Ubezpieczyciel zaniżył szkodę na pojeździe? Oddaj sprawę w ręce doświadczonych specjalistów!

Szkoda na pojeździe to zmora dla kierowców! Niestety bardzo często ubezpieczyciele drastycznie zaniżają pierwotną wartość pojazdu wypłacając zdecydowanie za niskie odszkodowanie. Nie warto jednak załamywać rąk! AIF Kancelaria ma wieloletnie doświadczenie w uzyskiwaniu dla swoich klientów wysokich odszkodowań za szkodę na pojeździe. Prawo stoi po stronie poszkodowanego i umożliwia nam skuteczne kwestionowanie wysokości otrzymanego odszkodowania. Nasi prawnicy skutecznie negocjują z firmami ubezpieczeniowymi stawki za uszkodzony pojazd. Należy bezwzględnie podkreślić, że propozycja od ubezpieczyciela nigdy nie jest ostateczna! Można ją zawsze negocjować. Jeśli zależy Państwu na szybkim i przychylnym załatwieniu sprawy prawnicy AIF Kancelaria służą swoją pomocą. Nasi specjaliści wywalczą odszkodowanie za szkodę na pojeździe na wysokim poziomie!

Nie zgadzaj się na niskie odszkodowanie za szkodę na pojeździe! Pozwól AIF Kancelaria wynegocjować dla siebie lepszą stawkę!

Firmy ubezpieczeniowe bazują na bierności swoich klientów. Wielu kierowców otrzymując propozycję odszkodowania za szkodę na pojeździe pomimo niezadowolenia decyduje się na przyjęcie wyznaczonej sumy. Nie warto odbierać sobie możliwości dochodzenia zadowalającej rekompensaty. AIF Kancelaria skutecznie do wielu lat negocjuje wyższe stawki za szkodą na pojeździe dla swoich klientów. Nasi prawnicy odwołując się w Państwa imieniu przedstawiają solidną argumentację, która w 80% przypadkach skutkuje przychyleniem się ubezpieczyciela do naszej propozycji! W pozostałych sprawach zawsze proponujemy skierowanie sprawy na etap sądowy. Zgromadzone mocne środki dowodowe pozwalają nam wygrywać na drodze postępowania sądowego. Obserwując orzecznictwo sądów obserwujemy, że w większości przypadków zwiększają wysokość odszkodowań za szkodę na pojeździe. Dlatego nie warto poddawać się po otrzymaniu wyceny szkody. Z doświadczoną kancelarią u boku mogą Państwo wywalczyć godne odszkodowanie!

AIF Kancelaria bezpłatnie oceni szanse na uzyskanie wyższej szkody na pojeździe. Wystarczy przesłać do nas dokumenty faxem lub e-mailem, a nasi pracownicy w ciagu 48h sprawdzą ile możemy dla Państwa zyskać prowadząc sprawę. Nasza kancelaria rozlicza się na zasadzie efektu! Nie pobieramy żadnych opłat za przyjęcie sprawy, a jedynie prowizję po skutecznym uzyskaniu dla Państwa odszkodowania.