Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 16 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1350 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

14 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 350
wygranych spraw

Windykacja telefoniczna

Jednym ze stałych działań, związanych z polubownym odzyskiwaniem należności, jest windykacja telefoniczna. Przez niemal 20 lat pracy w branży bardzo często mieliśmy okazję przekonać się o tym, że kontakt telefoniczny z dłużnikiem może przynieść znakomite rezultaty. Aby tak się stało, windykator musi być stanowczy, bezkompromisowy i uzbrojony w twarde argumenty. Umiejętnie prowadzona windykacja telefoniczna to trudne zadanie – podołają mu tylko odpowiednio przeszkolone osoby. Takie, jak prawnicy z AIF Kancelarii.

AIF Kancelaria z miasta Wrocław specjalizuje się w odzyskiwaniu długów. Skutecznie windykujemy przez telefon!

Rozmowa telefoniczna z kontrahentem, zalegającym z płatnościami, stanowi dobry punkt wyjściowy do uderzenia w słaby punkt dłużnika. Gdy po drugiej stronie linii stanie doświadczony negocjator z AIF Kancelarii, wszelkie manipulacje czy próby zapewnień o rychłej spłacie należności, nie przyniosą skutków. Dłużnik wyczuje, że ma do czynienia z profesjonalistą i jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, zdecyduje się współpracować. Windykacja telefoniczna to sposób polubownego odzyskania długu, bez angażowania w sprawę sądu. Równolegle z nią, do dłużnika wysyłane są wezwania do zapłaty. Atakowany z kilku stron kontrahent czuje się osłabiony i wielu przypadkach nie chce kontynuować nierównej walki. Windykacja telefoniczna pozwala więc wyegzekwować zobowiązującą deklarację spłaty zadłużenia, a tym samym doprowadzić sprawę do końca, obciążając kosztami dłużnika.

Windykacja telefoniczna jako ważne narzędzie w procesie egzekwowania należności. Sprawdź, jak ją przeprowadzamy

Tylko zdecydowane negocjacje mogą przynieść skutki, dlatego nasi prawnicy nie ulegają zapewnieniom dłużników. W AIF Kancelarii jesteśmy nieugięci, a windykacja telefoniczna to najlepszy dowód na skuteczność naszych działań. Kontaktując się z kontrahentem, który nie zapłacił za usługę lub towar, dysponujemy szeregiem argumentów, umożliwiających nam rzeczowe negocjacje. Stosujemy jasny przekaz i wywieramy odpowiedni nacisk na rozmówcę, jednocześnie go szanując i dając mu prawo głosu. Prowadzona przez nas windykacja telefoniczna jest wolna od emocji, bazuje wyłącznie na stanowczych argumentach, popartych dowodami np. w postaci niezapłaconych faktur. Dłużnicy, z którymi rozmawiamy, są przez nas rzetelnie weryfikowani pod kątem wypłacalności, dlatego windykacja telefoniczna w naszym wykonaniu jest tak efektywna. Siedzibą AIF Kancelarii jest Wrocław, ale zapewniamy wsparcie Klientom z całego kraju. Skontaktuj się z nami i oddaj swoją sprawę w ręce profesjonalistów!

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej