Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

O kancelarii


Słuchamy swoich Klientów 2019/2020
Certyfikat300x300
    Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma AIF Kancelaria uzyskała Certyfikat Opineo 2019/2020. Kancelaria uczestniczy w Programie Słuchamy swoich Klientów. Opineo to niezależny serwis gromadzący opinie o sklepach, produktach i usługach. Prezentuje opinie konsumentów, którzy faktycznie skorzystali z usługi. Korzystamy z kolejnego  narzędzia do budowania wiarygodnego wizerunku kancelarii w sieci.
zobacz więcej

Kolejna nagroda: Najlepsi 2019/2020 wśród Specjalistów od Windykacji
najlepsi-2019
AIF Kancelaria od lat współpracuje z Oferteo – portalem kojarzącym Zleceniodawców i Zleceniobiorców usług. W tym toku ponownie otrzymaliśmy tytuł NAJLEPSI 2019/2020 wśród Specjalistów od Windykacji we Wrocławiu. Przedstawiamy List gratulacyjny przesłany dla Pani Prokurent Beaty Mrugowskiej i kancelarii: Gratulujemy Beato! Ponownie AIF KANCELARIA sp. z o.o. zdobywa tytuł Najlepsi 2019 wśród Specjalistów od Windykacji we Wrocławiu […]
zobacz więcej

Profesjonalna Kancelaria w Oferteo
OFERTEO_Profesjonalny_sprzedawca_aif_kancelaria_kwadrat
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma AIF Kancelaria potwierdziła kolejny raz Certyfikat Profesjonalnego Sprzedawcy 2019/2020.
zobacz więcej

AIF Kancelaria stosuje się do Kanonu Dobrych Praktyk Windykacji
Kanon_Praktyk
Giełda Wierzytelności Gospodarczych S.A. rekomenduje AIF Kancelaria jako firmę zdolną do prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z literą prawa, zasadami etyki zawodowej oraz z Kanonem Dobrych Praktyk Windykacji. Otrzymaliśmy Certyfikat 2018 / 2019 dostępny na stronie: www.gwg.pl  
zobacz więcej

Gratulacje, tytuł Najlepsi wśród Specjalistów od Windykacji ponownie należy do AIF Kancelaria
Najlepsi2018 w windykacji
AIF Kancelaria od lat współpracuje z Oferteo – portalem kojarzącym Zleceniobdawców i Zleceniobiorców usług. W tym toku ponownie otrzymaliśmy tytuł NAJLEPSI 2018 wśród Specjalistów od Windykacji we Wrocławiu Przedstawiamy List gratulacyjny przesłany nam przez Oferteo:
zobacz więcej

PRO BONO – nasze zaangażowanie
ProBono
Miło nam poinformować, że przez wiele lat wspólnej pracy zespół pracowników AIF Kancelaria jest zaangażowany również w pomoc organizacjom pomocowym oraz fundacjom i stowarzyszeniom. Wiele z nich podziękowało naszej firmie na swojej stronie internetowej. My również chcielibyśmy wspomóc je polecając te organizacje naszym Klientom. Jeżeli Państwo pragniecie pomagać – są to organizacje, którym z pewnością […]
zobacz więcej

Tytuł Najlepsi 2017 od portalu Oferteo dla usług świadczonych przez AIF KANCELARIA
Najlepsi2017_AIF_Kancelaria
AIF Kancelaria od kilku lat współpracuje z Oferteo – portalem kojarzącym Zleceniobdawców i Zleceniobiorców usług. W związku z owocną współpracą i zadowoleniem Klientów, którzy zaufali nam dzięki platformie Oferteo, otrzymaliśmy tytuł NAJLEPSI 2017 „za znakomite opinie od Klientów”. Przedstawiamy List gratulacyjny przesłany nam przez Oferteo:
zobacz więcej

Certyfikat Profesjonalny Sprzedawca dla AIF Kancelaria
certyfikat-profesjonalny-sprzedawca-aif-kancelaria-logo
    Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma AIF Kancelaria uzyskała Certyfikat Profesjonalnego Sprzedawcy 2016/2017. Co zyskaliśmy dzięki uczestnictwu w szkoleniu? Praktyczną wiedzę o tym, jak dobrze zaprezentować swoją firmę i umiejętnie prowadzić rozmowy handlowe z Klientami Certyfikat zdobycia statusu Profesjonalnego Sprzedawcy potwierdzający nasze umiejętności oraz wyróżniający naszą firmę Obowiązek stosowania się do Kanonu Zasad Profesjonalnego Sprzedawcy […]
zobacz więcej

Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla AIF Kancelaria (Windykacja)
Złoty Certyfikat Wiarygodności dla AIF Kancelaria Windykacja
 SPRAWDŹ AIF KANCELARIA —> W 2016 r. wywiadownie gospodarcze – Bisnode Dun&Bradstreet – przyznały już po raz szósty najlepszym firmom, które osiągnęły w ostatnim roku obrachunkowym (rok 2015)  znakomity wynik kondycji finansowej jak również odznaczają się doskonałą moralnością płatniczą – Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. AIF Kancelaria została wyróżniona Złotym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej po zweryfikowaniu jej danych […]
zobacz więcej

AIF Kancelaria sp. z o.o. Siłą Polskiej Windykacji!
Siła Polskiej Windykacji_
Z przyjemnością informujemy, że AIF Kancelaria otrzymała tytuł Siły Polskiej Windykacji 2015 !
Siła Polski 2015 to ogólnopolski program prowadzony przez redakcję „Monitora Rynkowego” – niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej” i „Monitora Biznesu” – niezależnego dodatku do „Rzeczpospolitej”. Są to największe krajowe dzienniki gospodarcze o ugruntowanej pozycji na rynku, tym bardziej nagrodzenie AIF Kancelarii przez zasłużonych ekspertów z tak renomowanego grona jest dla nas oznaką dużego uznania.
zobacz więcej

