Wysokie odszkodowanie za przestój pojazdu tylko z AIF Kancelaria. Zaufało nam już wielu przedsiębiorców z branży transportowej!

Utrata pojazdu na skutek wypadku komunikacyjnego bywa bardzo uciążliwa dla każdego poszkodowanego. Duży problem pojawia się jednak, gdy pojazd ten służył do celów zarobkowych. Dlatego AIF Kancelaria od lat dochodzi wysokich odszkodowań za przestój pojazdu dla przedsiębiorców działających w branży taksówkarskiej i transportowej. Zawsze dochodzimy wysokich roszczeń odszkodowawczych od ubezpieczyciela OC sprawy. Nasi prawnicy powołując się na odpowiednie przepisy prawa prowadzą skuteczne negocjacje z ubezpieczycielem. Kancelaria AIF w każdej sprawie skrupulatnie dokonuje wyliczeń jaki dochód utracił przedsiębiorca na skutek przestoju pojazdu. Zadzwoń lub wyślij wiadomość e-mail i dowiedz się jak wysokie odszkodowanie za przestój pojazdu możemy dla Ciebie uzyskać!

Twoja firma nie musi być stratna przez przestój pojazdu! Oddaj sprawę w ręce doświadczonych specjalistów

AIF Kancelaria wyróżnia się wysoką skutecznością, dlatego nie pobiera żadnych opłat za przyjęcie sprawy. Naszym wynagrodzeniem jest jedynie prowizja za skutecznie uzyskane odszkodowanie za przestój pojazdu! Jest to gwarancja najwyższej motywacji w uzyskiwaniu roszczeń odszkodowawczych dla naszych klientów. Dochodzimy dla każdego przedsiębiorcy z branży transportowego:

  • zwrotu kosztów naprawy samochodu
  • zwrotu kosztów zakupu części
  • zwrotu kosztów najmu pojazdu zastępczego
  • wyrównania z tytułu utraconego dochodu

Decydując się na współpracę z AIF Kancelaria otrzymujesz opiekę doświadczonego prawnika, który załatwi wszystkie formalności w obrębie likwidacji szkody. Nasi specjaliści wyróżniają się szczególnymi zdolnościami negocjacyjnymi i rzetelną wiedzą prawną. Kancelaria AIF prowadzi skuteczne działania odszkodowawcze na terenie całej Unii Europejskiej!