Skuteczne dochodzenie odszkodowań tylko u boku AIF Kancelaria. Uzyskujemy wysokie stawki w każdej sprawie odszkodowawczej! Gwarantujemy kompleksową obsługę prawną.

AIF Kancelaria zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań od 14 lat. Nasza specjalnością jest uzyskiwanie wysokich odszkodowań dla osób poszkodowanych. Pomagamy też rodzinom ofiar wypadków  w dochodzeniu godnego odszkodowania.

Warto wybrać AIF Kancelaria bo:

  • W każdej sprawie dokonujemy bezpłatnej oceny możliwości odszkodowawczych
  • Nie pobieramy opłat wstępnych
  • Rozliczamy się jedynie za efekt, pobierając prowizję po zakończeniu postępowania
  • Oferujemy bezpłatne doradztwo i opiekę doświadczonego prawnika
  • Nasze umowy są przejrzyste, nie zawierają żadnych kruczków prawnych
  • Ograniczamy do minimum udział klienta reprezentując go we wszystkich czynnościach prawnych

Wystarczy zadzwonić lub przesłać dokumenty(pocztą elektroniczną, tradycyjną lub faxem), a nasi prawnicy w ciągu 48h przygotują dla Państwa bezpłatną, obszerną propozycję prowadzenia sprawy. Zapraszamy też do skorzystania z darmowych konsultacji odszkodowawczych w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu. Dochodzenie odszkodowań z AIF Kancelaria to gwarancja uzyskania wysokich stawek w krótkim czasie!

Kompleksowe dochodzenie odszkodowań w każdej sprawie i stała opieka doświadczonego prawnika. Zleć odzyskiwania odszkodowania AIF Kancelaria Wrocław!

Wypadek to traumatyczne zdarzenie, które niesie fatalne skutki na dalsze życie poszkodowanego. Szybki powrót do normalnego funkcjonowania zagwarantować może wysokie odszkodowanie, które możemy przeznaczyć na prywatne leczenie lub dodatkową rehabilitację. Każdy poszkodowany ma prawo do dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Decydując się na współpracę z AIF Kancelaria uzyskują Państwo:

  • Doradztwo prawne i dochodzenie odszkodowań ze wszystkich polis ubezpieczeniowych
  • Skuteczne odzyskiwanie odszkodowań z tytułu szkody rzeczowej i osobowej
  • Reprezentację w negocjacjach z ubezpieczycielem, jak także w postępowaniu sądowym
  • Dochodzenie wysokiego odszkodowania powypadkowego

AIF Kancelaria Wrocław odzyskuje 3/4 odszkodowań już na etapie polubownym! Z nami wywalczysz odszkodowanie nawet o 70% większe, niż dochodząc roszczenia samodzielnie. Siła argumentów doświadczonych prawników to gwarancja skuteczności i uzyskania odszkodowania w zaledwie 30 dni od przyjęcia sprawy! Dobro klientów to nasz nadrzędny cel, sprawdź naszą propozycję i skontaktuj się z pracownikami AIF Kancelaria.