AIF Kancelaria kolejny raz uczestniczy w biznesowym rankingu największych firm windykacyjnych Book of Lists!
bol2015_200x125
AIF Kancelaria po raz kolejny bierze udział w prestiżowym rankingu Book of Lists organizowanym przez międzynarodowe wydawnictwo Warsaw Business Journal.
zobacz więcej

Współpraca z rejestrem długów Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
KBIG
Informacje o zadłużeniach Państwa dłużników są publikowane przez nas w raportach Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A. Podpisaliśmy umowę partnerską z Krajowym Biurem Informacji Gospodarczej S.A. Dzięki tej współpracy informacje o zadłużeniach Państwa dłużników są publikowane przez nas w raportach Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A.
zobacz więcej

GieldaWierzytelnosci.AIF.com.pl współpracuje z dlugi.info i dlugi.wyborcza.biz
Internetowa Giełda Długów
AIF Kancelaria Sp. z o.o. uzyskała status Partnera dlugi.info. Oferty sprzedaży wierzytelności publikowane na stronie www.gieldawierzytelnosci.aif.com.pl są publikowane również na stronie www.dlugi.info oraz w Gazecie Wyborczej dlugi.wyborcza.biz.
dlugi.info zrzesza firmy windykacyjne oraz partnerów prowadzących własne działy windykacji.
zobacz więcej

AIF Kancelaria Symbolem Skutecznej Windykacji
symbol_skutecznej_windykacji
Zdobyliśmy tytuł Symbol Skutecznej Windykacji 2012. AIF Kancelaria konsekwentnie buduje pozycję spółki, której nazwa staje się w branży firm prawniczych synonimem SKUTECZNEJ WINDYKACJI.
Doceniono nas za: „wypracowanie przez Kancelarię nowatorskiej ścieżki windykacyjnej umożliwiającej przyśpieszenie, a przede wszystkim zwiększenie skuteczności”.
zobacz więcej

Rekomendacja dla AIF Kancelaria – o stosowaniu się do Kanonu Dobrych Praktyk Windykacji
GWG partnerem AIF Kancelaria
Giełda Wierzytelności Gospodarczych S.A. rekomenduje AIF Kancelaria jako firmę zdolną do prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z literą prawa, zasadami etyki zawodowej oraz z Kanonem Dobrych Praktyk Windykacji.

Otrzymaliśmy Certyfikat dostępny na stronie: www.gwg.pl
zobacz więcej

Certyfikat Dynamiczna Firma 2012
Certyfikat Dynamiczna Firma
AIF Kancelaria została wyróżniona w 2012 r certyfikatem Dynamiczna Firma. Jest on przyznawany za dynamikę wzrostu osiągniętą w kolejnych trzech latach działalności przez niezależne wywiadownie gospodarcze – HBI Polska oraz Dun & Bradstreet.
zobacz więcej

Klienci AIF Kancelaria
Lista naszych klientów.
zobacz więcej

Planowane wdrożenie ISO 9001 : 2008
ISO 9001:2008
W 2009 roku AIF Kancelaria w ramach II edycji Programu Bon na innowacje – przeprowadziła audyt w celu dostosowania procedur oraz systemu informatycznego do wymogów certyfikacji systemu ISO 9001.

Planowane wdrożenie – pierwszy kwartał 2011 r. Wdrożenie ma na celu przede wszystkim zwiększenie zadowolenia Klientów Kancelarii w zakresie informowania na każdym etapie postępowania.
zobacz więcej

Współpraca z bankowym rejestrem dłużników BIG InfoMonitor
infoMonitor
Informacje o zadłużeniach Państwa dłużników są publikowane przez nas w raportach Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Wpisujemy dłużników na partnerskie giełdy wierzytelności, m.in. do www.dlugi.wyborcza.biz co powoduje ujawnienie długów w internecie oraz w raportach niektórych BIG i wielu wywiadowni gospodraczych.
zobacz więcej

Zagwarantować bezpieczeństwo prawno – finansowe Klienta
misja firmy
Dążymy do sytuacji, w której każdy Klient AIF Kancelaria będzie miał zagwarantowaną stabilność i bezpieczeństwo prawno – finansowe swojego przedsiębiorstwa poprzez profesjonalną obsługę prawną i oferowane usługi windykacyjne oraz finansowe.
zobacz więcej

Wiarygodność potwierdzona Certyfikatem
certyfikat Biała Lista
Specjalnie dla Klientów, dla których ważna jest niezależna opinia o wiarygodności naszej spółki, poddaliśmy się audytowi Programu „BIAŁA LISTA” prowadzonego przez Wrocławską Izbę Gospodarczą. W 2013 roku otrzymaliśmy Złoty Certyfikat jako najwyższe uhonorowanie uczestnika programu.
zobacz więcej

Skuteczność w odzyskiwaniu długów
odzyskiwanie długów
Powiązanie funkcjonowania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z działaniami prawnymi Kancelarii skutkuje wysoką efektywnością realizacji dochodzonych roszczeń. Szczycimy się wysokim wskaźnikiem odzyskiwania długów na drodze polubownej.
zobacz więcej

9 lat doświadczeń
kancelaria
Jesteśmy nowoczesną spółką prawniczą funkcjonującą od 2002 r na terenie południowo – zachodniej Polski. Zajmujemy się windykacją, obrotem wierzytelnościami oraz informacją gospodarczą na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw.
zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej