Nierzetelny kontrahent ucieka od płatności? AIF Kancelaria świadczy pomoc w windykacji od ponad 14 lat! Prowadzimy działania windykacyjne na koszt dłużnika

AIF Kancelaria zawsze rozpoczyna od bezpłatnej oceny wypłacalności dłużnika. Przesyłając Państwo do nas dokumenty drogą elektroniczną otrzymają Państwo w ciągu 48h bezpłatny raport na temat kondycji finansowej nierzetelnego kontrahenta. Nasz fax +48 71 349 09 14 , e-mail: pelnomocnik@aif.com.pl

Na podstawie zgromadzonych danych przygotujemy też konkretną propozycją rozwiązania sprawy. Po zapoznaniu się z naszymi ustaleniami podejmują Państwo decyzję czy rozpoczynamy skuteczną windykację należności.

W przypadku pytań nasi pełnomocnicy z działu obsługi klienta są do Państwa dyspozycji!

Pomoc w windykacji oferowana przez AIF Kancelaria stoi na najwyższym poziomie. Szczycimy się  ponad 70% skutecznością w odzyskiwaniu należności już w ciągu pierwszych 30 dni od przyjęcia sprawy!

AIF Kancelaria prowadzi działania windykacyjne na koszt dłużnika! Za naszą pracę zapłaci Państwa nierzetelny kontrahent!

Wychodząc na przeciw naszym klientom oferujemy pomoc w windykacji na koszt dłużnika. Dlatego w sprawach powstałych pomiędzy przedsiębiorcami po 28 kwietnia 2013 r. dochodzimy naszej prowizji od dłużnika. Państwo otrzymują 100% swojej należności!

W przypadku dłużników-osób fizycznych prowizję pobieramy za skutecznie zrealizowane wierzytelności. Jeżeli nie odzyskamy dla Państwa długu nie pobierzemy żadnego wynagrodzenia. Nasi klienci płacą nam jedynie za efekt!

Zachęcamy do przesłania dokumentów w celu bezpłatnego sprawdzenia wypłacalności dłużnika i otrzymania propozycji prowadzenia sprawy przez AIF Kancelaria.