zgłoszenie odszkodowania na wypadek śmierci bliskiego