Skip to content

Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla AIF Kancelaria (Windykacja)

Złoty Certyfikat Wiarygodności dla AIF Kancelaria Windykacja

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014goldplSPRAWDŹ AIF KANCELARIA —>

W 2016 r. wywiadownie gospodarcze – Bisnode Dun&Bradstreet – przyznały już po raz szósty najlepszym firmom, które osiągnęły w ostatnim roku obrachunkowym (rok 2015)  znakomity wynik kondycji finansowej jak również odznaczają się doskonałą moralnością płatniczą – Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.

AIF Kancelaria została wyróżniona Złotym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej po zweryfikowaniu jej danych finansowych przez niezależną, międzynarodową wywiadownię gospodarczą  Bisnode D&B.

Otrzymanie tego wyróżnienia nadanego za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2015 zaświadcza, że Kancelaria windykacyjna ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową,  jest lojalnym partnerem w biznesie, prowadzi biznes w sposób etyczny oraz  kondycja Firmy jest na bardzo wysokim poziomie.

CWB2015

Ceryfikat_wiarygodności_windykacja

Jak napisał członek kapituły przyznającej Złoty Certyfikat: „Stawia to Państwa w lepszej pozycji negocjacyjnej w stosunku do firm niewyróżnionych. Zamieszczenie logo Certyfikatu w materiałach firmowych Państwa Firmy daje Państwa partnerom jasny sygnał, że mają do czynienia z jedną z najlepszych Firm. Jest to wizytówka Państwa Firmy i wyraźny sygnał dla obecnych, jak i potencjalnych kontrahentów, że są Państwo godnym zaufania partnerem biznesowym.”

Uzyskanie Złotego Certyfikatu dla naszej Firmy z branży windykacja, jak stwierdził przedstawiciel programu, zapewnia ponadto następujące korzyści:

„umieszczamy Państwa Firmę na stronie niezależnej, międzynarodowej wywiadowni gospodarczej i gwarantujemy, że współpraca z Państwem jest na najwyższym poziomie i jesteście Państwo bezpieczną i godną zaufania Firmą, co z pewnością przyniesie same korzyści”

„Uczestnik programu, któremu zostało przyznane świadectwo ma prawo do posługiwania się informacją o przyznanym wyróżnieniu w oficjalnych informacjach, wszelkich kontaktach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym umieszczania informacji o jego przyznaniu na wizytówkach, papierze firmowym, stronie internetowej (przycisk, baner), samochodzie służbowym.”

Z CERTYFIKATEM WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ: 2014goldpl

  • Potwierdzasz swoją najwyższą
    kondycję finansową

  • Pokażesz, że płacisz faktury terminowo

  • Zyskasz nowych klientów i lepszą pozycję negocjacyjną