Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

Windykator

Skuteczny windykator to gwarancja sukcesu w negocjacjach z dłużnikiem. AIF Kancelaria zatrudnia doświadczonych windykatorów terenowych z wieloletnim stażem!

Każdemu przedsiębiorcy zależy na szybkim odzyskaniu należności od dłużnika. AIF Kancelaria wie jak ważną rolę odgrywa etap polubowny, dlatego zatrudnia doświadczonych windykatorów. Postępowanie polubowne trwa maksymalnie do 30 dni. W tym czasie nasi windykatorzy negocjują jednorazową spłatę zadłużenia lub układ ratalny z odpowiednio wysokimi ratami. Zawsze też doprowadzamy do podpisania uznania długu. Ten dokument jest nieoceniony na etapie sądowym, gdyż odrzuca ewentualną sporność postępowania. Nasza kancelaria prowadzi działania negocjacyjne zdalnie, jak i w sposób terenowy. W pierwszej kolejności próbujemy nawiązać kontakt z dłużnikiem w sposób zdalny poprzez wezwania do zapłaty, rozmowy telefoniczne, wiadomości tekstowe SMS i e-mail. Ponad 75% spraw zostaje rozwiązanych w pomyślny sposób na etapie polubownym. AIF Kancelarie działa w branży windykacyjnej od 14 lat. Zebrane doświadczenie pozwoliło nam wypracować skuteczny model windykacji.

Windykator terenowy jest nieoceniony w negocjacjach z trudnym dłużnikiem. Prowadzone przez AIF Kancelaria działania zawsze przynoszą szybki efekt!

Windykacja bezpośrednia prowadzona przez doświadczonych windykatorów może przynieść bardzo szybkie efekty. Windykator terenowy odwiedzający dłużnika w siedzibie jego działalności lub miejscu zamieszkania wywołuje odpowiednią presję na spłatę zobowiązania. Wielu nierzetelnych kontrahentów odczuwających dyskomfort taką wizytą szybko decyduje się na spłatę należności. Nasze doświadczenia pokazują, że sama informacja o wizycie windykatora terenowego nawet na najtrudniejszych dłużnikach wywołuje szybką reakcję. Warto podkreślić, że windykator nie tylko negocjuje warunki spłaty, ale też gromadzi informacje o składnikach majątkowych dłużnika. Takie dane są nieocenione w trakcie prowadzenia egzekucji komorniczej. Windykator terenowy AIF Kancelaria nigdy nie ogranicza się jednie do rozmowy dłużnikiem. Zawsze rozmawia z pracownikami, sąsiadami i innymi osobami mogącymi wnieść cenne informacje do prowadzonego postępowania. W wielu sprawach skuteczne negocjacje skutkują spłatą długu w gotówce od ręki. Windykatorzy terenowi na podstawie pełnomocnictwa od klienta mają prawo do natychmiastowego inkasowania należności. Windykator ma prawo też towarzyszyć dłużnikowi, gdy ten wyrazi wolę wpłaty należności na konto w banku lub przekazem na poczcie. Nie warto borykać się z dłużnikiem samodzielnie. Tylko z doświadczoną kancelarią windykacyjną u boku mamy szansę na szybką spłatę należności przez dłużnika!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej