Zwiększ swoje szanse na odzyskanie długu zlecając windykację terenową AIF Kancelaria. Nasza windykacja bezpośrednia to gwarancja skutecznych rozmów z dłużnikiem.

Windykacja terenowa w przypadku spraw trudnych jest najlepszych sposobem nakłonienia dłużnika do spłaty należności. AIF Kancelaria posiada sztab doświadczonych windykatorów, którzy charakteryzują się wysoką skutecznością w prowadzenia negocjacji z nawet najbardziej konfliktowymi kontrahentami. Windykacja bezpośrednia jest bardzo często niesłusznie kojarzona z wizytą dobrze zbudowanego windykatora, który zmusza do zapłaty poprzez zastraszenie. Nic bardziej mylnego najskuteczniejszym sposobem na egzekwowanie zapłaty rzeczowe negocjacje i siła argumentów, którą windykatorzy AIF Kancelaria potrafią wykorzystać. Jeśli zależy Państwu na wzmocnieniu postępowania windykacyjnego warto postawić na działania terenowe. Wizyta pracownika kancelarii prawnej i rozmowy o powstałym długu „twarzą w twarz” budują dyskomfort i odpowiednią presję, pod którą dłużnik jest skłonny do szybkiej spłaty zobowiązania. W przypadku przedsiębiorców jest to szczególnie uciążliwa wizyta, gdyż odbywa się w siedzibie firmy.

Windykacja terenowa z AIF Kancelaria to rzeczowe negocjacje z dłużnikiem „twarzą w twarz”. Zleć działania bezpośrednie i ciesz się szybką spłatą długu!

AIF Kancelaria prowadzi windykację terenową w całej Polsce. Nasi windykatorzy dotrą do każdego dłużnika niezależnie od miejsca zamieszkania. Warto podkreślić, że windykacja terenowa to nie tylko bezpośrednie negocjacje w celu ustalenia konkretnego terminu spłaty, to też szereg czynności z zakresu wywiadu gospodarczego. Nasi doświadczeni pracownicy udając się do siedziby działalności dłużnika, a także do miejsca zamieszkania ustalają majątek osobisty i firmowy. Dzięki temu zyskują Państwo pełny obraz kondycji finansowej nierzetelnego kontrahenta. Ponadto wizyta bezpośrednia jest świetnym sposobem na uzupełnieniem dokumentacji i informacji niezbędnych w procesie sądowym. Prowadzenie rozmów z sąsiadami, pracownikami i innymi osobami z otoczenia dłużnika pozwala ustalić nowe fakty istotne w dalszych działaniach. Każde negocjacje z dłużnikiem kończą się nakreśleniem terminu jednorazowej spłaty zobowiązania lub konkretnego harmonogramu spłat ratalnych w odpowiednio wysokich kwotach. Każdy windykator uświadamia o konsekwencjach płynących z nieuregulowania należności.  Pracownicy AIF Kancelaria działają zgodnie z zasadami etyki windykacyjnej! Działania terenowe prowadzone są przez osoby, który odbyły szereg szkoleń negocjacyjnych i mają za sobą obszerną praktykę. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pokazuje, że ustalenia zawarte osobiście z dłużnikiem są zdecydowanie bardziej wiążące i skutkują rzetelną spłatą zadłużenia.