Zadzwoń do konsultanta: 71 349 09 19
 • Polski
 • Deutsch
 • English
 • Русский
AIF Kancelaria

Windykacje na koszt dłużnika

 • 20 lat doświadczenia w windykacji
 • ponad 1500 wygranych spraw
 • analiza i prowadzenie sprawy na koszt dłużnika

20 lat doświadczenia
w windykacji

AIF Kancelaria

Doradztwo prawne

 • Wywiad Gospodarczy
 • Zakaz prowadzenia działalności
 • Skarga Pauliańska

analiza i prowadzenie sprawy
na koszt dłużnika

AIF Kancelaria

Dochodzenie odszkodowań

 • działamy na terenie całej Polski
 • brak wstępnych kosztów
 • sprawdź swoje prawo do odszkodowania

ponad 1500
wygranych spraw

Czeka Cię windykacja długów z niespłaconych faktur? Jak najszybciej zgłoś się do kancelarii prawnej!

Każdy przedsiębiorca może popaść w poważne długi. Wystarczą dwie, a czasem nawet jedna błędna decyzja, jak podpisanie dużej umowy z nieodpowiednim kontrahentem. Niewiele trzeba, aby z dnia na dzień znaleźć się w trudnej sytuacji finansowej, która poważnie zagraża przyszłości firmy. Co robić, kiedy klient nie zapłaci faktury? Na pewno nie należy zwlekać z reakcją! Takie zaległości sprzyjają utracie kontroli nad firmą i są sygnałem ostrzegawczym, który nie powinien pozostać bez odpowiedzi.

Nieuczciwy partner biznesowy może wpędzić Twoją firmę w długi. Nie pozwól sobie na takie traktowanie

Zwykle zaczyna się niewinnie: kontrahent nie płaci w ustalonym terminie. Pojawiają się zapewnienia i obietnice szybkiej spłaty. Potem kontakt się urywa, a partner biznesowy okazuje się… oszustem. Bez względu na wysokość kwoty zadłużenia, nie należy odpuszczać: długi będą narastać, a każdy kolejny może okazać się przysłowiowym gwoździem do trumny.

Współczesne metody windykacyjne pozwalają zapobiec bankructwu wielu firm, które w innych okolicznościach (tj. rezygnując z dochodzenia należności) byłyby zmuszone ogłosić upadłość. Długi mają skłonność do narastania w błyskawicznym tempie. O ich wyniszczającym wpływie na kondycję finansową firmy co roku przekonują się setki, jeśli nie tysiące przedsiębiorców. Jesteś wierzycielem, oczekującym na spłatę? Uważaj – być może tylko krok dzieli Cię od problemów z wypłacalnością!

Windykacja należności chroni przed popadnięciem w spiralę zadłużenia. Uporaj się z dłużnikiem polubownie lub sądowo

Windykator nie jest Twoim wrogiem – to sprzymierzeniec w nierównej walce z kontrahentem, który z różnych powodów unika uregulowania należności. Podczas, gdy niewielkie kwoty nie oznaczają dużego zagrożenia, większe długi mogą spowodować znaczne osłabienie kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Chroń swoją działalność, póki jest na to czas! W AIF Kancelarii prowadzimy wielotorowe działania windykacyjne, dbając o ich jakość i zgodność z prawem. Ponad 75% wszystkich spraw doprowadzamy do końca w fazie polubownej, bez angażowania Sądu.

Musisz wiedzieć, że dobrze zaplanowana windykacja polubowna może zmotywować dłużnika do uregulowania długu w ciągu nawet 10 dni! Gdy sytuacja wymaga wzmożonej interwencji, kierujemy sprawę na drogę sądową. Wyręczymy Cię w większości czynności, co zaoszczędzi Twój czas i niepotrzebne nerwy. Pozwól, że podejmiemy próby kontaktu z osobą, która naraziła Twój biznes na straty. Ze wsparciem naszych prawników odzyskasz środki i nie zapłacisz za obsługę ani złotówki: postępowania windykacyjne prowadzimy na koszt dłużnika.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej na ten temat możesz przeczytać w polityce związanej z ciasteczkami. Akceptuję Więcej