Borykasz się z nierzetelnym kontrahentem, który nie kwapi się do spłaty swoich zobowiązań? AIF Kancelaria pomoże Ci w odzyskaniu długu!

Nierzetelny kontrahent potrafi spędzać sen z powiek. Niestety wysyłanie licznych wezwań i wykonywanie ciągłych telefonów bardzo często przynosi marny efekt. Warto w takiej sytuacji zdać się na pomoc doświadczonej kancelarii windykacyjnej. Egzekwowanie należności od dłużnika nie należy do zadań łatwych. Należy podejmować zdecydowane działania, gdyż dłużnik z całą pewnością stale zadłuża się u innych kontrahentów. Z doświadczenia wiemy, że kondycja finansowa z czasem ulega znacznemu pogorszeniu.

AIF Kancelaria prowadzi działania windykacyjne od ponad 18 lat. Wypracowaliśmy skuteczny model windykacji, który pozwala nam odzyskiwać długi w zaledwie 30 dni od przyjęcia sprawy. Zlecając nam egzekwowanie należności mają Państwo pewność, że dołożymy wszelkich starań, by gotówka od dłużnika szybko pojawiła się na koncie.

Windykacja na koszt dłużnika? To odzyskiwanie długów przez AIF Kancelaria!

Windykacja krajowa – AIF Kancelaria zajmuje się egzekwowanie wierzytelności na terenie całego kraju. Prowadzimy działania na trzech etapach: polubownym, sądowym i komorniczym. Na podstawie otrzymanych od Państwa dokumentów sprawdzamy bezpłatnie wypłacalność kontrahenta i przesyłamy raport wraz z naszą propozycją na prowadzenie sprawy. Ściąganie długów powstałych pomiędzy przedsiębiorcami po 28 kwietnia 2013 r. odbywa się na koszt dłużnika. Oznacza to, że naszą prowizją w drugim postępowaniu obarczamy nierzetelnego kontrahenta, a Państwo otrzymają 100% swoich środków. W przypadku windykacji osób fizycznych prowizja ponoszona jest przez klient po skutecznym odzyskaniu długu! Rozliczamy się jedynie za efekt!

Windykacja zagraniczna – AIF Kancelaria w trakcie 18-letniej działalności na rynku wypracowała sieć kontaktów z kancelariami prawnymi w 48 państwach. Windykujemy dłużników zagranicznych, gdzie kwota należności głównej do odzyskania przekracza 750 euro! W sprawach do 75 dni po terminie płatności nie pobieramy żadnych opłat wstępnych! W pozostałych wierzytelnościach opłata wstępna wynosi 90 euro. Windykacja zagraniczna prowadzona przez AIF Kancelaria jest niezwykle skuteczna, bowiem działania prowadzone są bezpośrednio w państwie dłużnika!

Egzekwowanie wierzytelności z AIF Kancelaria Wrocław to pewność szybkiej spłaty należności przez dłużnika.

Zapewniamy fachową pomoc w odzyskiwaniu należności. Skuteczne odzyskiwanie długów to nasza specjalność już od 18 lat!

„Pomogę odzyskać dług” – takie zapewnienia nie są gwarancją skuteczności. Niestety, coraz więcej przedsiębiorców mających problem z dłużnikami, powierza swoje sprawy w niewłaściwe ręce. Na odzyskanie długu składają się skomplikowane czynności, które nie są możliwe do wykonania bez dostępu do odpowiednich narzędzi. Niezbędna jest również wiedza, często zdobywana przez kilkanaście lat. Tak, jak w naszym przypadku: prawnicy z AIF Kancelarii posiadają niemal 20-letnie doświadczenie w branży windykacyjnej. Na jego podstawie możemy przeprowadzać skuteczne ściąganie długów, nie bazując na obietnicach bez pokrycia, lecz na konkretnych sprawach, które wygraliśmy już dla tysięcy Klientów. Naszą siedzibą jest Wrocław, ale to nie przeszkadza nam reprezentować wierzycieli z całej Polski. Podejmujemy się trudnych spraw, również takich, które dla innych kancelarii byłyby z góry przegrane. Wówczas nie wystarczą zapewnienia, typu: pomogę odzyskać dług. Wyłącznie zdecydowane działania będą w stanie zagwarantować zwycięstwo, skutkujące wyegzekwowaniem całej kwoty.

Dlaczego warto powierzyć ściąganie należności właśnie nam? W AIF Kancelarii działamy natychmiast, celując w słabe punkty dłużników

Przygotowaliśmy rozbudowany pakiet usług skierowanych do osób, szukających pomocy w zakresie windykacji. Głównym punktem naszej oferty jest odzyskiwanie długu od nierzetelnego kontrahenta. Wykorzystując umiejętności negocjacyjne, uzyskujemy deklaracje spłaty zadłużenia od nawet najbardziej opornych dłużników. Nasi Klienci cenią sobie współpracę z AIF Kancelarią nie tylko przez wzgląd na dużą skuteczność, ale również na samo podejście do każdej sprawy. Ściąganie należności traktujemy, jako swoiste wyzwanie. Staramy się wniknąć w umysł dłużnika i zrozumieć jego sytuację. Taki zabieg umożliwia nam zastosowanie najlepszych argumentów, dzięki którym odzyskanie długu pozostaje czystą formalnością. Jeżeli szukasz zespołu prawników, wyspecjalizowanych w windykacji należności, odwiedź Wrocław i przyjdź do nas na konsultację. Możesz też zlecić nam ściąganie długów zdalnie, przesyłając dokumenty do analizy. Zapoznamy się ze sprawą i przygotujemy optymalny plan działania. Pamiętaj, że Twój dłużnik może właśnie upłynniać majątek albo zaciągać nowe zobowiązania, coraz bardziej oddalając się od spłaty należności. Im prędzej uruchomisz procedurę windykacyjną, tym większe są szanse na jej powodzenie. Przekonaj się o tym, jak skuteczne jest odzyskiwanie długów za pośrednictwem AIF Kancelarii!