AIF Kancelaria to prężnie rozwijająca się firma windykacyjna, która stawia na współpracę z najlepszymi! Współpracujemy od wielu lat z giełdą wierzytelności długi info

Pragniemy poinformować, że AIF Kancelaria Sp. z o. o. otrzymała status Partnera dlugi.info. Rozwijamy się dla Państwa, dlatego chcemy, by podejmowane przez nas działania windykacyjne przynosiły pożądany efekt. Od teraz oferty sprzedaży wierzytelności dotychczas publikowane na naszej giełdzie wierzytelności www.gieldawierzytelnosci.aif.com.pl zostaną umieszczone również na stronie dlugi.info! Portal długi info skupia firmy windykacyjne, a także partnerów, którzy prowadzą skuteczne działy windykacji.

Zapraszamy do bezpłatnego umieszczania wierzytelności na giełdzie AIF Kancelaria!

AIF Kancelaria otworzyła bezpłatną Giełdę Wierzytelności, na których wszyscy chętni mogą zamieścić niespłacone należności na sprzedaż. Giełda AIF to platforma informacyjna o krajowych rejestrach długów i dłużników. Nasz portal zajmuje się pośrednictwem i obrotem wierzytelnościami. Zapewniamy dostęp do informacji o dłużnikach bez żadnych opłat i abonamentów! Giełda wierzytelności AIF Kancelaria jest stale pozycjonowana w wyszukiwarkach internetowych. Umieszczając na niej dłużnika każdy użytkownik wpisujący jego nazwę w Google zobaczy, że zalega z płatnościami! To bardzo skuteczny sposób nie tylko na sprzedaż wierzytelności, ale też nakłonienie dłużnika do spłaty zobowiązania.