Skip to content

AIF Kancelaria sp. z o.o. Siłą Polskiej Windykacji!

Z przyjemnością informujemy, że AIF Kancelaria otrzymała tytuł Siły Polskiej Windykacji !

Siła Polskiej Windykacji 2015Siła Polskiej Windykacji_Siła Polski to ogólnopolski program prowadzony przez redakcję „Monitora Rynkowego” – niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej” i „Monitora Biznesu” – niezależnego dodatku do „Rzeczpospolitej”. Są to największe krajowe dzienniki gospodarcze o ugruntowanej pozycji na rynku, tym bardziej nagrodzenie AIF Kancelarii przez zasłużonych ekspertów z tak renomowanego grona jest dla nas oznaką dużego uznania.

Siła Polskiej WindykacjiOtrzymaliśmy to prestiżowe wyróżnienie dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, skutecznemu zarządzaniu, innowacyjności, kulturze pracy, dobrym tradycjom, inwestycjom strategicznym i nienagannemu wizerunkowi. Na szczególną uwagę kapituły wręczającej nam ten cenny tytuł zasłużył innowacyjny program tAIFun. Jest to platforma stworzona dla Klientów pozwalająca na stałe monitorowanie postępów w sprawie, ale również na samodzielną windykację dłużników. AIF Kancelaria jest Siłą Polskiej Windykacji nie tylko dlatego, że oferuje fachową pomoc i skuteczne egzekwowanie długów – AIF Kancelaria zmienia filozofię prowadzenia firmy windykacyjnej szukając najlepszych rozwiązań dla swoich Klientów. Dlatego też przerzucamy koszty windykacji na dłużników, a kierując sprawę na drogę postępowania sądowego korzystamy z elektronicznego postępowania upominawczego obniżając opłatę sądową o 75 % !

Otrzymanie tak wyjątkowego tytułu to dla nas wielka satysfakcja, ale także bodziec do dalszych działań i ciągłego rozwoju.

Siła Polskiej Windykacji

Jesteśmy dumni z tego, że mówiąc: AIF Kancelaria można mieć na myśli Siłę Polskiej Windykacji!