Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

Odszkodowanie za błąd medyczny

AIF Kancelaria pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie za błąd medyczny. Nasi doświadczeni prawnicy skutecznie wynegocjują najlepszą stawkę odszkodowania

Oddając się w ręce lekarza zawsze oczekujemy, że przyczyni się do polepszenia naszego stanu zdrowia lub wyglądu. Niestety do naszej kancelarii stale trafiają klienci, którzy doznali uszczerbku na zdrowiu w skutek nienależytych działań lub ich zaniechania przez podmiot świadczący usługi medyczne. Mowa tutaj oczywiście o lekarzach, lekarzach dentystach, ratownikach medycznych i innych osobach świadczących usługi medyczne. Odszkodowanie za błąd medyczny może być dochodzenie na podstawie prawa cywilnego, a dokładniej odpowiedzialności cywilnej. Aby dochodzić roszczenia odszkodowawczego musi wystąpić związek przyczynowy pomiędzy działaniami lekarza, a powstałą szkodą. AIF Kancelaria opierając się na doświadczeniu i ciągle pogłębianej wiedzy prawniczej skutecznie dochodzi wysokich odszkodowań za błędy medyczne dla swoich klientów. Wiemy jak negatywne skutki niesie niewłaściwe postępowanie personalu medycznego na życie poszkodowanych. Postaw na skuteczną kancelarię i wywalcz wysokie odszkodowanie za błędy medyczne!

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze! Powierz nam swoje roszczenie odszkodowawcze i ciesz się wysokim wpływem gotówki na konto!

AIF Kancelaria wychodząc na przeciw swoim klientom nie pobiera żadnych opłat wstępnych za przyjęcie sprawy. Nasze wynagrodzenie pobierane jest w postaci prowizji za skutecznie uzyskane odszkodowanie. Działamy na zasadzie efektu, co daje Ci pewność do wysokiej motywacji w podejmowanych przez AIF Kancelaria działaniach.

O jakie świadczenia mogą ubiegać się nasi klienci?

Odszkodowanie – klienci, którzy na skutek błędów medycznych doznali uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia mogą ubiegać się o odszkodowanie. Bardzo ważne jest udowodnienie, że dochodzona kwota jest zasada. Doświadczeni prawnicy AIF Kancelaria skutecznie negocjują wysokość odszkodowania dla wszystkich klientów. Podstawą do dochodzenia tego roszczenia jest zgromadzona dokumentacja medyczna, rachunki i paragony za poniesione koszty leczenia.

Zadośćuczynienie – to swoista rekompensata za poniesione cierpienie psychiczne i fizyczne na skutek doznanych krzywd. Niestety poszkodowani dochodzący samodzielnie tego roszczenia mają problem z właściwą argumentacją. Zadośćuczynienie ma charakter uznaniowy, dlatego z pomocą naszych prawników i właściwej argumentacji każdy poszkodowany może uzyskać wysokie kwoty.

Renta – to świadczenie przysługujące osobom, które utraciły możliwość pracy zarobkowej. Poszkodowani, którzy utracili część dochodu na skutek błędów medycznych mogą także ubiegać się o rentę wyrównawczą.

 

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej