Jednym ze stałych działań, związanych z polubownym odzyskiwaniem należności, jest windykacja telefoniczna. Przez niemal 20 lat pracy w branży bardzo często mieliśmy okazję przekonać się o tym, że kontakt telefoniczny z dłużnikiem może przynieść znakomite rezultaty. Aby tak się stało, windykator musi być stanowczy, bezkompromisowy i uzbrojony w twarde argumenty. Umiejętnie prowadzona windykacja telefoniczna to trudne zadanie – podołają mu tylko odpowiednio przeszkolone osoby. Takie, jak prawnicy z AIF Kancelarii.

AIF Kancelaria z miasta Wrocław specjalizuje się w odzyskiwaniu długów. Skutecznie windykujemy przez telefon!

Rozmowa telefoniczna z kontrahentem, zalegającym z płatnościami, stanowi dobry punkt wyjściowy do uderzenia w słaby punkt dłużnika. Gdy po drugiej stronie linii stanie doświadczony negocjator z AIF Kancelarii, wszelkie manipulacje czy próby zapewnień o rychłej spłacie należności, nie przyniosą skutków. Dłużnik wyczuje, że ma do czynienia z profesjonalistą i jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, zdecyduje się współpracować. Windykacja telefoniczna to sposób polubownego odzyskania długu, bez angażowania w sprawę sądu. Równolegle z nią, do dłużnika wysyłane są wezwania do zapłaty. Atakowany z kilku stron kontrahent czuje się osłabiony i wielu przypadkach nie chce kontynuować nierównej walki. Windykacja telefoniczna pozwala więc wyegzekwować zobowiązującą deklarację spłaty zadłużenia, a tym samym doprowadzić sprawę do końca, obciążając kosztami dłużnika.

Windykacja telefoniczna jako ważne narzędzie w procesie egzekwowania należności. Sprawdź, jak ją przeprowadzamy

Tylko zdecydowane negocjacje mogą przynieść skutki, dlatego nasi prawnicy nie ulegają zapewnieniom dłużników. W AIF Kancelarii jesteśmy nieugięci, a windykacja telefoniczna to najlepszy dowód na skuteczność naszych działań. Kontaktując się z kontrahentem, który nie zapłacił za usługę lub towar, dysponujemy szeregiem argumentów, umożliwiających nam rzeczowe negocjacje. Stosujemy jasny przekaz i wywieramy odpowiedni nacisk na rozmówcę, jednocześnie go szanując i dając mu prawo głosu. Prowadzona przez nas windykacja telefoniczna jest wolna od emocji, bazuje wyłącznie na stanowczych argumentach, popartych dowodami np. w postaci niezapłaconych faktur. Dłużnicy, z którymi rozmawiamy, są przez nas rzetelnie weryfikowani pod kątem wypłacalności, dlatego windykacja telefoniczna w naszym wykonaniu jest tak efektywna. Siedzibą AIF Kancelarii jest Wrocław, ale zapewniamy wsparcie Klientom z całego kraju. Skontaktuj się z nami i oddaj swoją sprawę w ręce profesjonalistów!