Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

O kancelarii


Najlepsi 2021/2022 wśród Specjalistów od Windykacji we Wrocławiu
AIF Kancelaria od lat współpracuje z Oferteo – portalem kojarzącym Zleceniodawców i Zleceniobiorców usług. Ponownie otrzymaliśmy tytuł NAJLEPSI 2021/2022 wśród Specjalistów od Windykacji we Wrocławiu. Oferteo gratuluje Pani Prokurent Beaty Mrugowskiej i kancelarii otrzymania nagrody:
zobacz więcej

Najlepsi 2020 / 2021 wśród Specjalistów od Windykacji w Warszawie i Wrocławiu
AIF Kancelaria od lat współpracuje z Oferteo – portalem kojarzącym Zleceniodawców i Zleceniobiorców usług. W2020 roku  ponownie otrzymaliśmy tytuł NAJLEPSI 2020 / 2021 wśród Specjalistów od Windykacji w Warszawie i we Wrocławiu.     https://www.oferteo.pl/windykacja/warszawa#Najlepsi   Przedstawiamy List gratulacyjny przesłany dla Pani Prokurent Beaty Mrugowskiej i kancelarii: Gratulujemy Beato! Ponownie AIF KANCELARIA sp. z o.o. zdobywa tytuł […]
zobacz więcej

Zdobyliśmy Laur Zaufania 2020/2021
Laur-zaufania-dla-AIF-Kancelaria
    Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma AIF Kancelaria uzyskała Certyfikat Laur Zaufania 2020/2021. Kancelaria poddała się weryfikacji przez Kapitułę Programu i spełniła wszelkie wymagane warunki.   Poniżej prezentujemy Dyplom
zobacz więcej

Słuchamy swoich Klientów 2019/2020
    Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma AIF Kancelaria uzyskała Certyfikat Opineo 2019/2020. Kancelaria uczestniczy w Programie Słuchamy swoich Klientów. Opineo to niezależny serwis gromadzący opinie o sklepach, produktach i usługach. Prezentuje opinie konsumentów, którzy faktycznie skorzystali z usługi. Korzystamy z kolejnego  narzędzia do budowania wiarygodnego wizerunku kancelarii w sieci.
zobacz więcej

Kolejna nagroda: Najlepsi 2019/2020 wśród Specjalistów od Windykacji
najlepsi-2019
AIF Kancelaria od lat współpracuje z Oferteo – portalem kojarzącym Zleceniodawców i Zleceniobiorców usług. W tym toku ponownie otrzymaliśmy tytuł NAJLEPSI 2019/2020 wśród Specjalistów od Windykacji we Wrocławiu. Przedstawiamy List gratulacyjny przesłany dla Pani Prokurent Beaty Mrugowskiej i kancelarii: Gratulujemy Beato! Ponownie AIF KANCELARIA sp. z o.o. zdobywa tytuł Najlepsi 2019 wśród Specjalistów od Windykacji we Wrocławiu […]
zobacz więcej

Profesjonalna Kancelaria w Oferteo
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma AIF Kancelaria potwierdziła kolejny raz Certyfikat Profesjonalnego Sprzedawcy 2019/2020.
zobacz więcej

AIF Kancelaria stosuje się do Kanonu Dobrych Praktyk Windykacji
Giełda Wierzytelności Gospodarczych S.A. rekomenduje AIF Kancelaria jako firmę zdolną do prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z literą prawa, zasadami etyki zawodowej oraz z Kanonem Dobrych Praktyk Windykacji. Otrzymaliśmy Certyfikat 2018 / 2019 dostępny na stronie: www.gwg.pl  
zobacz więcej

Gratulacje, tytuł Najlepsi wśród Specjalistów od Windykacji ponownie należy do AIF Kancelaria
AIF Kancelaria od lat współpracuje z Oferteo – portalem kojarzącym Zleceniobdawców i Zleceniobiorców usług. W tym toku ponownie otrzymaliśmy tytuł NAJLEPSI 2018 wśród Specjalistów od Windykacji we Wrocławiu Przedstawiamy List gratulacyjny przesłany nam przez Oferteo:
zobacz więcej

