Dłużnik wekslowy spędza sen z powiek? AIF Kancelaria prowadzi skuteczną windykację należności z weksla. Odzyskaj swoje pieniądze, dzięki współpracy z profesjonalistami!

Wielu przedsiębiorców decyduje się na zabezpieczenie należności wekslem. Jest to posunięcie słuszne, gdyż windykacja tego typu wierzytelności jest ułatwiona ze względu na możliwość wykorzystania postępowania nakazowego. AIF Kancelaria ma na swoim koncie wiele skutecznych postępowań windykacyjnych względem dłużników wekslowych. Nasi prawnicy w tego typu sprawach przygotowują pozew, do którego załączają oryginał weksla. Zawsze przygotowują z niezwykłą dokładnością dokumenty do postępowania sądowego. Jest to niezbędne, by spełnić wymogi formalne i uzyskać bez zbędnych przestojów nakaz. Należy podkreślić, że sąd jest zobowiązany do zbadania weksla. Dokument ten musi być uzupełniony zgodnie z deklaracją wekslową. Dlatego prawnicy AIF Kancelaria zawsze pomagają klientom w odpowiedni sposób wypełnić blankiet. Nie warto samodzielnie borykać się z dłużnikiem wekslowym. Nasza kancelaria przyjmuje sprawy bez opłat wstępnych, a prowizję pobiera dopiero po skutecznym odzyskaniu należności od dłużnika. Ponadto nasi klienci mają zagwarantowaną darmową obsługę prawną w kierowaniu weksla do postępowania sądowego!

Windykacja z weksla może być skuteczna! Sprawdź AIF Kancelaria i ciesz się szybką spłatą należności przez dłużnika.

Gdy dłużnik wekslowy odmawia dobrowolnej spłaty zobowiązania warto skorzystać z usług profesjonalistów. Wystarczy przesłać weksel i deklarację wekslową za pomocą faxu lub wiadomości e-mail, a pracownicy AIF Kancelaria sprawdzą wypłacalność dłużnika w ciągu 48h. Stworzenie raportu na temat kondycji finansowej jest bezpłatne i niezobowiązujące. Na podstawie uzyskanych danych przygotujemy konkretną propozycję rozwiązania sprawy. Decydując się na współpracę z AIF Kancelaria uzyskują Państwo pomoc w negocjacjach z dłużnikiem przez doświadczonych windykatorów. Kierując sprawę do postępowania nakazowego uzyskują Państwo opiekę prawnika, który pomoże w skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Napisany przez AIF Kancelaria pozew szybko uzyska pozytywne rozstrzygnięcie w sądzie.

Jesteśmy nowoczesną kancelarią prawną, dlatego każdy klient oddający do windykacji dłużnika wekslowego uzyskuje dostęp do systemu tAIFun, w którym może na bieżąco monitorować postępy w sprawie. Nie muszą Państwo osobiście odwiedzać kancelarii, ani prowadzić z nami długich rozmów telefonicznych. Wszystkie ustalenia i dokumenty będą do wglądu w poręcznym panelu klienta. Z AIF Kancelaria dłużnik wekslowy nie stanowi już żadnego problemu. Zleć windykację weksla profesjonalistom i ciesz się z szybkich efektów naszych działań!