PRO BONO – nasze zaangażowanie
Miło nam poinformować, że przez wiele lat wspólnej pracy zespół pracowników AIF Kancelaria jest zaangażowany również w pomoc organizacjom pomocowym oraz fundacjom i stowarzyszeniom. Wiele z nich podziękowało naszej firmie na swojej stronie internetowej. My również chcielibyśmy wspomóc je polecając te organizacje naszym Klientom. Jeżeli Państwo pragniecie pomagać – są to organizacje, którym z pewnością […]
zobacz więcej

Tytuł Najlepsi 2017 od portalu Oferteo dla usług świadczonych przez AIF KANCELARIA
AIF Kancelaria od kilku lat współpracuje z Oferteo – portalem kojarzącym Zleceniobdawców i Zleceniobiorców usług. W związku z owocną współpracą i zadowoleniem Klientów, którzy zaufali nam dzięki platformie Oferteo, otrzymaliśmy tytuł NAJLEPSI 2017 „za znakomite opinie od Klientów”. Przedstawiamy List gratulacyjny przesłany nam przez Oferteo:
zobacz więcej

Certyfikat Profesjonalny Sprzedawca dla AIF Kancelaria
    Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma AIF Kancelaria uzyskała Certyfikat Profesjonalnego Sprzedawcy 2016/2017. Co zyskaliśmy dzięki uczestnictwu w szkoleniu? Praktyczną wiedzę o tym, jak dobrze zaprezentować swoją firmę i umiejętnie prowadzić rozmowy handlowe z Klientami Certyfikat zdobycia statusu Profesjonalnego Sprzedawcy potwierdzający nasze umiejętności oraz wyróżniający naszą firmę Obowiązek stosowania się do Kanonu Zasad Profesjonalnego Sprzedawcy […]
zobacz więcej

Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla AIF Kancelaria (Windykacja)
Złoty Certyfikat Wiarygodności dla AIF Kancelaria Windykacja
 SPRAWDŹ AIF KANCELARIA —> W 2016 r. wywiadownie gospodarcze – Bisnode Dun&Bradstreet – przyznały już po raz szósty najlepszym firmom, które osiągnęły w ostatnim roku obrachunkowym (rok 2015)  znakomity wynik kondycji finansowej jak również odznaczają się doskonałą moralnością płatniczą – Certyfikat Wiarygodności Biznesowej. AIF Kancelaria została wyróżniona Złotym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej po zweryfikowaniu jej danych […]
zobacz więcej

AIF Kancelaria sp. z o.o. Siłą Polskiej Windykacji!
Z przyjemnością informujemy, że AIF Kancelaria otrzymała tytuł Siły Polskiej Windykacji 2015 !
Siła Polski 2015 to ogólnopolski program prowadzony przez redakcję „Monitora Rynkowego” – niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej” i „Monitora Biznesu” – niezależnego dodatku do „Rzeczpospolitej”. Są to największe krajowe dzienniki gospodarcze o ugruntowanej pozycji na rynku, tym bardziej nagrodzenie AIF Kancelarii przez zasłużonych ekspertów z tak renomowanego grona jest dla nas oznaką dużego uznania.
zobacz więcej

AIF Kancelaria kolejny raz uczestniczy w biznesowym rankingu największych firm windykacyjnych Book of Lists!
AIF Kancelaria po raz kolejny bierze udział w prestiżowym rankingu Book of Lists organizowanym przez międzynarodowe wydawnictwo Warsaw Business Journal.
zobacz więcej

Współpraca z rejestrem długów Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
KBIG
Informacje o zadłużeniach Państwa dłużników są publikowane przez nas w raportach Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A. Podpisaliśmy umowę partnerską z Krajowym Biurem Informacji Gospodarczej S.A. Dzięki tej współpracy informacje o zadłużeniach Państwa dłużników są publikowane przez nas w raportach Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A.
zobacz więcej

GieldaWierzytelnosci.AIF.com.pl współpracuje z dlugi.info i dlugi.wyborcza.biz
Internetowa Giełda Długów
AIF Kancelaria Sp. z o.o. uzyskała status Partnera dlugi.info. Oferty sprzedaży wierzytelności publikowane na stronie www.gieldawierzytelnosci.aif.com.pl są publikowane również na stronie www.dlugi.info oraz w Gazecie Wyborczej dlugi.wyborcza.biz.
dlugi.info zrzesza firmy windykacyjne oraz partnerów prowadzących własne działy windykacji.
zobacz więcej

AIF Kancelaria Symbolem Skutecznej Windykacji
Zdobyliśmy tytuł Symbol Skutecznej Windykacji 2012. AIF Kancelaria konsekwentnie buduje pozycję spółki, której nazwa staje się w branży firm prawniczych synonimem SKUTECZNEJ WINDYKACJI.
Doceniono nas za: „wypracowanie przez Kancelarię nowatorskiej ścieżki windykacyjnej umożliwiającej przyśpieszenie, a przede wszystkim zwiększenie skuteczności”.
zobacz więcej

Rekomendacja dla AIF Kancelaria – o stosowaniu się do Kanonu Dobrych Praktyk Windykacji
GWG partnerem AIF Kancelaria
Giełda Wierzytelności Gospodarczych S.A. rekomenduje AIF Kancelaria jako firmę zdolną do prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z literą prawa, zasadami etyki zawodowej oraz z Kanonem Dobrych Praktyk Windykacji.

Otrzymaliśmy Certyfikat dostępny na stronie: www.gwg.pl
zobacz więcej

Certyfikat Dynamiczna Firma 2012
Certyfikat Dynamiczna Firma
AIF Kancelaria została wyróżniona w 2012 r certyfikatem Dynamiczna Firma. Jest on przyznawany za dynamikę wzrostu osiągniętą w kolejnych trzech latach działalności przez niezależne wywiadownie gospodarcze – HBI Polska oraz Dun & Bradstreet.
zobacz więcej

Klienci AIF Kancelaria
Lista naszych klientów.
zobacz więcej

Planowane wdrożenie ISO 9001 : 2008
ISO 9001:2008
W 2009 roku AIF Kancelaria w ramach II edycji Programu Bon na innowacje – przeprowadziła audyt w celu dostosowania procedur oraz systemu informatycznego do wymogów certyfikacji systemu ISO 9001.

Planowane wdrożenie – pierwszy kwartał 2011 r. Wdrożenie ma na celu przede wszystkim zwiększenie zadowolenia Klientów Kancelarii w zakresie informowania na każdym etapie postępowania.
zobacz więcej

Współpraca z bankowym rejestrem dłużników BIG InfoMonitor
infoMonitor
Informacje o zadłużeniach Państwa dłużników są publikowane przez nas w raportach Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Wpisujemy dłużników na partnerskie giełdy wierzytelności, m.in. do www.dlugi.wyborcza.biz co powoduje ujawnienie długów w internecie oraz w raportach niektórych BIG i wielu wywiadowni gospodraczych.
zobacz więcej

Zagwarantować bezpieczeństwo prawno – finansowe Klienta
misja firmy
Dążymy do sytuacji, w której każdy Klient AIF Kancelaria będzie miał zagwarantowaną stabilność i bezpieczeństwo prawno – finansowe swojego przedsiębiorstwa poprzez profesjonalną obsługę prawną i oferowane usługi windykacyjne oraz finansowe.
zobacz więcej

Wiarygodność potwierdzona Certyfikatem
certyfikat Biała Lista
Specjalnie dla Klientów, dla których ważna jest niezależna opinia o wiarygodności naszej spółki, poddaliśmy się audytowi Programu „BIAŁA LISTA” prowadzonego przez Wrocławską Izbę Gospodarczą. W 2013 roku otrzymaliśmy Złoty Certyfikat jako najwyższe uhonorowanie uczestnika programu.
zobacz więcej

Skuteczność w odzyskiwaniu długów
odzyskiwanie długów
Powiązanie funkcjonowania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z działaniami prawnymi Kancelarii skutkuje wysoką efektywnością realizacji dochodzonych roszczeń. Szczycimy się wysokim wskaźnikiem odzyskiwania długów na drodze polubownej.
zobacz więcej

18 lat doświadczeń
kancelaria
Jesteśmy nowoczesną spółką prawniczą funkcjonującą od 2002 r na terenie południowo – zachodniej Polski. Zajmujemy się windykacją, obrotem wierzytelnościami oraz informacją gospodarczą na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw.
zobacz więcej
Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej